wmaraci reklam
lidertakipci

VDS Sunucular 20TL den Başlayan Fiyatlarla TTS Hosting de. 4GB ram 100gb hdd 4 çekirdek 40tl

3 Mesajlar 800 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

kozguven kozguven WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Web master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 14 / 12
  • Ticaret 3, (%100)
KVM Sanallaştırma İle Tüm Kaynaklar Size Ait
Ekonomik VDS Sunucularımızda en uygun fiyatla en hızlı sanal sunucu sahibi olun. Tüm yönetim işlemlerinizi VPS Panelinden yapabilirsiniz.

https://ttshosting.com.tr/vds-ekonomik.html

Sunucunuz Hemen Hazır

Sunucunuzun ödemesini Paypal - Kredi Kartı ile yaptığınız anda 2 dakika içerisinde otomatik olarak hazır olur. 3D veya havale ile yaptığınız ödemelerde ise sadece bize canlı destek bölümünden, mobil numaramıza watsup ile veya sabit numramızdan bildirmeniz yeterli. Otomasyon sistemi hizmetinizi otomatik olarak oluşturup bilgileri size mail ile gönderir. Ayrıca VPS Yönetim panelinden de hemen işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

VPS yönetim paneli sayesinde sunucuza her zaman tam olarak hakim olursunuz. İhtiyacınız olan tüm işlemleri burada gerçekleştirebilirsiniz. Bunlardan bazıları: Yeniden işletim sistemi yükleme veya işletim sistemini değiştirme, Linux işletim sisteminden Windows Server veya Windows 10'a geçiş, Sunucunuzu kapatma, açma, yeninden başlatma, durdurma, zamanlama ile kapatma, Cpanel, Plesk, Webmin gibi bir çok kontrol panelin otomatik kurulması (lisans dahil değildir), Uzak masaüstü veya SSH bağlantısı, Sunucuzu Cd sürücüsünden başlatma, Hostname ve şifre değiştirme, Kaynak kullanımı ve istatistikleri inceleme, logları inceleme, ana ip adresi değiştirme, uzak bağlantı (vnc) şifresi değiştirme...

Bulut sunucunuza işletim sistemini dilerseniz sipariş aşamasında dilerseniz siparişden sonra dilediğiniz zaman en popüler işletim sistemlerini yükleyebilirsiniz. Yükleyebileceğiniz sistemler: Centos, Fedora, Suse, Debian, Ubuntu, Windows 10, Windows Server 2008, Windows Server 2012. Listede olmayan işletim sistemleri için bize iso dosyası isteği bildirmeniz yeterli. Windows Server kurulumu için sipariş aşaması işletim sistemi seçmeyin. Sunucunuz hazır olduktan sonra VPS yönetim panelinizde işletim sistemi yükle butonuna tıklayıp Other linkine tıklayıp Windows Server yükleyebilirsiniz. Windows 10 için sipariş aşamasında ikinci seçenek olan ISO bölümünden Windows 10 iso dosyasını seçin. Sunucuza uzak masaüstü (tight vnc) ile bağlanıp Windows Server'i kullanabilir (vnc ile Windows RDP aktifleştirebilirsiniz) veya Windows 10 kurulumunu tamamlayabilirsiniz.

SİPARİŞ İÇİN:

https://ttshosting.com.tr/vds-ekonomik.html

wmaraci
reklam

RooteX RooteX Security Pentester Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Güvenlik uzmanı
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 315
  • Beğeniler 120 / 58
  • Ticaret 16, (%100)
Paneliniz cok hoş :) hayırlı satışlar dilerim

kozguven kozguven WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Web master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 14 / 12
  • Ticaret 3, (%100)
Güzel yorumunuz için teşekkürler :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al