wmaraci reklam

Film Sitesi Sahipleri Konuya Lütfen :)

21 Mesajlar 2.696 Okunma
wmaraci reklam

webmaestro3 webmaestro3 serhatosun.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 846
  • Beğeniler 264 / 240
  • Ticaret 53, (%100)
Sock İnanmak başarmanın yarısıdır. Neden o sitelerden biri de AdonisBG olmasın?

wmaraci
reklam

w4nted w4nted WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 647
  • Beğeniler 42 / 100
  • Ticaret 53, (%98)
Uploadla özeş olarak uğraşmanın getirisi kesinlikle uğraştığına değecek kadar çok olmaz bundan emin olabilirsin.Yüklediğin filmler yukarıdan girmeyince izlenme gelmez gelmeyince gelir olmaz:)

Filmin yukarıdan girmesi için ya anasayfanı güçlendirirsin yada filmi yukarı taşırsın yani kısaca film sitesinde ne kadar para harcarsan o kadar para kazanırsın filmleri ha botla çekmişsin ha özgün girmişsin öyle çok fazla fark olmaz

Sock Sock Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 119
  • Beğeniler 21 / 44
  • Ticaret 8, (%88)

webmaestro3 adlı üyeden alıntı

Sock İnanmak başarmanın yarısıdır. Neden o sitelerden biri de AdonisBG olmasın?

Dostum boş muhabbet o ya inanmak hiçbir şeyin yarısı falan değildir :D İlla inanmak başarmanın yarısıdır diyorsan aç bir film sitesi görelim. Olmadı facebook tarzı bir şeyler yap bakarsın mark 'a rakip olursun inanmak başarmanın yarısıdır değil mi ? Ne de olsa :D

Economist Economist Bla, bla, bla.. Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1943
  • Beğeniler 1098 / 1106
  • Ticaret 312, (%100)
Senin neyine film sitesi, sen o filmleri bana gönder ben izlerim. :)

wmaraci
wmaraci

AdonisBG AdonisBG Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Konum Bulgaristan
  • Ad Soyad C** Ç**
  • Mesajlar 464
  • Beğeniler 18 / 218
  • Ticaret 25, (%100)
Economist site var 1 kere girdinmi :) hic sormuyon adresi nedir diye. bir sürü korku filmi yükledim senin için :)))
Economist

kişi bu mesajı beğendi.

Economist Economist Bla, bla, bla.. Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1943
  • Beğeniler 1098 / 1106
  • Ticaret 312, (%100)
Laptop işini çözdükten sonra ilk ben çökecem zaten. İlk yorumuda ben yapacam. :D

webmaestro3 webmaestro3 serhatosun.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 846
  • Beğeniler 264 / 240
  • Ticaret 53, (%100)
Sock Tamam kardeşim. Azim, inanmak kelimelerini lugatinden çıkarırsın o zaman. Hiçbirşeye inanma boşver. ;)

AdonisBG AdonisBG Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Konum Bulgaristan
  • Ad Soyad C** Ç**
  • Mesajlar 464
  • Beğeniler 18 / 218
  • Ticaret 25, (%100)
Sock senin o bahsettiğin Mark veya diger kisiler inandıklarının arkasında durdukları icin bu durumdalar. örnek verirken biraz düşünürsen ne demeye çalıştığımızı anlarsın.
webmaestro3

kişi bu mesajı beğendi.

Yerlitek Yerlitek Gelecek internettir. Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 199
  • Beğeniler 34 / 23
  • Ticaret 26, (%96)
Özgün film her zaman daha iyidir. Filmler üzerinde de birkaç oynamayla site adresi vs. eklerseniz çok daha iyi olacaktır. İnternet hızınızda oldukça yüksek. Fakat şöyle bir durum var 3000 filmle de yetinmeyin. İşte bu durumda botun avantaj olan tarafı ortaya çıkıyor. Güncel filmleri, bot ile kolayca da yükleyebilirsiniz.

Tabi botla yüklemek daha kolay ama internet hızınız doğrultusunda elle yüklemeniz de pek zor olmaz.

Film sitesi, riski çok ama kazancı yüksek sektördür.

Zaten seo konusunda da üstad denecek nadir insanlardansınız hocam. Önemli kelimelerde sitenizi ilk sayfaya çıkartacağınızdan da adım gibi eminim.

ve ilerleyen zamanlarda sitenize kesinlikle özel tema yaptırın hocam.

Ayrıca, inanmak başarmanın yarısından çok daha ötedir.

cineasya cineasya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / K
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad P** K**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 18 / 35
  • Ticaret 3, (%100)
Özgün yükleme olayi külliyen yalan yok öyle bisey ...ben 15 yildir bu isin icindeyim özgün yükledim ben böyle yaptim google beni sevdi vallahi billahi yalan isbatlayim hemen bir örnekle ki isteyen insanla bunu her platformda tartisirim hepsine aninda gercek örnek veririm... Buyur isbatim....

Örnek 1

https://www.google.de/?ion=1&espv=2#q=Precious+Cargo+izle burdki film internette sadece filmizlesene.com.tr sitesinde var ve film onlarin ...

ilk 3 siradaki adamlar farkli ve 2 ci siradaki film sitesinin hicbir özgünlügü yok...botla direk cekiyor ve yayinliyor...hicbir filmlerinde ne uploadlari var nede özgün bir makaleleri...

Örnek 2

https://www.google.de/#q=Slender+HD+720p+izle Burdaki film filmkorku.org un 1 ci sirada cikan site ...film korku ortalarda yok...

örnek 3

https://www.google.de/#q=Midnight+Special++izle Burdaki film hdfilmcehenneminin 1 ci siradaki siteler belli yine filmin ilk sahibi özgün olan orginali olan sitede listede kacinci sirada :)

yani google istedigi kadar atsin tutsun...yaptir botunu cek butun sitelerden filmleri ....gir google...millet sadece salliyor özgün olcakmismisda yok olmasa google görüyormusta :) neyi görüyor google ...hayatin her kademesindeki haksizlik burdada devrede ...

bu özgün olayina takilma istedigin siteden cal filmleri yayinla reklaman götür parayi :) özgünlük yalannnnnnnnnn inanma kardesim...

simdi biri cikip derki bir filmle bu is olmaz ama ben sürekli buisi takip eden kisiyim ...kendi film sitem var ...bütün yeni filmler ve ek´eski filmler dahil günlük cikan filmlerin takibini yapiyorum...ve google siralamasi eklenen filmlerin indexini 7/24 takip ediyorum... kendi ismiyle film ekleyen siteler özellikle hic sayfada olmuyor ...botla ceken siteler kafada ...filmi ekleyen site populer bir filmin izlenmesinden 10 bin gösterim yapiyorsa botla filmi ceken sitenin 30 40 bin izlenmesi oluyor...bu her zaman böyle...istisnasiz. büyük sitelerin herzaman giren takipcileri haric yeni kullanici yeni film izlemek isteyenler her daim botla ceken sitelerde cunku google botla ceken siteleri daha cok seviyor...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al