wmaraci reklam
lidertakipci
advertseo
wmaraci reklam

Kaplan Kaplan ahmetkaplan.net Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek User Interface Designer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1084
  • Beğeniler 304 / 530
  • Ticaret 4, (%100)
Yine bir teknoloji bloğu ve yine bir hazır tema.
Maddi desteğin ve ekibin yoksa en fazla heves ile bir yıllık ömrü olan bir proje.

Ek olarak; temanın demosu ile senin "düzenlediğin" hali arasında bir fark yok, zaten sen olan ayarlarından düzenlemişsin. Fontlar, renkler, bileşenler, vb. Bunlar zaten temanın panelinde olan şeyler.

Ve yine Ahmet kardeşimin dediği gibi sen "Design by" kelimesini çok yanlış anlamışsın. En basiti, şuan ki ilk defa üye olduğun wmaraci.com'u örnek vereyim sana. Forumlara haşır neşir olan herkes bunun bir vBulletin olduğunu anlar. Ve vBulletin'in demosu ile bu tasarımın arasında dünyalar kadar fark var. Bunlar kendi özellikleri dışında. Ama bir yerinde "Design By WMAracı" yada "Powered By WMAracı" görüyor musun?

Ne zaman Wordpress üstüne kendi temanı yaparsın ve o zaman altına "Design by" yazabilirsin. Bir başkasının yaptığı şeyi değiştirmekle "Design By" olmaz maalesef. Bunları yıpratıcı eleştiri yada ..... yarıştırma olarak görmek yerine elinin altında ki Google'a bir ağırlık versen hak verir konuşma tarzına dikkat ederdin.

Herşeye ramen projende başarılar dilerim.
Golsime

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Golsime Golsime Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Takılıyo
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 506
  • Beğeniler 206 / 195
  • Ticaret 26, (%96)
Desingned By Murat Kılınç yazmak çok çocukca bir davranış :) Binlerce kişinin bildiği bir temayı sanki kendin tasarlamışsın gibi yazınca çok komik olmuş :)

murattkilinc murattkilinc www.instegral.com Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 119
  • Beğeniler 7 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Yine bir "prof dr. falan filan" yine bir olayı yanlış anlayan,

Öncelikle merhaba kardeşim, üslubumda rahatsız olabileceğin birşey varsa yazmak zorunda değilsin.Keşke ilk cümlendeki gibi yorum yazabilseydin. Benim beklediğim buydu, bkz. "Maddi desteğin ve ekibin yoksa en fazla heves ile bir yıllık ömrü olan bir proje." bu benim için kafidir.

Sırf eleştirmek için yapılan eleştiriler inanılmaz saçma geliyor. Olayı etikliğe vurmak, ben bu işlerin adamıyım havalarına girmek çok saçma, ortada gerçekten bir emek var çünkü. Ben zaten siteyi kendim tasarladım falanda demiyorum.Tema ayarları haricinde de yaptığım çok şey var."Compiled by" yazsam eminim bu kafada düşünenlerin buna da diyecekleri birşey olurdu.

Senin yaptığın eleştiri içinse şimdilik diyebileceğim; inan sırf zevkine yazıyorum o bloga..Ne kadarlık bir ömrü olacağını da zamanla göreceğiz

www.instegral.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al