wmaraci reklam
lidertakipci

Fikirlerinizi almak isterim

9 Mesajlar 928 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

oftentube oftentube WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 56 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 7 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar Merhaba.
Birkaç özellik eksik olarak facebookun aynısını açtım. sırf kullanıcılar kayıtta ve içerikte az çok bilgiye sahipler diye. Birkaç özellik eksikti. Özellikleride yüksek rakamlara satıyorlar. zaten o özelliklerde güzel tasarlayamamışlar.
Esneklik ve ek proğramlarıyla gelişmiş başka bi proje ile devam ediyorum.

Diğer sosyal paylaşım sitelerinden 2 proğramımızla fark yaratacağız. çokta ilgi çekecektir. birkaç ay içinde tamamlanmış olacak.

Üyeler kendileri genele açık tutmak istemediği sürece gelişmiş gizlilik ayarları mevcuttur. Su anda 20 dil seçeneği ile yayında.

Rica etsem fikilerinizi ve yorumlarınızı almak isticem. Belki güzel birşey daha yakalamış oluruz.

http://hedefinibul.com

Domain ve neden sosyal paylaşım konusunda eleştriyede kapalı olursak sevinirim.

Seviyoruz vede başarılı olmak için gereken ne ise yapılacak. Yorum ve fikir beyan eden tüm arkadaşlara şimdiden ''TEŞEKKÜR'' ederim. :)

wmaraci
reklam

phrase phrase Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 0 / 174
  • Ticaret 2, (%100)
oftentube hocam siz çok iddialı yazmışsınız facebookun aynısı açtım diyorsunuzda ben sizin sitenizde facebook u bırakın f sini göremiyorum :)

Ek Olarak: Hocam logonuzu hangi firmaya yaptırdınız paylaşmak isterseniz sevinirim bu arada logonun dosya yoluda gayet estetik duruyor http://hedefinibul.com/templates/jsn_megazine_free/images/colors/green/logo.png başarılar hocam.

• Üyelik 10.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 56 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 7 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Phrase tşk. yazımda bahsettim başka programla devam ediyorum diye. Evet doğrudur faceninde aynısını yapmıştım. ama yetemedim. değiştim.

berkaycatak berkaycatak Kendi Çapında Geliştirici Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 1242
  • Beğeniler 1278 / 406
  • Ticaret 9, (%100)
Doğum tarihi, okuduğu okul herkesin vermek isteyeceği bilgiler değil. Zorunlu olmamalı bence. Bir de aktivasyon gelmiyor

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 10.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 56 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 7 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Bqloo onayladım giriş yapabilirsin. domain mailiniz le alakalı aktivasyon sorunudur. bu durum kontrol edilecek. çok geniş zorunluluklar vardı serbest bıraktım. dediğini yapalım onlarıda zorunluluktan çıkarim. tşk.

Newjack Newjack Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 998
  • Beğeniler 48 / 282
  • Ticaret 10, (%90)
Hocam başarılar dilerim ama bu temayla hiç birşey yapılmaz, acilen sağlam bir arayüz yaptırmalısınız.

• Üyelik 10.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 56 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 7 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Newjack tşk. yakında yeni tema alınacak zaten.

serkandinc serkandinc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 30 / 55
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam joomla mı bu? Kusura bakmayın ama hazır içerik yönetim sistemiyle nasıl fark yaratacaksınız? Zaten bunu yapabilecek ve sizden daha geniş bir hedef kitlesine ulaşabilecek insanlar varken biraz daha gerçekçi düşünmek gerekir.

Hırsınızı ve azminizi takdir ediyorum fakat bir fark yaratmak istiyorsanız ilk önce kendinize bir amaç edinin ve ardından farklı olun.

Üzgünüm ama bir yerlerden bulunmuş bir tema ile fark yaratmak baya zor gibi. Üstlik sitenin tasarımı bana güven vermiyorken isterse 100 tane dilde yayın yapıyor olsun.

Benim size tavsiyelerim;

1. Girmek istediğiniz piyasadaki küçük büyük rakiplerinizi iyi tanıyın
2. Rakiplerinizden farklılıklarınızı ön plana çıkarın
3. Kendinize yatırımcı bulup sağlam bir alt yapı ile başlayın.

Bunları yapamıyorsanız hedefinizi küçültün ardından zamanla büyürsünüz. Bugün Facebook 10 yılını aşmış bir site

• Üyelik 10.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 56 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 7 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Serkandinc Tşk. Kullandığım programa enteğreli yakında gelecek özellikler.

1: Müzik Koleksiyonu Joomla için bir, kullanımı kolay son derece yapılandırılabilir ve sezgisel Müzik Yönetim Sistemi! , Tüm albümleri, sanatçı ve grupları, şarkılar, şarkı sözleri listesi çevrimiçi mp3 şarkıları çalmak, sizin sınıflandırma p altında, web sitesinde raporlar ve daha yapmak için ... kendi müzik Mobil dostu yükleme Let sanatçılar, albüm, şarkı ve çalma listeleri oluşturmak İçerik İstatistik ile raporları.

2: PROFİLLERDE SOY AĞACI - AİLE SECERESİ, PAYLAŞIM SECERESİ veya arkadaşlık seceresi oluşturma özelliği.

3: SSL sertifikası

4: Mobil uyumlu kaygan tema (sistemin kendi teması entegre edilecek)

5: Online eğitim proğramı. Öğretmenler dersler oluşturacak (belge, video, v.s) öğrenci kabul edecek. görüntülü kişisel veya grup (konfrens) dersler verebilecek.

6: Gelişmiş özel seo proğram entegresi.

7: Reklam Ajansı (face reklam özelliğini bilirsiniz. açıkcası dahada gelişmiş bi özellik) eklenecek.

8: CNN, FOX News ya da People Magazine haberlerini sistemden anında takip edebilme özelliği.

Kısacası maddi harcamalarıma bağlı olarak çok harika şeyler sisteme enteğerli olarak devam edecek.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al