wmaraci reklam
lidertakipci

Google Adsense ile Aylık 2000 TL Kazanmak için Yapılması Gerekenler! (ücretsiz videolu anlatım)

48 Mesajlar 7.842 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Komut Komut www.d-help.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek E-Ticaret Yöneticisi
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 552
  • Beğeniler 17 / 169
  • Ticaret 29, (%100)
comutsoft Abicim benim, muhalefet olmak için olma videoyu adam akıllı izle olur mu ? 3-5 bin ile işe başlar demiyorum bende üniversite okuyorum okuyanlara ne sözüm olabilir!!
Kanala abone olmak zorundasınız mı dedim ? Hayır anlamadığım konu senin satacağın ürün sayısı azalacak diye ne bu milletin öğrenmesini engellemeye çalışmak hayret doğrusu..[/QUOTE]

Ben bu alanda hizmet vermiyorum. Forum paylaşım içindir. Video ise tamamen senin kanalını beğendirme üzerine tasarlanmış. Bu videoda nasıl kazanacağını nerde anlattın söylesene. Videoları çekersin tamamını gelir burada paylaşırsın. Şuan bu video herkes için boş. Kendi reklamını yaptın olay bu kadar basit.

Başlığın şu şekilde

Google Adsense ile Aylık 2000 TL Kazanmak için Yapılması Gerekenler! (ücretsiz videolu anlatım)

nerde o anlatım ?

wmaraci
reklam

ismeter ismeter ismeteroglu.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad I** E**
  • Mesajlar 324
  • Beğeniler 203 / 202
  • Ticaret 2, (%100)
KAS Haklısın hocam Türkçe site ile kazanmayı denemiştim ilk başladığım zaman diliminde olmadı sonra ingilizceye yöneldim ondan sonra bir şeyler olmaya başladı. Bu eğitim serisinde bunları anlatmaya çalışacağım dilim döndüğünce..

Ek Olarak: comutsoft 1,000 kişi anlamış tek sen anlamamışsan sıkıntı kimde ? Bu bir oynatma listesi olacak bu da fragman. Bir daha izle yada yanına al birini o izlesin sana anlatsın olur mu hocam!
Kanalıma abone çektiğim doğrudur tüm youtube da yayın yapanlar bunu yaparlar.
madem bu konuda hizmet vermiyorsun lütfen eleştiri yaparken biraz bilinçli ol

• Üyelik 23.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 552
  • Beğeniler 17 / 169
  • Ticaret 29, (%100)

ismeter adlı üyeden alıntı

KAS Haklısın hocam Türkçe site ile kazanmayı denemiştim ilk başladığım zaman diliminde olmadı sonra ingilizceye yöneldim ondan sonra bir şeyler olmaya başladı. Bu eğitim serisinde bunları anlatmaya çalışacağım dilim döndüğünce..

Ek Olarak: comutsoft 1,000 kişi anlamış tek sen anlamamışsan sıkıntı kimde ? Bu bir oynatma listesi olacak bu da fragman. Bir daha izle yada yanına al birini o izlesin sana anlatsın olur mu hocam!
Kanalıma abone çektiğim doğrudur tüm youtube da yayın yapanlar bunu yaparlar.
madem bu konuda hizmet vermiyorsun lütfen eleştiri yaparken biraz bilinçli ol

Burada bana başlıkta geçen videoyu göstersene.

buyur başlığın

• Üyelik 21.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad I** E**
  • Mesajlar 324
  • Beğeniler 203 / 202
  • Ticaret 2, (%100)
comutsoft Arkadaşlar biri özelden şu 32 yaşında olan 2015 yılında foruma katılmıs ama 16 yıllık tecrübe yazan arkadaşa oynatma listesi nedir bir öğretsin Allah aşkına.
Fragman bu hocam fragman anladın mı ? Her 2 gune bır forumda videolar gelecek

