wmaraci reklam
lidertakipci

Film sitelerinize güncel Upload 3 Alternatif reklamsiz ve bedava

8 Mesajlar 1.819 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

cineasya cineasya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / K
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad P** K**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 18 / 35
  • Ticaret 3, (%100)
Film sitelerinize güncel filmleri Upload 3 Alternatif reklamsiz ve bedava...videolarda hicbir reklam olmicak en güncel filmler nette ilk sizde olcak...

mega openload ve vid.ag upload edilecek sitelerrrdir...neden bedava upload ediyoruma gelince ben sadece bu 3 siteden premium üyelik kazanmak istiyorum ...ve videolarimiz hicbir sekilde silinme tehlikesi yasamicak....1-2 yil sabit kalcak ...isteyen arkadaslar skypelerini yazsinlar .....ben eklicem skypeden hergün düzennli güncel film linkleri embedleri gönderilecektir...

filmlerden örnek isteyenler icin site adresi demo site verilir.....

wmaraci
reklam

djtutkun djtutkun WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 11, (%100)

kanala abone ol: https://goo.gl/8G35u2 Ankara Oyun Havaları - Ankara Gece Alemleri

CengizKaya CengizKaya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 707
  • Beğeniler 59 / 88
  • Ticaret 25, (%96)
Sizinki şamda kaysı olmuş :D Herkes ister bence bunu
cineasya

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / K
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad P** K**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 18 / 35
  • Ticaret 3, (%100)
cengiz kaya bende parasiz yapiyorum evet ama karsiliginda videolarim silinmesin premium üyelik kazancagim...ozaman herkes mutlu olcak benim videolarim 2 sene sabit kalcak kirik link korkusu olmicak ...diger yandan film sitesi olanlarda hem güncel en yeni filmleri ilk alcaklar hemde kirik link derdi reklam felan olmicak....kaliteside cabasi bulabildigim ve nette 1080 p ilk önceligim 1080p yoksa 720 yoksa bbrip oluyor zatenki eger ben bir videoyu filmi bbrip eklemissem nette hic kimsede 1080 720 p si yoktur demektir... 15 yildir usenet nzb de film sunarrim....usenet filmlerin ilk cikis yeridir...sonra torente düser ordanda download ve film izleme sitelerine ...isteyen deneyebilir kimseden para istemiyoruz...

kalite olarak isteyen buyursun bu film güncel yeni film sabah ekledim...reklamsizdir film ve sitenin hicbir yerinde reklam yoktur ... site reklamida yapmiyorum sadece benim amacim 3 siteden premium kazanmak ve videolarim uzun süre silinmeden kalmasi....

örnek video : http://www.direkhdizle.net/walter-turkce-dublaj-izle/

wmaraci
wmaraci

CengizKaya CengizKaya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 707
  • Beğeniler 59 / 88
  • Ticaret 25, (%96)

cineasya adlı üyeden alıntı

cengiz kaya bende parasiz yapiyorum evet ama karsiliginda videolarim silinmesin premium üyelik kazancagim...ozaman herkes mutlu olcak benim videolarim 2 sene sabit kalcak kirik link korkusu olmicak ...diger yandan film sitesi olanlarda hem güncel en yeni filmleri ilk alcaklar hemde kirik link derdi reklam felan olmicak....kaliteside cabasi bulabildigim ve nette 1080 p ilk önceligim 1080p yoksa 720 yoksa bbrip oluyor zatenki eger ben bir videoyu filmi bbrip eklemissem nette hic kimsede 1080 720 p si yoktur demektir... 15 yildir usenet nzb de film sunarrim....usenet filmlerin ilk cikis yeridir...sonra torente düser ordanda download ve film izleme sitelerine ...isteyen deneyebilir kimseden para istemiyoruz...

kalite olarak isteyen buyursun bu film güncel yeni film sabah ekledim...reklamsizdir film ve sitenin hicbir yerinde reklam yoktur ... site reklamida yapmiyorum sadece benim amacim 3 siteden premium kazanmak ve videolarim uzun süre silinmeden kalmasi....

örnek video : http://www.direkhdizle.net/walter-turkce-dublaj-izle/

Bu Game Of Bizans, Büyücü Okulunda Bir Türk, Düğün Dernek 2 felan varmı sende ya sinemada kaçırdım nettede bulamadım :)

• Üyelik 26.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / K
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad P** K**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 18 / 35
  • Ticaret 3, (%100)
Geym of Bizans ,türk filmleri sunmuyorum ama var dügün dernek 2 :)

kabuspusu kabuspusu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek internetcafeci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad Y** B**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
kabuspusum@hotmail.com
iletşime geçersneiz sevinirim

rainsaneHi rainsaneHi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Görsel Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
skype : iresul.xi geri bildirim bekliyorum sizden iyi günler :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al