wmaraci reklam
lidertakipci

100 Bin Gerçek Aboneli Facebook Sayfası ( Tamamen Ücretsiz)

82 Mesajlar 12.944 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ismeter ismeter ismeteroglu.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad I** E**
  • Mesajlar 324
  • Beğeniler 203 / 202
  • Ticaret 2, (%100)
EmirTAŞ Yanlış videoyu izledin sanırım. Bence kullanıcı yorumlarını bir oku

albatros3434 Gerçek kişiler hocam. Abaza topluluğu olarak düşünebilirsin

wmaraci
reklam

TRomantik TRomantik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek EmpowerSP
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 392
  • Beğeniler 119 / 188
  • Ticaret 21, (%100)
Amele işi diyenler olmuş.. Yeni bir site açarak ota çöpe SEO çalışması için binlerce lira harcayanlar bile yeri geldiğinde adam akıllı hitlere ulaşamıyor. Özellikle sitede satılan SEO paketlerine 300 400 TL para vereceğinize gidip amelelik yaparak organik hit alabilirsiniz.
Arkadaşın videosunu izledikten sonra deneme amaçlı 16 adet profil açtım hepsi ile aynı anda söylenenleri yaptım bunun için otomatik grup paylaşımı yapan sistemleri kullandım, sayfa açıp kişileri sayfaya davet etmedim fakat direk profillerden link paylaşımı yaptım. Açtığım site yine fake bir site idi, güzel kız resimleri vs. paylaşımları yaptım yani linkten gelen kullanıcı tüm resimlere bakmak için sayfaları gezdi ayrıca bunun gibi birçok detay var.
İşin sonucunda 1 haftada tüm profiller kapandı fakat ben o süreçte mobil reklamlardan gayet güzel kazanç elde ettim, yeni açılan sitemin günlük tekil hiti 7K ve küsüratını gördü, şimdilik bu işi beklemeye aldım. Tam otomatik bir sistem hazırlayarak sadece bu yöntemle kalıcı ve sürekli kazandıran bir site elde edebilirim. 3-4 Ay amelelik yapar sonrasında patron koltuğuna otururum :)
Not: Site ingilizce ve Adsense kullanılmadan harika gelir elde ettim, adsense uyumlu bir site ile neler yapılabilir tahmin edebiliyorsunuzdur.
ismeter

kişi bu mesajı beğendi.

EmpowerSP.Com | Ahrefs & SemRush & Moz & Majestic ve daha fazla araç TEK FİYATA: 120TL

kerim4126 kerim4126 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek frellance
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad K** I**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 10 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
ben denemiştim 3 haftaya yakın uğraştım 180 beğeniye zor ulaştım,tavsiye etmem zaman kaybı.

muhammetdkaya muhammetdkaya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 638
  • Beğeniler 146 / 136
  • Ticaret 4, (%100)
Herkes faydalarından bahsetmiş kimse kusura bakmasın ama bu yapılan iş ne kadar doğru ? fake hesaplarla kız resimleri koyarak para kazanacağıma hiç kazanmayayım daha iyi. Böyle illegal yollarla en fazla geçici süre fayda görürsün oda helal olmaz. Emeğimizle yapalım olursa olur olmasa sağlık diyelim herkes internetten para kazanıcak değil. oluşturulan fake kız hesapları yüzünden ne kadar insanın ahlakı bozuluyor.. heleki çocukların karşına çıktığı zaman neler olduğunu hepimiz görüyoruz... Bunlarada dikkat edilmesi lazım. Selametle..

wmaraci
wmaraci

EmirTAS EmirTAS Yazarım! Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazar, çizer, biçer!
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 661
  • Beğeniler 24 / 189
  • Ticaret 8, (%100)
Gayette doğru şeyi izlemişim.
Konu başlığı : 100 Bin Aboneli Facebook Sayfası Tamamen Ücretsiz
Video Başlığı : 100 Bin Aboneli Facebook Sayfası Kurma

Tamamen alakasız şeyler.
Konuyu reportladım. Yanıltıcı başlıktan.

