wmaraci reklam

NearDays.Net - yeni açılacak site hakkında yorumlarınız ?

8 Mesajlar 975 Okunma
wmaraci reklam

Szryalcin Szryalcin www.neleroldu.net Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Neleroldu.Net
  • Konum Konya
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 248
  • Beğeniler 137 / 55
  • Ticaret 13, (%100)
Merhaba Arkadaşlar ;
iş çıkışında oyalanmak istediğim bir site kuruyorum. Sitede Film fragmanları,dizi fragmanları , gelecekte olabilecekler , gelecekte yapılacak işler , dünya ve ülkeleri bekleyen olaylar vs. vs. kısaca gelecekte olabilecek olaylarla ilgili bir site kurmak istiyorum.Tamamı özgün olacak şekilde.

sizce nasıl tutar mı , başarılı olabilir miyim? ilgi çekici mi ? veya daha farklı ne gibi şeyler ekleyebilirim ?

Teşekkürler şimdiden.

wmaraci
reklam

tuuruls tuuruls Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Z**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 10 / 651
  • Ticaret 41, (%100)
Hocam tutmadan, ekip oluşturmadan 2 proje zor yürüyor. İş çıkışında oyalanmak için açıyorum demişsiniz öyleyse hiç tutmaz ufak tefek ilgilenmelerle tutmaz yani, boşuna vakit kaybı olur bence ilk projenize yönelip vaktinizi değerlendirin derim.
Szryalcin

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 30.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Neleroldu.Net
  • Konum Konya
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 248
  • Beğeniler 137 / 55
  • Ticaret 13, (%100)

tzengin adlı üyeden alıntı

Hocam tutmadan, ekip oluşturmadan 2 proje zor yürüyor. İş çıkışında oyalanmak için açıyorum demişsiniz öyleyse hiç tutmaz ufak tefek ilgilenmelerle tutmaz yani, boşuna vakit kaybı olur bence ilk projenize yönelip vaktinizi değerlendirin derim.

o yönden haklısınız hocam ama sıkıldım diğerinden oraya tek tük girip ağırlığımı bu tarafa vermek gibi bir niyetim var :) teşekkürler

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
Hocam neleroldu.net sitenize giremiyorum :( Bu arada sizin yapacağınız projelerin hepsini ilgiyle takip edeceğimden emin olabilirsiniz. Bu bağlamda neleroldu.net sitesiyle bunu bana kanıtladınız. Sitenizi keşfettikten sonra severek yazılarınızı okudum ve eminim ki NearDays'te öyle olacak.
Szryalcin

kişi bu mesajı beğendi.

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 30.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Neleroldu.Net
  • Konum Konya
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 248
  • Beğeniler 137 / 55
  • Ticaret 13, (%100)

Dorebar adlı üyeden alıntı

Hocam neleroldu.net sitenize giremiyorum :( Bu arada sizin yapacağınız projelerin hepsini ilgiyle takip edeceğimden emin olabilirsiniz. Bu bağlamda neleroldu.net sitesiyle bunu bana kanıtladınız. Sitenizi keşfettikten sonra severek yazılarınızı okudum ve eminim ki NearDays'te öyle olacak.

Hocam Şuanlık sitede bir problem var. Halolacak inşaAllah. O güzel yorumların için Teşekkür ederim.inşaAllah isteklerimizi yerine getirebiliriz.

muhdelibas muhdelibas WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Türkolog
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 362
  • Beğeniler 42 / 122
  • Ticaret 2, (%100)
Haber sitesi tarzını değiştirmenizi tavsiye ederim.

tuuruls tuuruls Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Z**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 10 / 651
  • Ticaret 41, (%100)
Beklentimi yüksek tutmuştum güzel isim, güzel reklam ama farksız sahifa, benzer şeyler. Hiç bir farklılık, hatta güzel bir şey göremedim üzgünüm ama pek bi beklentiniz olmasın bence umutlarınızı yüksek tutmayın şuan için.
Szryalcin

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 30.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Neleroldu.Net
  • Konum Konya
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 248
  • Beğeniler 137 / 55
  • Ticaret 13, (%100)

tzengin adlı üyeden alıntı

Beklentimi yüksek tutmuştum güzel isim, güzel reklam ama farksız sahifa, benzer şeyler. Hiç bir farklılık, hatta güzel bir şey göremedim üzgünüm ama pek bi beklentiniz olmasın bence umutlarınızı yüksek tutmayın şuan için.

Site bu sekilde devam etmicek hocam. Suanlik hic bir reklam vs zaten yapmiyorum sadece icerik eklemeye calisiyorum ve elimdeki kullanabilecegim en iyi tema buydu ondan farkli bi tasarimla devam edicem zaten teşekkür ederim takibin ve yorumun icin

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al