freelance iş ilanları

Reklam olarak Facebook mu & Instagram mı ?

18 Mesajlar 1.982 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
Çağlar

Okulda size facebook reklamı vermeyi öğretiyorlar sanırım. Ben bildiğim kadarını anlattım. Sende bildiğin kadarını anlatırsın.

Hala aynı şeyde diretiyorsun. Sen makine ressamısın burada işin ne. Seni foruma yönetici yapsınlar. Üyeleri tek tek incele.

Makine resaamı - Banla
Amele - Banla
Emlakçı - banla
vs vs

Git işine beni sinirlendirme.

cagdaskorkmaz.com.tr
wmaraci
reklam

caglark caglark caglarkeskin.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 01.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 1125
  • Beğeniler 59 / 243
  • Ticaret 48, (%100)
Korkmaz Seni son kez uyarıyorum lütfen konuşmana dikkat et. Ben zaten bu forumda yöneticiydim. Benim karşı olduğum şey senin mesleğinle burada olman değil. Yanlış yönlendirme yapman. Yoksa öğrenmek için burda olan alakasız mesleklere sahip ve bu meslekleri internete taşımak isteyen çok insan var ve bende elimden geldiğince bu insanlara burada yardım ettim ederimde. Senin anlayamadığın nokta yanlış yönlendiriyor olman. Ayrıca evet bilgisayar mühendisliği okuyorum ve sosyal medya ve pazarlama diye seçmeli derste aldım.

Konuyu uzatmaya gerek yok. Senin mesleğine karşı değilim. Senin yanlış yönlendirmeni eleştirdim. Git işine beni sinirlendirme gibi bi cümle sen bana kullanamazsın. Eleştiriye açık değilsen forumda takılmak sana göre değil.

HuseyinALHAS HuseyinALHAS WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Paramedik
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 649
  • Beğeniler 91 / 168
  • Ticaret 50, (%100)
insta > face

• Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
Çağlar Eski yönetici olman ne ifade eder ki. Tabi adamların varsa içeriden ki sanmıyorum burası öyle bir forum değil. Eski bir yönetici olman bana bir şey ifade etmiyor.

Ben saygısızlık yapmadım. Saygısız olan sensin. Mesleğimi yazarak konuda mesleğim ve benle alaycı konuşamazsın.

Ben bu forumda senin gibi cevap veren başa biri daha tanımıyorum. İlk defa mesleğimi bu şekilde kullanan bir sen varsın. Gelmişsin bana benle böyle konuşamazsın diyorsun.

Son kez uyarıyorum nasıl bir cümledir. Ben zaten direk şikayet ettim seni. Eski yönetici olabilirsin. Şuan benim üyeliğimden bir farkın olduğunu sanmıyorum ki senden daha çok yazı yazmış biriyim. Kimin ne kattığı tartışır.

Başta da belirtiğim gibi. Ben tecrübelerimi yazdım. Beni etiketliyorsun madem aynen şöyle yaza bilridin

Korkmaz

Sizin görüşünüze katılmıyorum. Ben bir çok reklam verdim ve geri dönüşleri beklediğim gibi oldu. Bence facebook reklamlarını tercih etmlesiin

Haksızmıyım ?

Bu arada bitek sen Üniversite okumuyorsun. Uçak Teknisyenliği okuyorum ;)

cagdaskorkmaz.com.tr
wmaraci
wmaraci

Okeskin Okeskin SUPREMACY Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 880
  • Beğeniler 836 / 288
  • Ticaret 18, (%100)

Korkmaz adlı üyeden alıntı

Çağlar

İnsanların diniyle ırkıyla işiyle veya tenin rengi ile. Onları aşağılamayı kendinize hak görüyorsunuz.

Kardeş, sen neyin kafasındasın? Net konuşmak yerine deneyimini belirtecek kelimeler kullanmalısın. Bende Facebook'a birkaç aydır reklam vermeye başladım ve tecrübeyle beklentimin üstünde dönüşler almaya başladım. Kimse bir şeye tıklamıyor diye yanlış bilgilendirme yapma lütfen. Ben yapamadım, istediğim dönüşü alamadım de.

VNG Facebook üzerinden reklam verirken İnstagram'da seçilebiliyor. Bütçe olarak da istediğin rakamı girebiliyorsun. Sosyal medyada dönmeyen bir film repliğini video olarak Facebook'ta paylaşmanı tavsiye ederim. Benzer sayfaları ilgi alanına ekleyip, dönüş sağlarsın diye düşünüyorum.

iyi.

VNG VNG Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilisim Hizmetleri
  • Konum Kilis
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 331
  • Beğeniler 27 / 35
  • Ticaret 8, (%75)
Herkese tesekkurler:) Facebook'a reklam vereceğim. Yardımlarınız için teşekkür ediyorum
Okeskin

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)

Okeskin adlı üyeden alıntı

Kardeş, sen neyin kafasındasın? Net konuşmak yerine deneyimini belirtecek kelimeler kullanmalısın. Bende Facebook'a birkaç aydır reklam vermeye başladım ve tecrübeyle beklentimin üstünde dönüşler almaya başladım. Kimse bir şeye tıklamıyor diye yanlış bilgilendirme yapma lütfen. Ben yapamadım, istediğim dönüşü alamadım de.

VNG Facebook üzerinden reklam verirken İnstagram'da seçilebiliyor. Bütçe olarak da istediğin rakamı girebiliyorsun. Sosyal medyada dönmeyen bir film repliğini video olarak Facebook'ta paylaşmanı tavsiye ederim. Benzer sayfaları ilgi alanına ekleyip, dönüş sağlarsın diye düşünüyorum.

Daha ne kadar uzata biliriz konuyu ? Benim reklam verdiğim kategoride geri dönüş olmadı. Olay bu yani. Bir oyun çekilişi yaptık ve katılım başka reklam firmalarından daha çok oldu.

Üniversitede hademe olarak çalışıp dersi kapıyı dinleyerek öğrenip Doktor olan insanlar var. Adamın mesleğiyle dalga geçmek küçümsemek nedir ben onu anlamadım. Yoksa sen reklam vermişsin ben yanlış bir şey söylemişim mevzusu değil bu. Onun ne hadine gelip benim mesleğim üzerinden beni küçümsemesi.

cagdaskorkmaz.com.tr

ilginciz ilginciz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Ceyrancı
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 521
  • Beğeniler 76 / 123
  • Ticaret 1, (%100)
popüler sayfalara reklamda verebilirsin aslında.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al