wmaraci reklam
lidertakipci

Ücretsiz Hosting Kazanmak İster Misin? Hemen Çekilişe Katıl!

13 Mesajlar 2.133 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Natro Natro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Hosting
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 98 / 163
  • Ticaret 2, (%100)
Hosting Blog, her geçen gün genişleyen yazar kadrosu, alanında uzman kişiler tarafından yayınlanan bilgilendirici ve eğitici makaleleri ile sektörün önde gelen blog sitesi olarak yayın hayatına devam ediyor.

Gündemden haberlerin yer aldığı, Hosting Dünyası, Sosyal Medya, Dijital Pazarlama veTeknoloji kategorileri ile önemli bilgiler içeren makalelere yer veren, "Nasıl Yapılır" kategorisinde yer alan yazılar ile teknik konularda rehberiniz olacak içerikler sunan Hosting Blog, takipçilerine ücretsiz abone olarak, çekiliş ile 1 kişiye Kurumsal Pro Plan Hosting, 3 kişiye Kişisel Plan Hosting paketi veriyor!

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Hosting Blog'a ücretsiz abone olmak için sağ tarafta bulunan alandaki kutucuğa mail adresinizi yazarak "ÜCRETSİZ ABONE OL" butonuna tıklamanız yeterli. Sonrasında posta kutunuza gelecek onay linkine tıklamanız gerekmektedir.

Bu işlemler sonrasında hem eklenen yeni içerikler*artık posta kutunuza gelecek hem de 1 yıllık ücretsiz hosting paketi kazanma şansı yakalayacaksınız.

Kampanya Katılım Koşulları;

• Kampanya 25.04.2016 tarihinde başlayıp 02.05.2016 saat 23:59’da sona erecektir.

• Çekiliş ile belirlenecek 1 kişiye Kurumsal Pro Plan Hosting, 3 Kişiye Kişisel Plan Hosting paketi*verilecektir.*

• Kazanılan ödüller 1 yıllıktır.

• Katılımcıların çekiliş hakkı kazanabilmeleri için; blog.natro.com sayfasından bulunan e-bülten kaydı formuna e-posta adresleri ile kayıt yaptırmaları ve gelen onay linkine tıklamaları gerekmektedir. Onay linkine tıklamayan e-posta adresleri çekiliş hakkı kazanamaz.

• Kazananlar 03.05.2016 tarihinde gün içinde Natro Hosting resmi sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır.

• Ödül kazanan katılımcılar ile e-bülten kaydı oluşturdukları e-posta adresleri üzerinden iletişime geçilecektir.

• Katılımcıların e-posta adreslerini yanlış ve eksik vermelerinden kaynaklanan gecikmelerden, yaşanacak aksaklıklardan natro.com sorumlu değildir.

• Ödül kazanan talihlilerin, 08.05.2016 saat 23:59'a kadar Natro.com ile iletişime geçmeleri gerekmektedir. Aksi halde kazanılan ödül/ödüller yedek talihlilere devredilecektir.

• Kazanılan ödüller devredilemez, başka bir ürün ile değiştirilemez ve paraya çevrilemez.

• Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.

• Katılımcı, sorumlulukların ihlalinden kaynaklanan veya meydana gelen ve/veya 3. kişiler tarafından öne sürülen veya sahiplenilen fikri mülkiyet hakları sebebiyle Natro yetkililerini, yöneticilerini, çalışanlarını ve temsilcilerini aşağıdakilerden korur ve sorumlu tutamaz.

• E-bülten kaydı için kullanılan e-posta adresleri; siyasi, felsefi veya dini propaganda amaçlı görüş ve bildiri içeremez, toplumun zararına olabilecek ya da genel ahlaka ve yasalara aykırı herhangi bir amaç güden etkinlik ve telkinlerde bulunulamaz.

• Yarışmaya katılan herkes yukarıda tanımlanan "Katılım Şartlarını" okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

• Hile yapan veya üzerinde hile yapıldığı tespit edilen e-posta adresleri diskalifiye olacaktır.

Alpazen Tolgac MehmetBartu

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Alpazen Alpazen Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek SEO UZMANI
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** Z**
  • Mesajlar 489
  • Beğeniler 48 / 114
  • Ticaret 0, (%0)
Son 2 çekilişte ödül kazanamamıştım. Umarım bu sefer olur :)

basymgroup basymgroup Parabol Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 871
  • Beğeniler 70 / 257
  • Ticaret 10, (%100)
Sizde web hostingim vardı. Sürekli 500 internal server error hatası veriyordu. Defalarca ticket atmama rağmen bana error-logs inceleyin bu konuda destek veremiyoruz dediniz. 3 Ayda bıktım, 1 senelik almış olmama rağmen güzel hostinge geçtim hiç böyle bir sorunum kalmadı. Size her yerde söylüyorum. Reklama harcayacağınız parayı sunucuların yenilenmesine harcayın.
qgrup

kişi bu mesajı beğendi.

MehmeTKkcu MehmeTKkcu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Blog yazarı / Grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 300
  • Beğeniler 29 / 65
  • Ticaret 10, (%70)
umarım çıkar :) Herkese bol şans

wmaraci
wmaraci

Newjack Newjack Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 998
  • Beğeniler 48 / 282
  • Ticaret 10, (%90)
Natro, pişmanlıktır. Bedava verseniz almam.

Ronins Ronins Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 442
  • Beğeniler 30 / 74
  • Ticaret 0, (%0)
Daha önce twitter kampanyasında ödül kazanmıştım ve inanıyorum yine bende :) yenileme zamanını 40 gün kaldı kazanırsam bal kaymak olacak :) Katılan herkese başarılar diliyorum :)

Tolgac Tolgac Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Tasarım ve Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 236
  • Beğeniler 14 / 49
  • Ticaret 0, (%0)
Natro candır, gerisi fasafiso :) katılan herkese başarılar.

Rastena Rastena WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad F** O**
  • Mesajlar 3776
  • Beğeniler 836 / 1380
  • Ticaret 190, (%100)
Ödül sayısı çok az bence :)

prestij

Gucluyazar Gucluyazar Proje Adamı :) Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Sağlıkçı Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1027
  • Beğeniler 372 / 319
  • Ticaret 15, (%100)
Katıldım, herkese bol şanslar.

NatroHosting Sayın hocam mail adresimizi de size belirtmek gerekiyor mu yoksa abone olmak yeterli midir ?

Natro Natro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Hosting
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 98 / 163
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba Gucluyazar abone işlemi mail adresi ile yapıldığından ekstra olarak mail adresinizi belirtmenize gerek yoktur. İlginize teşekkür ederiz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al