freelance iş ilanları

%100 Özgün CopyScape Onaylı CG Makale Hizmetleri

150 Mesajlar 24.387 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Glsm Glsm Kaliteli makale hizmeti.. Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / K
  • Meslek Yazar ve Akademisyen adayı..
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Ü** K**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 224 / 102
  • Ticaret 97, (%100)
canguldur ismim geçtiği için yazıyorum arkadaşım kusura bakmayın. Konunuzu baltalamak ya da kirletmek gibi bir amacım asla yok. kardelen25 ile çok uzun süre önce bir ticaretimiz oldu ve sonrasında aynı başlıkta bir makaleyi başkalarına hediye ettiğim için kendi makalesini sattığımı sandı. Ancak o konuya da bu şekilde baltalama yapmıştı ve makaleyi hediye ettiğim şahıs makalenin %100 özgün ve gayet güzel olduğunu belirterek ağzının payını vermişti.

kardelen25 ne hakla arkamdan konuşuyorsunuz ki? Madem bir sıkıntınız var o zaman şikayet konusu açsaydınız ve kanıtlasaydınız. Forum üzerinde defalarca iş yaptım ve şükür Rabbim'e ne kimsenin hakkını yedim, ne de dediğiniz şekilde ticaretime leke getirecek bir davranışta bulundum. Size de ''Hakkımı helal etmiyorum'' istediğiniz kadar yalan yanlış arkamdan konuşmaya devam edebilirsiniz.

''Karakter önemli''. Son sözüm bu size.

Canguldur çalışmalarınızda başarılar dilerim, kolay gelsin.
canguldur

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

canguldur canguldur Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Özel Bir Şirkette İş Geliştirm
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 105 / 34
  • Ticaret 45, (%93)

Glsm adlı üyeden alıntı

canguldur ismim geçtiği için yazıyorum arkadaşım kusura bakmayın. Konunuzu baltalamak ya da kirletmek gibi bir amacım asla yok. kardelen25 ile çok uzun süre önce bir ticaretimiz oldu ve sonrasında aynı başlıkta bir makaleyi başkalarına hediye ettiğim için kendi makalesini sattığımı sandı. Ancak o konuya da bu şekilde baltalama yapmıştı ve makaleyi hediye ettiğim şahıs makalenin %100 özgün ve gayet güzel olduğunu belirterek ağzının payını vermişti.

kardelen25 ne hakla arkamdan konuşuyorsunuz ki? Madem bir sıkıntınız var o zaman şikayet konusu açsaydınız ve kanıtlasaydınız. Forum üzerinde defalarca iş yaptım ve şükür Rabbim'e ne kimsenin hakkını yedim, ne de dediğiniz şekilde ticaretime leke getirecek bir davranışta bulundum. Size de ''Hakkımı helal etmiyorum'' istediğiniz kadar yalan yanlış arkamdan konuşmaya devam edebilirsiniz.

''Karakter önemli''. Son sözüm bu size.

Canguldur çalışmalarınızda başarılar dilerim, kolay gelsin.

Glsm ben teşekkür ederim hocam. İyi çalışmalar olsun.
Glsm

kişi bu mesajı beğendi.

kharunx kharunx Merhaba :) Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 31 / 8
  • Ticaret 1, (%100)

canguldur adlı üyeden alıntı

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.

Siparişiniz sıralamaya alınmıştır.

İş alımı açıktır.

uzun sureli calisacagimizi düşünüyorum kolay gelsin
canguldur

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 105 / 34
  • Ticaret 45, (%93)

kharunx adlı üyeden alıntı

uzun sureli calisacagimizi düşünüyorum kolay gelsin

Teşekkürler hocam.

İş Alımı Açıktır.

wmaraci
wmaraci

Kalucian53 Kalucian53 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Rize
  • Ad Soyad Z** G**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 3 / 3
  • Ticaret 2, (%100)
10 adet 150 kelime makale sipariş edilmiştir.

PLK-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
canguldur

kişi bu mesajı beğendi.

