wmaraci reklam

vbulletin lisans

20 Mesajlar 2.550 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

uysal027 uysal027 Developer Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek VBulletin İşleri
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 402
  • Beğeniler 109 / 41
  • Ticaret 12, (%100)

OzFirat adlı üyeden alıntı

bu arada wmaraci lisansız mı :S :S Onvr

Bir çok site sıfırdan lisanslı kurulum yapmadığından .bu normal sonuc.

vmaracı lisanslı bir sitedir. Neden lisanssız gozukuyor derseniz çünki benim sitede lisanslı Lisanssız Gözüküyor :)

Bunun Sebebinide ve nasıl düzeltileceğinide aslında arıyorum ama bir bilgiye ulaşamadım.

http://goo.gl/iMywUg
wmaraci
reklam

Euphrates Euphrates Bir tutam HUZUR ! Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Error / %&
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2977
  • Beğeniler 0 / 628
  • Ticaret 119, (%100)
Ben cevap vereyim o zaman sana cunku brn buldum :) aslinda lisansli ama sorgulama yaparken sadece tek sekilde yapiyorsun yani sorgularken xx.com yada wwew.x.com yada http://xx.com yada http://www.xx.com olarak dene sorunun cozulecektir

Ek Olarak: Ben cevap vereyim o zaman sana cunku brn buldum :) aslinda lisansli ama sorgulama yaparken sadece tek sekilde yapiyorsun yani sorgularken xx.com yada wwew.x.com yada http://xx.com yada http://www.xx.com olarak dene sorunun cozulecektir
uysal027

kişi bu mesajı beğendi.

* Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!

• Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 402
  • Beğeniler 109 / 41
  • Ticaret 12, (%100)
Onları Denedim olmuyor.

Vbulletine Lisanslı domaini nasıl ekledi isen o şekilde sorgulamada çıkıyor ancak tum sorgulama şekillerini denedim.

İmzamdaki linkteki siteyi bi sorgulat bakalım :S

BurakAlacatli BurakAlacatli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Üniversite
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 354
  • Beğeniler 53 / 45
  • Ticaret 13, (%100)
Mybb candır gerisi heyacan imzamdaki forum mybb

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 402
  • Beğeniler 109 / 41
  • Ticaret 12, (%100)
mybb gerçekten güzel görsellere ve eklentilere sahip ancak büyük bir forum olamıyor hiçbir zaman.

Daha doğrusu ben göremedim sanırsam buyuk bir mybb forumu D:

ProZade ProZade WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 17.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek makine müh.
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 17 / 4
  • Ticaret 2, (%100)
5 6 yıldır mybb harici hiç birine bulaşmamışımdır. Mybb'ye alışınca inan gözün başka birşey görmez. Ek olarak çok avantajları var. En başta hit çekmek kolay oluyor. Özellikle oyun forumları bundan 2 yıl öncesine bir site açmıştım, günlük tekil hit 10.000 üzeri günlük max aldığı üye 50 ila 60'ı buluyordu. Reklam harici siteden aylık 1500 lira gelir vardı :) her neyse önerim mybb, bu işe girmek istersen elimden geldikçe yardımcı olurum baştan sona.

Walkvery Walkvery WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Özel Güvenlik
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 239
  • Beğeniler 81 / 39
  • Ticaret 1, (%100)
Merhabalar şuan tam anlamı ile 3 forum sistemini kullanmaktayım.
1- vBulletin www.vbarsiv.com
2-XenForo www.xenforo.web.tr
3- MyBB

1- vBulletin vBulletin performans, eklenti , template ve destek olarak çok geniş bir alana sahiptir. İstediğiniz her işlemi yapabilir ve güvenilir forum sistemidir. Lisanssız kullanımlarda hiç bir sorun yaşamazsınız. Sadece lisanssız dosya kullandığınızda forum dosyaları içersinde shell herhangi zararlı dosya ile karşılaşmanızın olasılığı fazlasıyla yüksek. İnsanlar bilgiye sahip olmadan araştırmadan yaşamadan kendi kafalarından yazıp çizerler. www.vbarsiv.com forum siteme ilk kurduğum zamanlarda ben lisanssız kullanıcıydım ve tam anlamıyla 4 uyarı yedim ne mahkeme nede tazminat vs. ödemedim uğraşmadım yalnızca kullandığım host kapatıldı o kadar. Sürekli lisanssız kullanmanızı tavsiye etmiyorum kısa sürede lisansınızı temin edin.

