wmaraci reklam
lidertakipci

Advoly ve Diğer Reklam Aracı Kurumları Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

18 Mesajlar 2.523 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

senol77 senol77 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek güvenlik
  • Konum Yalova
  • Ad Soyad Ş** E**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 57 / 57
  • Ticaret 1, (%100)
hergun 40 veya 50 kruş verıyor suan

www.unutulmazezgiler.info
wmaraci
reklam

Mistakes07 Mistakes07 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad K** S**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 44 / 45
  • Ticaret 0, (%0)
senol77 qazwss istatistiklerde yazana göre değilde gereğinden az kazandığınızı düşünüyor musunuz ? mesela 2i clikck gösterdikleri halde aslında 3 click aldığınızı düşünüyor musunuz?

qazwss qazwss WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 397
  • Beğeniler 131 / 83
  • Ticaret 8, (%100)
Mistakes07 Şahsen ben düşünmüyorum. Hitim düşük olduğu için kimsenin 3 tık yapacağını düşünmüyorum. Günde 1 tık geliyor Allah bereket versin diyorum :). Yakında çok büyüyeceğim ve beni kabul etmeyen Adsense önümde ceketini ilikleyecek.
senol77

kişi bu mesajı beğendi.

Plain Plain Freelancer Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 64 / 241
  • Ticaret 42, (%100)

Kullanmaya başlayalı yaklaşık 7 gün oldu. Durum bu şekilde ancak bazen sorun oluyor örneğin bu sabah reklamlar gözükmedi bu yüzde günlük gelir çok az oldu.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 14.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad K** S**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 44 / 45
  • Ticaret 0, (%0)
qazwss :D :D :D bende aynısını diyorum bakalım :D :D tamamdır bende başvurumu yapayım bakalım en olacak

Plain tık oranınız gerçekten çok güzel umarım kazancınız daim olur. Görünme/tıklamaya verdiği kazançta gayet güzel zaten herkes iyi diyor. Benim düşüncem konudaki bir arkadaşın da dediği gibi istatistiklerle oynayıp haksız kazanç yapıp yapmadıkları yönündeydi. Bu konu hakkında düşünceniz nedir?
qazwss

kişi bu mesajı beğendi.

Plain Plain Freelancer Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 64 / 241
  • Ticaret 42, (%100)
Mistakes07 hocam ben ne durumda ne kadar veriyor vb. her şeyi kontrol ettim ve istatistiklerle oynama durumuyla karşılaşmadım.

Şöyle belirteyim tıklamalar vs. sitede geç gözükmekte. Örneğin kendi reklamınıza kendiniz 2 kere tıklamanız durumunda bu panele en az 2 saat sonra yansıyor.
Eğer bunu denemek için reklamlara kendiniz tıklayacaksanız Google'ın kendi (adwords, gmail vs.) reklamlarında denemeyin, anladığım kadarıyla google kendi reklamlarında sert bir denetime sahip ve iyi ücret vermiyor.
Ayrıca şöyle bir durum var mesela ben eCPC 0.20 iken yatıyorum, sabah kaltığımda 0.30-0.40 olup gelirin 2 katına çıktığı da oluyor.

Yani net rakamlar hemen panele yansımıyor, sabırlı olun, sonraki gün sabah 11 gibi önceki gün netleşmiş oluyor.

• Üyelik 14.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad K** S**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 44 / 45
  • Ticaret 0, (%0)
Plain , Anladım hocam başvurumu yaptım, teşekkür ediyorum.

Advoly Advoly Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 04.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Web Coder
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 0 / 43
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle herkese merhaba,

Ad Exchange, Adsense den tamamen farklı olup, Türkiye'de belli başlı firmalara verilen bir Network Partner Management üyeliğidir. Advoly de Google AdX Network Partneridir.

