Bir site yapmak istiyorum kendisine güvenen arkadaşların iletişime geçmesi özellikle ricamdır..

Sitemin ana teması gezi sitesidir.

Amaçlar,

Siteme üye olan kullanıcıların ilan verme, ilan arama (vb.), butonları sayesinde birbiri ile iletişime geçip yol arkadaşlığı kurmalarını sağlanması

Siteme üye olan kullanıcıların ilan verme olayında planlanan tarih, gidilecek yer, dönüş günü ve ilanın geçerlilik süresi gibi kullanıcı ayarlarının bulunması

üye olan kullanıcıların ilan başlıklarına yorum atabilmesi, ilan başlıklarında katılmak isterim butonun bulunması ve üyelerin biribiri ile özel mesajlaşmasıınn sağlanması

site anasayfasında site editörleri ve adminlerince makalelerin paylaşmak içinyer ayarlanması tıpkı bir haber portalı yada magazin portalı gibi.

blablacar gibi otostop sitesi arıyorum işin türkçesi ancak bunun yol arkadaşı bulma tarzı olacak şekilde editleyebilecek arkadaşlar iletişime geçsinler.

ister hazır tema üzerinden , ister wordpress, joomla vs vs üzerinden ister sıfırdan yazın ancak şeffaf ve olanı söyleyerek özel pm atın yine altını çiziyorum kendisine güvenen işi sorunsuz teslim eden arkadaşlar iletişime geçsin.

bu istediğim özellikleri yapabilecek arkadaşlar özelden kaç paraya ne kadar zamanda yapabileceğini belirtsinler.