wmaraci reklam

Yeni açmış olduğum İhtiyaç sitemin nasıl tanıtırım

13 Mesajlar 1.753 Okunma
wmaraci reklam

ugurturkmen ugurturkmen bisoruu.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek PHP Programmer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** T**
  • Mesajlar 208
  • Beğeniler 78 / 62
  • Ticaret 0, (%0)
HeroTürk onu kullanmıyorum ama esinlendiğim doğru, ilginiz için teşekkürler.

Merak ettiklerini sor, aklında kalmasın.
www.bisoruu.com
wmaraci
reklam

byuzun byuzun WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** E**
  • Mesajlar 98
  • Beğeniler 16 / 36
  • Ticaret 16, (%100)
Bu tarz bir sitede reklam vererek başarılı olunacağını düşünmüyorum. Reklam yerine daha etkili yollar var. Eğer gerçekten kâr amacı gütmeyen bir oluşum ise bunu insanlara açıkça belirtip inandırmalısın. Hakkımızda sayfasını biraz daha özenli yazabilirsin.

İlk önce kendi çevrenden, ailenden ve arkadaşlarından başla. Mutlaka herkesin evinde ihtiyaç duymadığı bir eşyası vardır. Onları üye olup paylaşmaya ikna et.

İçerik sayısı 100 küsürleri bulduğunda ufakta olsa bir trafik almaya başlarsın.

Daha sonra alan ve veren kişilerin buluşma hikayelerini fotoğraflarla yayımla. Şu kadar kişiye ulaştı, şu kadar yardım yapıldı gibi..

Bunları bir dosya haline getirip aynı şekilde yardımlaşma yapan dernek ve vakıflara giderek işbirliği teklifi yap. Yerel belediyeler de bu konuda çok yardımcı olacaktır. Hatta belediyelerle ortak kampanya yapabilirsin. Beledeyeler bu taz reklamları severler.

Onedio, webrazzi gibi büyük sitelere mail at. Amaçlarını ve yaptıklarını açıkça yaz ücretsiz röportaj ya da reklam talep et 100 siteden biri muhakkak kabul eder. Ama ikna edici olmalısın!
Bu sitelerde ki bir tanıtım yazısı 1000 tl lik facebook reklamından daha etkili olacaktır.

Son olarak fenomen ya da ünlü birisinin desteği şart. Facebook, instagram yada vine fenomenlerine yada yeni meşhur olmaya çalışan ünlülere ulaşmaya çalış. Kar amacı gütmeden, yardımlaşma amaçlı bir site olduğunu belirt ve destek talep et. Zaten onlarda bu tarz konularla gündeme gelmeye bayılırlar. Hem onların işine gelir hem de sen siteni tanıtmış olursun.
birfincanask ugurturkmen SonYazilim

kişi bu mesajı beğendi.

ugurturkmen ugurturkmen bisoruu.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek PHP Programmer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** T**
  • Mesajlar 208
  • Beğeniler 78 / 62
  • Ticaret 0, (%0)
byuzun hocam öneriniz için çok teşekkür ederim çok güzel bir yol gösterici mesaj yazmışsınız dikkate alacağım özellikle :)

Merak ettiklerini sor, aklında kalmasın.
www.bisoruu.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al