freelance iş ilanları

İNDİRİMLİ SEO PAKETLERİ Böyle Backlink Paketleri Görülmedi 5 TL'den Başlayan PR9-PR8-PR7-6

3.331 Mesajlar 1.816.903 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Barun Barun 1910 Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Radyasyon
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 1639
  • Beğeniler 157 / 233
  • Ticaret 8, (%100)
ekonomik paket ve dmoz kaydı ne kadar usta

wmaraci
reklam

seokafasi seokafasi Herkes Seo kafasi .. Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek seo
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad i** K**
  • Mesajlar 182
  • Beğeniler 4 / 21
  • Ticaret 0, (%0)

seokafasi adlı üyeden alıntı

Tanıtım yazısını nereye göndereyim ?.
tanıtım yazısında linkleri ekleyip html olarak versem uygun mu ?.

20 liralık bronz paketten bir tane alayım.
ödeme bilgilerini gönderirmisiniz ?.

bi cevap versen palmara

seo mu ? bu neyin kafasi ?

erdemy erdemy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek gumruk
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 469
  • Beğeniler 45 / 58
  • Ticaret 3, (%100)
yaklaşık olarak 2 ay önce premium paket satın aldım.Paketi almadan önce de hitim aynıydı.şimdide aynı.herhangi bir değişiklik göremedim.Alexa değerim ise gerilemeye devam ediyor. hergün 3 konu girmeye özen gösteriyorum ama bi değişiklik yok. ben bir etkisini göremedim yani

palmara palmara SEO BACKLİNK Kurumsal+ Üye
  • Üyelik 16.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek SEO Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 596
  • Beğeniler 58 / 57
  • Ticaret 354, (%100)
Skypede, Sitemde Kıpırdamalar olduğunu belirtmişsiniz.. iyi Gittiğini dile getirmişsiniz.. Şimdi ise Buradan Hiç bir işe yaramadığını dile getirmişsiniz.. Alexa backlink olarak baka bilirsiniz Oradan Göre biliyorsunuz Çalişmalarimizi.. Bizim Yaptığımız Çalişmalar kalıcıdır Silinme gibi bir durum yoktur Ve KESİNLİKLE HİT Gönderimi yoktur bizde Biz doğal çalişmalar yaparak sitenin güclenmesini sağlamaktayizdir.. HİT Gönderimi gibi bir durum söz konusu değildir. İyi Çalişmalar dileriz size

wmaraci
wmaraci

channelturktv channelturktv WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek danışanlık astrolog
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** H**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
ARKADAŞLARA TEK DİYECEĞİM HELAL OLSUN ÇOK ZOR VE REKABETİ OLAN ANAHTAR KELİMELERDE İLK 500 DE BİLE YOKKEN 1 AYLIK SİTEMİZ 158 VE 86 VEDE 14 UNCU SIRADAN GOOGLE GİRİŞ YAPTI REFARANSA İHTİYAÇLARI YOK AMA REFERANS İSTERSENİZ KANLI CANLI WEP SİTEMİZDENDE BAKABİLİRSİNİZ KİMİN YORUM YAZDIĞINA http://channelturktv.com/
HEM İLGİLİ HEMDE HER SORUYA YANIT VERİYORLAR RAPORU BİZ DEMEDEN KENDİLERİ ATIYOLAR HELAL OLSUN UZUN SOLUKLU DAHA GENİŞ ÇAPLI ÇALIŞMADA YAPICAZ İNŞALLAH.GÖZÜNÜZ KAPALI GÜVENEBİLİRSİNİZ.

• Üyelik 16.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek SEO Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 596
  • Beğeniler 58 / 57
  • Ticaret 354, (%100)

channelturktv adlı üyeden alıntı

ARKADAŞLARA TEK DİYECEĞİM HELAL OLSUN ÇOK ZOR VE REKABETİ OLAN ANAHTAR KELİMELERDE İLK 500 DE BİLE YOKKEN 1 AYLIK SİTEMİZ 158 VE 86 VEDE 14 UNCU SIRADAN GOOGLE GİRİŞ YAPTI REFARANSA İHTİYAÇLARI YOK AMA REFERANS İSTERSENİZ KANLI CANLI WEP SİTEMİZDENDE BAKABİLİRSİNİZ KİMİN YORUM YAZDIĞINA http://channelturktv.com/
HEM İLGİLİ HEMDE HER SORUYA YANIT VERİYORLAR RAPORU BİZ DEMEDEN KENDİLERİ ATIYOLAR HELAL OLSUN UZUN SOLUKLU DAHA GENİŞ ÇAPLI ÇALIŞMADA YAPICAZ İNŞALLAH.GÖZÜNÜZ KAPALI GÜVENEBİLİRSİNİZ.

Güzel yorumunuz için tesekkür ederim. Elimizden geldiği kadarıyla Herkeze yardımcı olmaya çalişmaktayizdir. Siteyi ne kadar cok güncel tutarsanız eğerki o kadar iyi olur. Bu duruma sevindim. Tekrar çalişmak dileklerimiz ile.

ozandurak16 ozandurak16 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 195
  • Beğeniler 12 / 27
  • Ticaret 0, (%0)
Erdem bey ile çok rekabetli kelimere giriş yaptık ve çalışmalarımız devam ediyor.Raporlari inceledim bu fiyata harika bir hizmet veriyorlar herkese oneriyorum.bu fiyata en iyi seo.hizmetidir uzun vadede çok faydalidir.burdan erdem beye tekrar tessekkur ediyor iyi calismalar.diliyorum.

• Üyelik 16.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek SEO Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 596
  • Beğeniler 58 / 57
  • Ticaret 354, (%100)

ozandurak16 adlı üyeden alıntı

Erdem bey ile çok rekabetli kelimere giriş yaptık ve çalışmalarımız devam ediyor.Raporlari inceledim bu fiyata harika bir hizmet veriyorlar herkese oneriyorum.bu fiyata en iyi seo.hizmetidir uzun vadede çok faydalidir.burdan erdem beye tekrar tessekkur ediyor iyi calismalar.diliyorum.

Tesekkür ederiz güzel yorumunuz için, Elimizden geldigi kadarıyla Herkeze eşit bir şekilde yardımcı olmaya çalişmaktayizdir. İnşallah daha iyi yerlere gelmeniz dileklerimizle

zangess zangess Ya Sev Ya Terket! Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek webtasarim
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad U** i**
  • Mesajlar 1153
  • Beğeniler 339 / 275
  • Ticaret 13, (%100)
Paypal ödeme şekli yok mu?

https://biyokimlik.com

Firmagorsel Firmagorsel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Firma sahibi
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
ALLAH RAZI OLSUN senin gibi birini basimizdan eksik etmesin yine bir calisma icin siparis vermem ile ve kendisinin onerileri ile birlikde yola ciktik yeni acmis oldugumuz agar oyununu agario kelimesinde 1 sayfanin 5 sirasina kadar geldik agar oyna kelimesinde 2 sayfanin basina kadar geldik tek birsey demek istiyorum sizin ekibinize bol bol dua etmekten baska hic birsey diyemiyorum ALLAH SIZI BASIMISDAN ASLA EKSIK ETMESIN

wmaraci
Konuyu toplam 9 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 9 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al