lostyazilim

Kedi Sahiplenmek istiyorum

6 Mesajlar 1.058 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

MNAKIT MNAKIT Razer Gold Sat Platin Üye
  • Üyelik 09.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek elektronik ödemeler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 915
  • Beğeniler 249 / 254
  • Ticaret 82, (%99)
Konu yanlış yerdeyse çok özür diliyorum.

Merhaba arkadaşlar bir kedi sahiplenmek istiyorum. Mart ayını geçtik :D dışarıda hamile kediye hiç rastlayamadığım için buradan konu açma gereği gördüm

Yeni doğmuş - Doğacak gözü henüz açılmamış yavru bir kedi sahiplenmek istiyorum. Gözünü açar açmaz bizi görsün alışsın diye evinde veya çevresinde yeni doğmuş gözü henüz açılmamış yavru kedi bulan bana ulaşabilir mi ?

Oturduğum yer : İstanbul / Esenyurt

PM veya Skype : warpower11 buradan bana ulaşabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederim :)

Razer Gold ve Diğer işlemler için Yazabilirsiniz. 05443130758

wmaraci
reklam

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)
Disari cikmiyorsun ki sen nerde gorcen :D

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1012
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam kedi bakmak iyi güzelde kaçtımı kötü oluyor benim kardeşim 3-4 aylıkken getirdi 2 tane kedi başka birisinden sahiplenmiş ne güzel bakıyorduk tek tek kaçtı ikiside :(

ntka ntka https://ntka.org Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Agent
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 2762
  • Beğeniler 811 / 810
  • Ticaret 262, (%100)
melankolia onlar nankör olanlardanmış. normalde kaçmaz kediler neden kaçsınki ekmek elden su gölden ben o kadar kedi besledim hiç biri kaçıp gitmedi sendekiler vatan haini imiş :D

dijitalsite.com.tr ister al / ister sat / yeni üyelere 20 tl bakiye hediye
wmaraci
wmaraci

32095 32095 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
kedi sahiplenmek istiyorum demekle bitmez, bunun sorumluluğunu ve maddi olarak alabilecek misiniz ? o kedinin bakımı var örneğin tırnaklarını kesmeniz lazım , törpülemeniz lazım yoksa zarar verebilir, her yıl aşısı var, ilaçları var maması var, kedi kumu var, yatacağı yer var ,dişleri için kemirme oyuncağı tırnakları için aşındırma tahtası almanız lazım, tüy döktüğü için onları süpürmeniz, tüylerini taramanız bazen kesmeniz hatta bazende kediyi yıkamanız gerekebiliyor, özel bit tasması ve özel spreyle pireye karşı korumanız lazım, arada kedinin dışarı çıkma ihtiyacıda var dişi kedi ise kısırlaştırma yada doğum yaparsa daha fazla kediye bakacaksınız ,tatile çıkacağınızda almanız için özel izin lazım, kafes lazım yani öyle almak istiyorum diye bitmiyor

MNAKIT MNAKIT Razer Gold Sat Platin Üye
  • Üyelik 09.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek elektronik ödemeler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 915
  • Beğeniler 249 / 254
  • Ticaret 82, (%99)
melankolia hocam minnoş diye kedim vardı 3 sene boyunca bizimleydi hikayesini anlatsam ağzınız açık kalır :) kedilere nankör falan diyorlar ama uzaktan yakından alakası yok.

Biz misafirliğe giderdik bizim kediyi dışarı bırakırdık gezip dolaşırdı mahallenin başına geldiğimizde minnoş diye bağırırdım neredeyse çıkar direk kapının önünde bizi beklemeye başlardı :)

12 - 13 yaşlarımdayken ağladığımda içerdeki odadan sesimi duyar gelir gözyaşlarımı yalardı ben susana kadar miyavlardı sustuğumda karnıma masaj yapıp yatardı :D

Efsane kedim vardı onun gibisini hiçbir yerde bulamam :)

Ek Olarak: darkthepro ilk kez kedi beslemediğim için gereken her şeyin farkındayım merak etmeyin :)
Powerlife

kişi bu mesajı beğendi.

Razer Gold ve Diğer işlemler için Yazabilirsiniz. 05443130758

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al