wmaraci reklam
lidertakipci

Ücretsiz Php Kod Şifreleme Sitesi

8 Mesajlar 1.374 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

karayel32 karayel32 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek php dev
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 33 / 48
  • Ticaret 52, (%98)
Merhaba;
Öncelikle site bana aittir. Sorularınızı yorum atarak veya sitedeki iletişim bölümünden sorabilirsiniz.
Site Adresi: https://phpkilit.com
Php kod şifrelemek için bir üyelik oluşturmalısınız. Üye girişi yaptıktan sonra anasayfadan şifreleme paneline ulaşabilirsiniz. Buradaki boş alana şifrelenecek php kodunu yapıştırın.

Karşınıza 3 seçenek daha çıkacaktır. Bunlardan birincisi dosya adıdır. Bu alanın girilmesi zorunludur. Şifrelenmiş php kodunu hangi adla çalıştırmak istediğinizi 'dosyaadi.php' şeklinde girin. Şifrelenmiş php kodunu sadece bu dosya adıyla çalıştırabileceksiniz.
İkincisi domain lisansıdır. Eğer php scriptinizi tek bir domaine lisanslamak isterseniz bu alanı "alanadi.com" şeklinde birden çok domaine lisanslamak isterseniz domainlerin arasına virgül koyarak "alanadi1.com,alanadi2.com" şeklinde girebilirsiniz. Seçenekleri girdiğinizde şifrele butonuna basarak php kodunuzu şifreleyebilirsiniz.
Üçüncü seçenek lisans bitiş tarihidir. Bu alanı Gün/Ay/Yıl Şeklinde (Örnek: 05/10/2017) girerek scriptin bu tarihten sonra çalışmamasını sağlayabilirsiniz.
Şifrelediğiniz kodların ismini veya içeriğiniz değiştirmemelisiniz. Ardından bir çözücü kütüphanesine ihtiyacınız var. Bunuda soldaki kütüphane indir kısmından edinebilirsiniz. Şifreleme versiyonu şifrelenmiş kodun içinde yer alır. Çözücü kütüphane dosyasını ve şifrelenmiş kodu aynı klasöre yükleyerek işlemi tamamlayabilirsiniz.

Şifrelenmiş kodları çalıştırabilmek için hostinginizde eval kodu kullanıma açık ve ioncube 9 desteği olması gerekmektedir.

Videolu anlatıma https://phpkilit.com/pk.rar adresinden ulaşabilirsiniz.
Diğer sorularınız için https://phpkilit.com/sss/ ve https://phpkilit.com/iletisim.html sayfalarını kullanabilirsiniz.

wmaraci
reklam

phrase phrase Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 0 / 174
  • Ticaret 2, (%100)
başarılar hocam :)
karayel32

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek php dev
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 33 / 48
  • Ticaret 52, (%98)
teşekkürler :)

savasdersimcelik savasdersimcelik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 529
  • Beğeniler 114 / 208
  • Ticaret 30, (%97)
Başarılar dileriz.
karayel32

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek php dev
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 33 / 48
  • Ticaret 52, (%98)
Güncel...

JoeBLack JoeBLack kod.gen.tr Kullanıcı
  • Üyelik 28.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Makina Mühendisi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 18 / 15
  • Ticaret 2, (%100)
Güzel bir çalışma, güzel bir alan seçmişsiniz. Zamanla daha da gelişecektir mutlaka. Başarılarınızın devamını dilerim.

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
Kendi kütüphanesini ionCube ile şifrelemiş. Kendi şifreleme algoritmasına güvenmiyor bile. ionCube çok güvenme. 2 K satırlı kodu 5 dk da çözüp veren adam biliyorum. Hatasız hemde.
karayel32

kişi bu mesajı beğendi.

cagdaskorkmaz.com.tr

• Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek php dev
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 33 / 48
  • Ticaret 52, (%98)
kendi algoritmama güvenmiyorum değil. zaten direk olarak ioncube benim algoritmam. bir kütüphane dosyası çözülse bile diğerleri ile şifrelenen kodlar hala güvende. Bir tane kütüphane dosyası çözülse bile ben bin tane yapmayı planlıyorum. ve çözüldüğü bildirilen tüm kütüphaneler sistemden kaldırılacak. kısaca yaptığım şey ioncubeyi paylaştırıyorum. insanlar daha az güvenlikle olsa bile para vermeden ulaşıyorlar. kaldı ki diğer ücretsiz şifreleme siteleri sadece base64 eval gibi hiç bilmeyen birinin çözebileceği yöntem kullanıyor. ayrıca ioncube 9 un otomatik decoderleri vs yok sanıyorum. olsada amatör biri ulaşamayacaktır. böylece çözmek emek ve maliyet gerektirir. yani benim yapmaya çalıştığım şey ortalamanın üstünde bir güvenlik sağlamak.
eleştirileriniz için teşekkür ederim.

Ek Olarak:

JoeBLack adlı üyeden alıntı

Güzel bir çalışma, güzel bir alan seçmişsiniz. Zamanla daha da gelişecektir mutlaka. Başarılarınızın devamını dilerim.

teşekkür ediyorum. Zamanla gelişip değişecek inşallah.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al