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 23.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 552
  • Beğeniler 17 / 169
  • Ticaret 29, (%100)

ismeter adlı üyeden alıntı

comutsoft Arkadaşlar biri özelden şu 32 yaşında olan 2015 yılında foruma katılmıs ama 16 yıllık tecrübe yazan arkadaşa oynatma listesi nedir bir öğretsin Allah aşkına.
Fragman bu hocam fragman anladın mı ? Her 2 gune bır forumda videolar gelecek

ADIM EYÜP KOMUT -- ŞİRKETİMİN ADI: DENGE BİLGİSAYAR arama motoru ve sosyal medya kullanmayı biliyorsan ara bul. BEN BURADA KİMSEYİ SENİN GİBİ KANDIRMIYORUM.

Senin karşında salak yok başlığın insanları kandırmaya yönelik. O zmaan diyeceksin ki başlık ta

"ADSENSEDEN 2000 ₺ KAZANABİLMENİZ İLE ALAKALI BİR VİDEO LİSTESİ HAZIRLAYACAĞIM" dersin ve insanları kandırmamış ve konuyu doğru odaklı açmış olursun.

Arkadaşlar ismeter adlı kişiye başlık ve içeriğin uyumundan bahsedermisiniz

• Üyelik 21.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad I** E**
  • Mesajlar 324
  • Beğeniler 203 / 202
  • Ticaret 2, (%100)
comutsoft Keşke biraz da saygı nedir bilsen kariyeri ile kendini bir halt sanan insanlardan haz etmem. Neyse hocam sor buradaki insanlara benim yayınladığım videolardan sonra ÜCRETSİZ yüzbinlerce beğenili facebook sayfası oldu herkesin, ÜCRETSİZ adsense sahibi oldu arkadaşlar. Senin gibi PARA gözlü ürün satanlar hep laf soktular gerek özelden gerek buradan. Sen git PARA karşılığı yardım et ben böyle devam edeceğim ve unutma izlemek zorunda değilsin. Şimdi lütfen edebinle benim açtığım konudan çık.
mehmetborann

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 23.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 552
  • Beğeniler 17 / 169
  • Ticaret 29, (%100)
ismeter sen önce Türkçe kullanmayı insanları SAHTE BAŞLIKLA üye toplamaktan vazgeç. Bizim kime ne yardım ettiğimiz yada etmediğimiz bizi ilgilendirir seni değil. Sen aldığın O ARABAYI burada ki o başlıklarla kandırdığın ARKADAŞLAR sayesinde aldın ( eğer doğruysa tabi ). Başlığı milleti kandıracak şekilde şeçme. Ayriyetten kime nasıl yardım ettiğin SENİ ilgilendirir beni değil. Profilime bak benim konularımı oku sonra gel burada konuş. Ben burada kariyer havası atmıyorum. Kariyer havası bu şekilde atılmaz. Bilmediğin şeyler hakkında konuşma.

Ayrıca konu senin olabilir FORUM senin forumun değil. O yüzden babanın tarlasında gibi davranma. İstediğim yere girer çıkarım.

• Üyelik 21.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad I** E**
  • Mesajlar 324
  • Beğeniler 203 / 202
  • Ticaret 2, (%100)
comutsoft Kendi saygını 32 yaşına kadar öğrenemediysen ne yazsam boş neyse hocam Ben arabayı GOOGLE'dan gelen paralar ile aldım.
Bu başlıkta da yanlış birşey yok video serisi bitince anlarsın hatanı

mehmetborann mehmetborann WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 5 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
comutsoft Hocam bence videoyu bir daha izle arkadaş yanlış bir şey dememiş ki. Fragman hazırladım diyor bence boş yere tartışıyorsunuz

Sezgi17 Sezgi17 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 8 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
ismeter Teşekkürler İsmet bu videoyu yayınladığın zamanda eleştirenler olmuştu sayende facebook sponsorluya para ödemekten kurtulduk boşver daima eleştirenler olacaktır.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al