Linklerden bu sistemin ne olduğunu araştırabilirsiniz.

https://www.google.com/doubleclick/a...uidelines.html
https://www.doubleclickbygoogle.com/...anagement/dfp/
https://www.google.com/intl/en_ALL/a...-exchange.html

Adx reklamları hakkında internette yukarıdakilerden farklı kaynaklardan da yeterli bilgi bulunabilmektedir. Sistemi önceden biliyor olmak sistem hakkında duyulan tereddütleri azaltacaktır.

Mesela Adx ve Adsense arasındaki farkları şuradaki linklerden çok güzel şekilde okuyabilirsiniz.

https://support.google.com/adxseller.../4599464?hl=en
http://adsensealternatifleri.com/goo...xchange-nedir/

Adx'in en büyük farklardan bir tanesi Google tarafından sunulmuş olan teknik imkanlarla arka planda kazanç arttırıcı optimizasyon çalışması yapılmasıdır. Aynı zamanda AdX sistemi Adwords reklamlarının yanında markalı reklamlar ve diğer reklam ağlarının reklamlarını da içerir. (Premium reklamlar)

Advoly 100 den fazla yayıncısı ve yüksek rakamlara ulaşmış aylık reklam gösterimleri ile piyasadaki AdX firmaları arasında hatrı sayılır bir yerdedir. Bunlara karşılık komisyon oranımız diğer firmalara oranla oldukça düşüktür. Bu sayede yayıncılarımızın çoğu Adsense hesabında kazandığı miktardan daha fazla kazanabilmektedir. Daha fazla kazanmadığını düşünen yayıncılarımız için de optimizasyon çalışmaları da yeterli etkiyi sağlamadıysa Adsense kullanmalarının kendileri için daha karlı olacağını söyleriz.

Ödemeler Adsense ile paralel olarak her ay düzenli şekilde bütün yayıncılarımıza yapılmaktadır.

Bu sistem tamamen Google reklamları ile yürütülmekte olup, bize başvuran bütün yayıncılar tarafımızdan sağlanan bir Google formunu doldururlar. Böylece Google tarafından incelenerek onaylanmaktadırlar. Sadece Google'ın onay verdiği yayıncılar AdX kodunu kullanmaya başlayabilir.

Adsense sahibi iseniz sitenizde 3 Adsense yanında 3 adet AdX kodu da kullanabilirsiniz. Bizim önerimiz ise bütün kodların AdX olması ve arka planda sizin için yapılan optimizasyon çalışmalarının daha verimli hale gelmesidir.

Istediginiz zaman site ici zopim yolu ile ya da mail ile yazabilirsiniz. Ekibimiz gördüğü an sizin probleminizi cozecektir.

Ek Olarak:

Plain adlı üyeden alıntı

Mistakes07 hocam ben ne durumda ne kadar veriyor vb. her şeyi kontrol ettim ve istatistiklerle oynama durumuyla karşılaşmadım.

Şöyle belirteyim tıklamalar vs. sitede geç gözükmekte. Örneğin kendi reklamınıza kendiniz 2 kere tıklamanız durumunda bu panele en az 2 saat sonra yansıyor.
Eğer bunu denemek için reklamlara kendiniz tıklayacaksanız Google'ın kendi (adwords, gmail vs.) reklamlarında denemeyin, anladığım kadarıyla google kendi reklamlarında sert bir denetime sahip ve iyi ücret vermiyor.
Ayrıca şöyle bir durum var mesela ben eCPC 0.20 iken yatıyorum, sabah kaltığımda 0.30-0.40 olup gelirin 2 katına çıktığı da oluyor.

Yani net rakamlar hemen panele yansımıyor, sabırlı olun, sonraki gün sabah 11 gibi önceki gün netleşmiş oluyor.

Merhaba,

Google paneli Pasifik standartlari saatine gore calistigi icin günün degerlerini en saglikli sekilde ertesi gun TR saati ile 12.00 de panelinizden gorebilirsiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al