DoktorHayat DoktorHayat WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 9 / 7
  • Ticaret 6, (%100)
13.05.2016 tarihi itibarıyla 4 adet tanıtım yazısı siparişi verilmiştir.

• Üyelik 27.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 105 / 34
  • Ticaret 45, (%93)

kharunx adlı üyeden alıntı

Daha once almış olduğum makalelerin sonucları oldukca güzel yansıdı.Kalitesi çok farklı 70 adet yeni makale siparisi verilmiştir.

Makaleler teslim edilmiştir.

Kalucian53 adlı üyeden alıntı

10 adet 150 kelime makale sipariş edilmiştir.

Siparişiniz İşleme Alınmıştır.

İş Alımı Açıktır.

grsy grsy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 1256
  • Beğeniler 148 / 399
  • Ticaret 22, (%95)
Merhaba hocam son günlerde yazdığınız örnek oyun makalelerini pm olarak iletir misiniz
canguldur

kişi bu mesajı beğendi.

hesap satış

• Üyelik 27.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 105 / 34
  • Ticaret 45, (%93)

grsy adlı üyeden alıntı

Merhaba hocam son günlerde yazdığınız örnek oyun makalelerini pm olarak iletir misiniz

Son günlerde oyun makalesi ne yazık ki satmadım hocam. Daha önce online oyunlar ile ilgili ( LOL - Knight ) pek çok makale yazdım.

Örnek 1 adet alt kısımdaki gibidir.

Sihirdar Vitrini Bölümleri İle Oyun Zamanı

Dünyanın en çok sevilen ve en çok oynanan oyunları arasında yer alan League of Legends of artık Türkçe içeriği ve özel tasarımlı sahneleri ile oyunculara oldukça keyifli bir oyun serüveni içerisine davet etmektedir. Sihirdar vitrini oyununda oyuncular çevrim içi bir şekilde sihirdar oyunun pek çok bölümlerine geçiş yapabilmektedir. Bunlar lapa lapa kartopu sihirdar, tıpa tıp, kızların gecesi ve pek çok bölümleri ile farklı tasarımların yer aldığı ve oyuncuların kendi güçleri ile yeteneklerini gösterdiği bu oyun severleri beklemektedir.
Savaş alanlarında yapmanız gereken yapıları görerek rekabetin tam ortasında kendinizi hissedebilir ve rekabet ortamında kendinizi görebilirsiniz. Oyuncularının her birinde ayrı ayrı tasarım ve oynama şekli bulunmaktadır. Oyunda sürekli olarak sayılarınızın artması ile birlikte şampiyonluğa yakınlaşmanız içten bile değil. Bu yüzden sürekli sayılarınızı arttırmaya çalışırken kendinize özgün tasarımlarınız devreye girecektir.
Kendilerine özgü tasarlanan farklı tasarımlar ile sayılarınızı arttırmaya başlayabilirsiniz. Bu sayede şampiyonluğa bir adım daha fazla yaklaşmış olacaksınız. Sihirdar vitrininde oyuncular yapmış oldukları kendilerine özgün tasarımları ve oldukça yaratıcı gözüken yaratıklar, minik yaratıklar, korkunç ağaçlar ve kelle avcısı heykel ile bir maceranın içerisine girmektedirler. B kötü görünen tasarımlardan en iyi şekilde galibiyet elde edebilmen ve şampiyonluğa ulaşabilmen için hemen şimdi tasarımlarını konuştur.
En korkunç ağaçların tasarlandığı ve en korkunç yarattıkların yer aldığı sihirdar tasarımları oyunuyla sizlerde hemen oynat tuşuna basarak oyunun akışına geçiş yapabilirsiniz. Elle yapılan çalışmalar ile oyuncular hem tasarımlarını hem de kabiliyetlerini konuşturarak oyuna başlamaktadır. Dünyanın en keyifli çevrim içi oyunu arasında girmiş olan League of Legends oyunun bölümlerine sizlerde giriş yaparak yaratıcılığınızı ve yeteneğinizi konuşturabilirsiniz.

Maviprens Maviprens Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek küptaş ustası
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 1, (%0)
selam 50 makale yazdırmak istiyorum
canguldur

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al