Gökten deniz yağsa, aramızdan su sızmamalı.

Aykut Aykut Yaşa Mustafa Kemal Paşa Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 2184
  • Beğeniler 715 / 772
  • Ticaret 32, (%100)
Anlatılanları doğru yaparsanız gayet olumlu bir konu açılmış. Bu konu ilk açıldığı gün uygulamaları yaptım. 1 ayda 7k aboneli sayfam var şuan. Daha sonra uğraşmadım. Gayet işe yarıyor.
ismeter

kişi bu mesajı beğendi.

sterkamed sterkamed WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek facebookworker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 176 / 176
  • Ticaret 23, (%100)

TRomantik adlı üyeden alıntı

Amele işi diyenler olmuş.. Yeni bir site açarak ota çöpe SEO çalışması için binlerce lira harcayanlar bile yeri geldiğinde adam akıllı hitlere ulaşamıyor. Özellikle sitede satılan SEO paketlerine 300 400 TL para vereceğinize gidip amelelik yaparak organik hit alabilirsiniz.
Arkadaşın videosunu izledikten sonra deneme amaçlı 16 adet profil açtım hepsi ile aynı anda söylenenleri yaptım bunun için otomatik grup paylaşımı yapan sistemleri kullandım, sayfa açıp kişileri sayfaya davet etmedim fakat direk profillerden link paylaşımı yaptım. Açtığım site yine fake bir site idi, güzel kız resimleri vs. paylaşımları yaptım yani linkten gelen kullanıcı tüm resimlere bakmak için sayfaları gezdi ayrıca bunun gibi birçok detay var.
İşin sonucunda 1 haftada tüm profiller kapandı fakat ben o süreçte mobil reklamlardan gayet güzel kazanç elde ettim, yeni açılan sitemin günlük tekil hiti 7K ve küsüratını gördü, şimdilik bu işi beklemeye aldım. Tam otomatik bir sistem hazırlayarak sadece bu yöntemle kalıcı ve sürekli kazandıran bir site elde edebilirim. 3-4 Ay amelelik yapar sonrasında patron koltuğuna otururum :)
Not: Site ingilizce ve Adsense kullanılmadan harika gelir elde ettim, adsense uyumlu bir site ile neler yapılabilir tahmin edebiliyorsunuzdur.

hocam siz hangi reklamı kullandınız banada gönderebilir misiniz ismini, birde dondurulan tüm profillerinizine 5 tl verebilirim tamamına: )

hopdi hopdi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Televizyon ve Yayıncılık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 718
  • Beğeniler 269 / 132
  • Ticaret 2, (%100)
Kendi sayfasında 400 kişi var 100k aboneden bahsediyor.

✂------------------------

ismeter ismeter ismeteroglu.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad I** E**
  • Mesajlar 324
  • Beğeniler 203 / 202
  • Ticaret 2, (%100)

TRomantik adlı üyeden alıntı

EmirTAŞ İstediğin kadar reportla hocam. İşi hakkıyla yapanlar ne kadar iyi yapıyor. Arkadaş ne güzel anlatmıs. İlk kez gordum kendısını benımle arkadas fılan dıye yazmadı. Sonra ona da yanıltıcı dersın filan. Al bır de buradan yak

Ek Olarak: hopdi 2.7 Milyon kişi var. 400 nereden cıktı onu da bılmıyorum ama ingilzice den bahsedıyoruz.

Ek Olarak: renpeli İşte konunun basarısından bahseden bırı daha. Ugrasan hakkını veren her zaman yapar. Eyvallah
Aykut

kişi bu mesajı beğendi.

ilhansylmz ilhansylmz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad I** S**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Girişte profil resimi sorarsa napıcaz hocam ne önerirsiniz

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al