freelance iş ilanları

Türkiyenin en iyi film izleme sitesi

15 Mesajlar 1.487 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

tuuruls tuuruls Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Z**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 10 / 651
  • Ticaret 41, (%100)
Sıradan, bu sıradanlıkta ise en iyisi BiCaps bence cok iddalı bı baslık atmıssınız.

wmaraci
reklam

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
Neye göre Türkiyenin en iyi film sitesi. Günlük tekil hitiniz 1M üzerinde mi? Anlık online kullanıcı sayınız 1K 'mı? Yazılımınız sadece sizde mi var?

Rekabet ortamı yaratmak için seçilecek en berbat başlığı seçmişsiniz. Amacım sizi baltalamak veya kötülemek değil ama burası bir Webmaster forumu. Dolayısıyla yorumlar da Webmaster gözüyle gelecektir.

Kullanıcı gözüyle yorum yapmamı isterseniz, bugün bir kez daha AdBlock kullandığım için kendime teşekkür ettim.
NETEOR

kişi bu mesajı beğendi.

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!

yunus3346 yunus3346 Yakında.. Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad Y** C**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 13 / 75
  • Ticaret 0, (%0)
kaspersky pure kullanıyorum sitenizde ne kadar resim varsa hepsini kötü bağlantı olarak engelledi.. bence bir göz gezdirin tema felan warezse... bir sıkıntı var gibi geldi bana

Yapım aşamasında..

cgrclk cgrclk Fortis Fortuna Adiuvat Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 3270
  • Beğeniler 1014 / 1983
  • Ticaret 53, (%100)

Azaltın bence biraz.

wmaraci
wmaraci

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)
Merhabalar,

Film sektörüne eğer ilk defa giriyorsanız hoş geldiniz demek isterim. Site değerlendirmesine gelince de, konuda belirtmiş olduğunuz gibi '' sitemin başarısına destek olmak için filmleri benim sitemden izleyerek sitemin rakiplerini tek tek elemesine yardımcı olabilirsiniz.'' Şimdi burada rakip seçerek değil de imkanların doğrultusunda ve bilgin ile birlikte bir takım işler yapabilirsiniz.

Rakip seçmek, kayıp demektir.

Siz siz olun, bu tür sektörlerden ilk 1 yıl kazanç beklemeyin. Site henüz 1.5 aylık ama reklamları gördüğümde siteden hemen çıktım. Eğer marka veya akılda kalan kaliteli bir hizmet sunmak istiyorsan o reklamları kaldır. Popüler ve anlamlı bir tema kullan (Lisanslı yazılım) Filmleri güncel olarak günde 1-2-3 adet ekleyebilirsiniz. Bu çalışmalar sonucunda sitenizin trafiği artacaktır ki bu tür rahatsızlık veren reklamlardan kaçının :) Bende film sitesi sahibiyim sitemi analiz edebilir, inceleyebilirsiniz footer alanın da 3 tane text link var oda benim arkadaşımın ve ücretsiz olarak destek amaçlı sağladım. Popup, sonra diğer reklamlar vardı ismini hatırlamadığım bir girişten sonra artık seni ele geçiriyor ve bırakmıyor :) İşte onlar dan da uzak durmalısınız

Ardından layıkı ile başlığınızı açar eleştiri ve yorumlara açık bir kapı bırakabilirsiniz.

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al