2-XenForo Yeni bir forum sistemidir, ve Vbulletin'in alt yapısında çalışmış ekip anlaşmazlığa varıp ayrılmıştır ayrılan gurup XenForo forum sistemini geliştirmiştir. Seo,Performans ve lisans fiyatının uygunluğuna göre vBulletin'den daha iyi fakat. XenForo forum sisteminde eklenti yazımı vBulletin , MyBB , Smf gibi forum sistemlerindeki gibi yazması kolay değil bu yüzden dolayı Free yani ücretsiz eklenti paylaşımı fazlasıyla az. çoğu eklenti ücretli ve uçuk fiyatlara satılıyor. yani vBulletin ve XenForo parası olana güzeldir.

3- MyBB vBulletin olmasaydı MyBB hiç bir zaman kendisini geliştiremezdi olduğu yerde sekerdi sekmeyi geçtim kısa süre içersinde kapanırdı. Bir çok özelliği vBulletin'den kopya çekilerek yapılıyor , eklentinin işlevleri amaçları da dahil.
Seo sistemi oldukça berbat. yani MyBB Kurup Performans, Seo beklemeyin. en ufak şeyden hack yiyen açık oluşan bir sistemden birşey beklemeyin. bir eklenti kurduğunuzda korkarak ekliyorsunuz. acaba açık verecek mi diye. bu yüzden MyBB yerine Ücretsiz forum sistemlerin en babası SMF öneririm. Fakat olaya tasarım olarak bakarsak , MyBB derim çünkü HTML ve CSS Bildiğiniz taktirde harkulade temalar çıkarabilirsiniz. Diğer sistemler vBulletin ve XenForo uzman alanı olduğu için sadece HTML CSS yetmeyecektir.

Lim10Ata Lim10Ata Müsait Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 1152
  • Beğeniler 312 / 314
  • Ticaret 42, (%100)
Bakıyorum konuya vBulletin ile MyBB 'yi kıyaslayan arkadaşlar var ;

vBulletin her açıdan MyBB'den üstündür tasarım diyolar '' MyBB'nin tasarımlarının %90 ı vBulletin Stili '' diye çıkar. Eklenti desek herşey ortada profilde ziyaretçi mesajlarını bile birinde eklenti ile yapıyosun.XenForo iyi diyolar elbette iyi sanırım vBulletini kodlayanlardan ayrılan bir ekip kurmuş fakat vBulletin'le tam anlamıyla yarışmak için baya yolları var.vBulletin 6 ' da bomba patlayacak yorum burda dursun.
Walkvery

kişi bu mesajı beğendi.

Katzfiel Katzfiel x² + y² = ∞ Kullanıcı
  • Üyelik 25.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 770
  • Beğeniler 5 / 173
  • Ticaret 30, (%100)
Kullanmadığım sınırsız vbulletin 3.8.4 level 2 lisansım satılık a onun haricinde diğer alt sürümleride sorunsuz bir şekilde indirebilirsiniz.

İstediğim fiyat 185 TL nakit, takas ve indirim söz konusu değildir. Hesap her şeyiyle birlikte devredilecektir, gizli sorusu ve mail adresi dahildir.

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Katzfiel normal fiyatı nedir? Ayrıa level 2 derken mesela wmaraci'nin level kaç? Bilgim olmadığı için öğrenmek istiyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al