wmaraci reklam

Tüm Makale Yazarı Arkadaşlar (Öneri & Toplantı)

25 Mesajlar 2.821 Okunma
wmaraci reklam

Juzk Juzk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 1197
  • Beğeniler 66 / 300
  • Ticaret 66, (%100)
EditorumORG Hocam doğrudur ama bu real piyasalarda da var o yüzden karışamayız 50 krş ' ta yapar 75 krş'ta.İktisatta gördüğümüz gibi fiyat ne kadar düşerse düşsün, ya da yükselir se yükselsin uzun dönemde ortalama bir fiyatı bulur.Siz yazdığınız makalenizde fiyatı çok yüksek tutmadan kalitenizle farkınızı ortaya koymalısınız.
EditorumORG

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

EditorumORG EditorumORG Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek yok
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 740 / 271
  • Ticaret 76, (%87)
tayfun29 : Burada benim ne kadar satış yaptığım önemli değil. Burada diğer arkadaşlara bir öneri sundum, boşuna o fiyatlara emek harcandığını göstermek istediğim için konuyu açmak istedim. Düşük fiyata makale yazıp onlarca mağdur edilen müşteride söz konusu.

Ha benim satış durumumu soracak olursanız şöyle diyebilirim;editorum.org adresini özel sisteme geçireli 5 gün oluyor. Görsel sanırım anlatır :)

Asıl demek istediğim şu; Burada ben bir emek veriyorum, diğer arkadaşlarda aynı şekilde emek veriyor. Verdiği hizmeti 1 tık üst seviyeye taşıyor her seferinde. Ben bunca emek verip o arkadaşların benim önüme geçmesi veya diğer arkadaşların önüne geçmesi insanın zoruna gidiyor. Daha önce yaşandı. Armaxi bilişim'i gördük. 300 kelime 200 adet makaleyi 250 liraya satan arkadaştan bahsediyorum. İnsanları salak yerine koyduğu gibi birde üzerine insanlara bir ton küfür etti.

Juzk Juzk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 1197
  • Beğeniler 66 / 300
  • Ticaret 66, (%100)
EditorumORG Hocam öneriyi siz sunsanızda buna uyulmayacaktır bence hiç uğraşmayın.Anca yönetimin müdahele etmesi gerek 1 TL - 100 kelime şeklinde ki geçerli olabilsin.
EditorumORG

kişi bu mesajı beğendi.

KralFx KralFx WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)
Bu arada yukarıda da dediğim gibi benim ilk 2 paketimden alıpta memnun kalmayan varsa buyursun. Aradaki bariz farkı görün diye ilk 2 paketin fiyatı dip fiyatta tutuluyor.

Kelimesi 1 liradan almış olduğum makaleler gününde teslim edilirken sizden aldığımız hizmet günlük 1 içerik iken 1 haftada 2 içerik girmiş biri olarak ve 10 liramı da iki defa göndericem tamam demenize karşın ödememiş biri olarak memnun kalmayan varsa buyursun demeniz cidden şaşırtıcı bir özgüven :)
EditorumORG

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

sospas sospas www.mustafasevinc.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Sales and Technical Manager
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1292
  • Beğeniler 356 / 550
  • Ticaret 37, (%100)
Ne kadar haklı olsanızda, serbest piyasa işte. Ölücü fiyatlara yapılıyor bu işler maalesef.
EditorumORG

kişi bu mesajı beğendi.

EditorumORG EditorumORG Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek yok
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 740 / 271
  • Ticaret 76, (%87)
KralFx : Aldığın makale bellidir. Kalitesi vardır bir şey diyemem ama o yazdırdığın makalenin en fazla alacağı görüntülenme sayısı 1000 adet. Peki ben sana şöyle desem? 1000 adet aldığın görüntülenme sayısı yazdırdığın makalenin bile parasını çıkartmaz. Ki ben bu işi yapmasam yani bir editör olmasam gider yine yüksek fiyata yazdırır yazdırdığım makalenin kaliteli olmasını beklerim. İçi boş, spamlı makaleye para dökmem. Yazdırabilirsiniz istediğinize sorun değil, benimle de çalışın diye açmadım bu konuyu.

Burada olan olayda zaten paradan ziyade kalite. Para veriyorsun ama verdiğin parayı geri çıkart.

patentofisi patentofisi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 60 / E
  • Meslek seo
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 298
  • Beğeniler 8 / 34
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba arkadaşlar
Site içerik girme, her sitede 10 içerik girilecek bölüm var.içeriklerde hazır.kes yapıştır mantıgıyla ilk etap 17 adet siteye içerik girilecek.site başı 5 tl den toplam 85 tl bütçe bulunmaktadır.

içeriklikler, dikkatlı başlığa uygun ve özenle girilecektir.
atcsoft EditorumORG

kişi bu mesajı beğendi.

Dreameagles Dreameagles Hacking And Coder ♥ Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek ÖĞRENCİ
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 281
  • Beğeniler 38 / 67
  • Ticaret 13, (%100)
EditorumORG Bir makale yazarı olarak kesinlikle size katılıyorum.
EditorumORG

kişi bu mesajı beğendi.

Klzmoon Klzmoon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek IU.UX / Motion graphic design
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 314
  • Beğeniler 222 / 176
  • Ticaret 0, (%0)
Bu konu altında bile tartışma var, her işin bir dip fiyatı vardır. Grafik Tasarımında, Yazılımında ve Makale yazımınında. 10 liraya logo yaptıranmı dersin 30 liraya script yazan mı dersin bu durum makale fiyatlarını bile etkiliyor 100 kelime 50 Krş. Ne demek? küfür etseniz daha iyi. Anlamak zor, anlatmak dahada zor.

emreyvz emreyvz .NET Core & Angular & PHP E-Mail Onaysız
  • Üyelik 19.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 689
  • Beğeniler 110 / 250
  • Ticaret 24, (%100)
Merhaba , eğer öneriniz içten içe tüm makale yazarlarının az kazanmamasi ve somurulmemesi içinse kusursuz fakat eğer öneriniz; diğer yazarlar fiyatı yükseltsin fiyatlar benim fiyatima yaklassin ve makale alıcıları beni tercih etmesi içinse çok bencilce olmuş ... Kaliteli makale yaziyorsaniz Zaten kaliteli makale arayanlar bu makaleyi nerede bulabileceğini bilir.

Teşekkürler...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al