wmaraci reklam
lidertakipci

Nedir bu Google'ın politikası ?

10 Mesajlar 943 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

KeyfiPaylasim KeyfiPaylasim 53 Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 12 / 46
  • Ticaret 0, (%0)
Artık yani söyleyecek kelime bulamıyorum. Web sitemde hiç bir şekilde illegal içerik barındırmıyorum özgün içerik paylaşıyorum. Günlük hit'im çok yüksek değil 100-150 civarı ama sürrekli google politikalarıyla uyumlu değil diye reddediliyorum. Yani böyle bir saçmalık olamaz sitem ediyorum bunun yeri burası değil biliyorum ama yani yapılan hata nedir anlamış değilim.. Hosting değiştirdim (farklı lokasyon) olmadı, tema değiştirdim olmadı, pagespeed değerleri düşüktü günlerce yükseltmek için uğraştım olmadı. Nerede hata yapıyorum ?

Önerileriniz nedir yardımcı olur musunuz ?

Bu bir dramdır. :cool:

wmaraci
reklam

hasaaab hasaaab WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Desinatör
  • Mesajlar 369
  • Beğeniler 40 / 73
  • Ticaret 12, (%100)
İçerikleriniz ne ile ilgili ve kaç yıllık yada içerik Asu'nuz nedir?

NovemberNight NovemberNight WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İmalat Ar-Ge Mühendisi
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 514
  • Beğeniler 158 / 174
  • Ticaret 8, (%100)
Hocam maillerden doğru çıkarım yaptıysam çok sık başvuru yapıyorsunuz. Her ne kadar başvuru sayısı sınırsız olsa da her başvuru kayıtlara geçiyor neticede, yani hiç ret almamış bir hesabın başvurusunun kabul olasılığı 15 kez ret alana göre tabii ki daha yüksektir.

Bence bir süre ara verin. 3 ay falan başvurmayın, bu süre içerisinde de sitenizde kayda değer iyileştirmeler yapın. Bu şekilde kabul olasılığınız yeniden artar bence.

tecnomedya tecnomedya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 2438
  • Beğeniler 24 / 701
  • Ticaret 8, (%100)
bence bu kadar uğraşmayın çözmek imkansız bir şey bu politikaları. Ayrıca google adx deneyin oranları çok iyi

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 19.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 12 / 46
  • Ticaret 0, (%0)

hasaaab adlı üyeden alıntı

İçerikleriniz ne ile ilgili ve kaç yıllık yada içerik Asu'nuz nedir?

3 haftadır felan siteyle pek ilgilenmiyorum vize dönemi felan derken şimdi bir de finaller var. İçerik girmiyorum bu ara domain adım keyfipaylasim.com adından da anlaşılacağı üzere tek bir amaç için kurmadım keyfi paylaşımlar yapıyorum aklıma gelen ilgimi çeken yada paylaşmam gerektiğini hissettiğim şeyleri paylaşımını yapıyorum.

Sitem 1 yıllık ama 15 günlük elemanların bile onaylanıyor bence süre ile ilgisi pek fazla yoktur.

NovemberNight adlı üyeden alıntı

Hocam maillerden doğru çıkarım yaptıysam çok sık başvuru yapıyorsunuz. Her ne kadar başvuru sayısı sınırsız olsa da her başvuru kayıtlara geçiyor neticede, yani hiç ret almamış bir hesabın başvurusunun kabul olasılığı 15 kez ret alana göre tabii ki daha yüksektir.

Bence bir süre ara verin. 3 ay falan başvurmayın, bu süre içerisinde de sitenizde kayda değer iyileştirmeler yapın. Bu şekilde kabul olasılığınız yeniden artar bence.

Onaylanmayınca artık ısrarla gönderiyorum en sonunda banlıcaklar.

turkojen34 turkojen34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 459 / 444
  • Ticaret 53, (%100)
Hocam açıkçası adam gibi para vermiyor başka reklam platformlarına yönelin

nettebugun nettebugun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Doktora öğrencisi.
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 798
  • Beğeniler 386 / 218
  • Ticaret 16, (%100)
Hocam kaç içerik var? Ve ayrıca tümü özgün olan kaç içerik tutulması öneriliyor başvuruda? Tam rakam yok ama "en azından" diye önerilen bir sayı var mı?

NovemberNight NovemberNight WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İmalat Ar-Ge Mühendisi
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 514
  • Beğeniler 158 / 174
  • Ticaret 8, (%100)
nettebugun bir alt sınır ya da "en azından" denebilecek bir rakam yok fakat ben 21 %100 özgün hepsi 500+ kelimelik yazı ile tek seferde kabul almıştım.

Yazının sayısından çok kalitesi ve özgünlüğüne önem veriyor Google. (Politikaların tamamının sağlandığını varsayıyorum.)
nettebugun

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 12 / 46
  • Ticaret 0, (%0)

nettebugun adlı üyeden alıntı

Hocam kaç içerik var? Ve ayrıca tümü özgün olan kaç içerik tutulması öneriliyor başvuruda? Tam rakam yok ama "en azından" diye önerilen bir sayı var mı?

NovemberNight adlı üyeden alıntı

nettebugun bir alt sınır ya da "en azından" denebilecek bir rakam yok fakat ben 21 %100 özgün hepsi 500+ kelimelik yazı ile tek seferde kabul almıştım.

Yazının sayısından çok kalitesi ve özgünlüğüne önem veriyor Google. (Politikaların tamamının sağlandığını varsayıyorum.)

Sitemde kopya yazı yok içerikleri özgün tuttum 70 küsür makale var. Ne bileyim temayı v.s ücretsiz color mag temasını kendime göre düzenledim. Kendi emeğim bana tatlı geliyor bi problem göremiyorum. Göremediğim bişeyler mi var anlamış değilim. Siz aksi bir durum görebiliyor musunuz? Yani şu etkiliyor olabilir diyebileceğiniz birşey gördünüz mü ?

miniz miniz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Konya
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 25 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Bende tamamen emek verdiğim sitem için başvuru yaptım ve red cevabı aldım. Hemde alakasız sebeplerden dolayı. Yani neyin politikasıdır bu anlaşılabilmiş değil.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al