wmaraci reklam

Kopya içerik için dava açılırsa?

23 Mesajlar 2.454 Okunma
smmexpress

lordex lordex LO LE Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1127
  • Beğeniler 67 / 135
  • Ticaret 14, (%100)

hmttatar46 adlı üyeden alıntı

hiç bir şey olmaz üstadım

Yahu sen kimsin bir şey olmaz diyorsun? Bilip bilmeden neden kafandan atıp insanları yanlış yönlendiriyorsun? Benim telif hakkı yüzünden 5 bin lira kazanan tanıdığım var. Hayır yaptıgın yorumlara bakıyorum hep aynı tavır. Actıgın konulara bakıyorum abuk subuk sorular sormussun. Kör cahil uydurur lafı tam senin için

wmaraci
reklam

narinhosting narinhosting narinhosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İnternet Danışmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ş** N**
  • Mesajlar 1390
  • Beğeniler 217 / 455
  • Ticaret 15, (%93)
Kopya içerik girmek doğru bir davranış değil ilk bunu belirteyim.
Sizin yazılarınızı başkası aynen kopyala yapıştır yapsa sizde hertürlü hak yolunu ararsınız.

Üsttekileri empati yapmanız için yazdım....

Sadede gelecek olursak kopya içerikten önemli bir yargı durumu oluşacağını sanmıyorum.Tabi ki size mail aracılığıyla uyarı geldiğinde kaldırırsanız.Aksi olursa adam mahkemeye vereceği paraya acımaz uğraşır.Kısacası inat etmeyip kaldırın sorun olmaz.

Hayırlı akşamlar..

hmttatar46 hmttatar46 Cümleten S.a Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Halı Yıkama
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 792
  • Beğeniler 212 / 220
  • Ticaret 6, (%100)

lordex adlı üyeden alıntı

Yahu sen kimsin bir şey olmaz diyorsun? Bilip bilmeden neden kafandan atıp insanları yanlış yönlendiriyorsun? Benim telif hakkı yüzünden 5 bin lira kazanan tanıdığım var. Hayır yaptıgın yorumlara bakıyorum hep aynı tavır. Actıgın konulara bakıyorum abuk subuk sorular sormussun. Kör cahil uydurur lafı tam senin için

bu artistlik,hırçınlık karşıdaki kişiye rast gele hakaretvari sözler savurmalar...
asıl size ne oluyor anlamış değilim,ilk önce "sen kimsin","Kör cahil uydurur lafı tam senin için" gibi cümlelerin hakkında görüşelim seninle ondan sonra yaptığım yorumu net olarak açıklayacağım.

asıl siz kendinizi ne sanıyorsunuz da bana böyle laflar söyleyebiliyorsunuz ?

Ekleme:

üşenmedim alttaki görseli yaptım.anladım ki siz ukala tavırlar takınarak yorum yapmaktan,insanların açtığı konularda şevkini kırmaktan ve genel olarak "paypalımda şu kadar para var yeaaağğğğ yemeksepetinden sipariş verebilecek olan var mı" gibi konular açıp yorumlar yazan birisiniz... bu mesaj ve konularınızdan sonra anladım ki siz kâla alınacak birisi değilsiniz

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al