wmaraci reklam
lidertakipci

Adsense Borçlar Kısmı

16 Mesajlar 2.532 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

give6732 give6732 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 7 / 11
  • Ticaret 11, (%91)
Merhaba arkadaşlar

akşam hesabımı kontrol ediyordum borçlar diye bir kısım var. Bu kısım googlenin bize olan borcumu yoksa bizim mi googleye borcumuz var anlayamadım içime bir kuruntu düştü anlayan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. bu para benım geçen ay hesabıma yatırılmıştı.

wmaraci
reklam

flatcast flatcast http://www.flatcast.fr Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Havayolu iscisi
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 1351
  • Beğeniler 86 / 354
  • Ticaret 9, (%100)
Toplam kazanciniz : 2877,33 tl
Gercersiz tiklama toplam ucreti :2851,61 tl
Simdi bunun anlami 2877,33 tl para kazanmissiniz ama adsense bu paradan 2851,61 tl kadarini gecersiz olarak kesmis ve size kazanc olarak bu ay icin 25,57 tl ucret vermis. Google cok gecersiz para cekmis heralde program tiklamasi yapiyorsunuz Google adsense tiklamalari gecersiz saymis. Benim gorusum bu sekilde devam ederseniz belli bir sure sonra hesabinizi banlarlar. Sizin googleye borcunuz yok orada yazan borc bolumu gecersiz tiklama dan cekilen ucrettir.

Degerini bilki degerin bilinsin
----------------------------------

• Üyelik 12.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 7 / 11
  • Ticaret 11, (%91)
Ama ben bu parayı aldım gecem ay hesabıma yatırıldı kardeşim. O nasıl oluyor geçersizse

Ek Olarak:

flatcast adlı üyeden alıntı

Toplam kazanciniz : 2877,33 tl
Gercersiz tiklama toplam ucreti :2851,61 tl
Simdi bunun anlami 2877,33 tl para kazanmissiniz ama adsense bu paradan 2851,61 tl kadarini gecersiz olarak kesmis ve size kazanc olarak bu ay icin 25,57 tl ucret vermis. Google cok gecersiz para cekmis heralde program tiklamasi yapiyorsunuz Google adsense tiklamalari gecersiz saymis. Benim gorusum bu sekilde devam ederseniz belli bir sure sonra hesabinizi banlarlar. Sizin googleye borcunuz yok orada yazan borc bolumu gecersiz tiklama dan cekilen ucrettir.

Bunlar Legal gelirlerim illegal hiç bişey yapmadım 1 kuruş bile yani

dem dem Durma çalış ! Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Elektrik-Elektronik Mühendisi
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 477
  • Beğeniler 76 / 110
  • Ticaret 13, (%100)
bir sonraki aydan itibaren o borcu tahsil edeceklerdir

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 12.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 7 / 11
  • Ticaret 11, (%91)
Hocam yapma ya bilen biri söylesin lütfen anlayan varsa

oktayt oktayt İş olsun işte Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Bilişim/İnternet
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 93 / 93
  • Ticaret 34, (%100)
Diğer forumda da yazdım google size para göndermiş bu da tabi ki size borç olarak görünecek muhasebede bu böyledir size hem para verecek hemde bunu alacağınız olarak işleyecek hali yok. Nisanda da 25 tl kazanmışsınız bu ay para alamayacaksınız (ödeme eşiği 200 tl çünkü) Ama bu tip ani gelir artışı ve düşüşleri adsense için manuel tarama yapılmasına neden olur eğer hesabınızda kuşkulu bir durum var ise hesabınız askıya alınabilir. Yani sizin şu an borcunuz yok 25 tl alacağınız var o borç yazan kısım size ödenen ve bakiyeden size gönderilen para.
give6732 mklgirisim

kişi bu mesajı beğendi.

Wordpress Php düzenleme işleriniz yapılır

mklgirisim mklgirisim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 33 / 14
  • Ticaret 16, (%100)
oktayt arkadaşın dediği gibi olay
give6732

kişi bu mesajı beğendi.

flatcast flatcast http://www.flatcast.fr Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Havayolu iscisi
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 1351
  • Beğeniler 86 / 354
  • Ticaret 9, (%100)

oktayt adlı üyeden alıntı

Diğer forumda da yazdım google size para göndermiş bu da tabi ki size borç olarak görünecek muhasebede bu böyledir size hem para verecek hemde bunu alacağınız olarak işleyecek hali yok. Nisanda da 25 tl kazanmışsınız bu ay para alamayacaksınız (ödeme eşiği 200 tl çünkü) Ama bu tip ani gelir artışı ve düşüşleri adsense için manuel tarama yapılmasına neden olur eğer hesabınızda kuşkulu bir durum var ise hesabınız askıya alınabilir. Yani sizin şu an borcunuz yok 25 tl alacağınız var o borç yazan kısım size ödenen ve bakiyeden size gönderilen para.

Bende borclarda gorunce yorumumu yazdim ilk olarak bu sekilde birsey goruyorum 6 yildir adsense kullaniyorum adsense hic borc olarak para gondermedi .Adsense borc verdi diyelim o kisi adsenseyi kapadi bu borcu adsense nasil alacak ?. Bence adsense borc vermiyor bu arkadas gecen ay bu parayi kazandi ve parayi aldi adsense sonradan farkina vardi ve gecersiz tik olarak parayi geri istiyor sanirim.
give6732

kişi bu mesajı beğendi.

Degerini bilki degerin bilinsin
----------------------------------

oktayt oktayt İş olsun işte Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Bilişim/İnternet
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 93 / 93
  • Ticaret 34, (%100)
Hayır hocam eğer adsensden para alıyorsanız ödemeler sayfası sizde de aynı olmalı. Ödemeler sayfasında 3 sütün var onların üzerinde de soru işaretleri onlara tıklarsanız ne anlama geldiğini görebilirsiniz.

Borçlar: Bu sütunda, size gönderilmiş ödemeler gösterilir. Ödeme tarihi ve tutarıyla ilgili ek bilgilerin yanı sıra varsa izleme bilgileri ve döviz kurları için herhangi bir ödemeyle ilişkili bağlantıyı tıklayabilirsiniz.

Alacaklar: Bu sütunda, hesabınıza aktarılan kazançların yanı sıra reddedilen veya iptal edilen ödemeler gösterilir. Bu sütun, hesabınızdan yapılan ödemeleri yansıtmaz.

Bakiye: Bu sütunda hesap bakiyeniz gösterilir. Her bir satır öğesi, Borçlar sütunundaki tutar Krediler sütunundaki tutardan çıkarılarak hesaplanır. Kazançlar bakiyeyi artırırken, ödemeler azaltır. Bakiyenize ödeme eşiğini aşan tutarda kazanç tahakkuk ederse ve duraklatılan ödemeniz yoksa, sonraki ödeme döneminde size ödeme gönderilecek şekilde planlama yapılacaktır.
give6732

kişi bu mesajı beğendi.

Wordpress Php düzenleme işleriniz yapılır

nrkn nrkn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Founder®, CDCS®, BA®
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 633
  • Beğeniler 68 / 229
  • Ticaret 106, (%100)
Şu adsense konularında bilmeden yorum yapıp insanları yanıltan, hatta bunu kendinden oldukça emin olarak yapanlar var.
Ayıptır yahu, bilmediğiniz bir konuda mesaj yazmak zorunda hissetmeyin lütfen kendinizi. Forumda her mesaja cevap yazmak zorunda değilsiniz !

Borçlar olarak görünen kısım aldığın ödemedir. Hepsi bu
GhostRider give6732 mklgirisim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al