Bu Alan Adı İle Ne Yapılabilir

15 Mesajlar 2.337 Okunma
smmexpress

hopdi hopdi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Televizyon ve Yayıncılık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 718
  • Beğeniler 269 / 132
  • Ticaret 2, (%100)

BiELOF adlı üyeden alıntı

Satarsan; reg fiyatına gitti dersin.
Bakarsan; bu domainden bir halt olmaz dersin.

Saksıyı çalıştırsan; deniz, scuba, dalgıçlık ve malzemeleri, v.b. gibi bir çok kelime anahtarında çalışma yaparsan akılda kalıcı domain ile bir çok şeyler başarırsın.

Herkesin saldırdığı sektör yerine bu alan ile ilgili adımlarını atarsan 1. çok çabuk adsense hesabın onaylanır, 2. si adsense bu sektör ile alakalı kelimelerde çokta düşük meblağlar vermiyor.

Güzel bir portal olabilir.

1-2 ay içerisinde rahatlıkla ziyaretçi yakalarsın sonrada yanına forum kurarsın. Hayatta pişman olmazsın.

Not: Uğraşamam dersen aklında ki uygun fiyatı özel mesaj olarak atarsın. Domain ismine talibim :D

Sloganda "bizler denizin dibine aşığız" olurdu. Aslında dalan, bi şeyler çıkartan ya da dalmaya meraklı onlarca insan var ki. Ben işin daha çok medya tarafından bakabildiğim için şu su geçirmez goprolar ve scuba okulları aklıma geliyor. Ama çok küçük bir zumreye hitap etmek elbette çorba bloglardan kat kat iyidir. Dediğiniz gibi sektör dar ama imkanları fazla. Ben sadece bir isimden sizleri beyin fırtınasına davet ettim. Normalde benim de aklımda bu tip şeyler vardı ama yalnız olmadığımı farkettim. Hem de sanki domain isminden bi şeyler nasıl türetilir dersi gibi bi şey oldu. Adsenseim var. Zaten üyelik tarihim beni ele veriyor mu bilmiyorum ama yıllarca bu işlerin içerisindeyim. Yine de sizlerden öğrenecek çok şeyim var. İsterseniz fikirlerinizi bana iletin beraberce bi şeyler yapalım. Ya da sizin başka bir projeniz varsa ve henüz filizlenmemişse beyin fırtınası yaratabiliriz.

✂------------------------
wmaraci
reklam

Okeskin Okeskin SUPREMACY Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 880
  • Beğeniler 836 / 288
  • Ticaret 18, (%100)
Başlangıç için subdomaine dalış, av, su altı gopro videoları ve yazıları paylaşabilirsin... Amatör olta balıkçıları azımsanmayacak derecede kitleye sahip. Sosyal medyada ikiye ayrılırsın; 1- amatör balıkçılar 2- su altı dünyası, dalgıçlık vb. Sosyal medyada tanındıktan sonra biraz yatırımla e-ticaret yapılabilir. Ciddi ürün masrafı gerekeceğini sanmam.

iyi.

BiELOF BiELOF Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Makine Modelcisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 872
  • Beğeniler 85 / 359
  • Ticaret 2, (%50)
İnternet ortamında ne fikir, ne domain, nede proje bahsedilmesine karşıyım. Çalıyorlar :D

Aklımda olan fikir ve projem için domainler satın alındı (5-6 ay önceden). Adsense olayını aşamadığımdan rumuzum ile ile aynı bir domainde ufaktan yazılar paylaşıp adsense alırım diye düşünmüştüm. Biraz sıkıldım, biraz işlerim yoğunluğundan dolayı ara vermiştim. (Çok şükür her yazdığım sayfay arama motorlarında üst sıraya çıkartmak kolay oluyor. Gel gör ki adsense kıllık yapıyor)

Konuyu açtığınız domain için projeniz yok ise. Ne siz uğraşın nede ben :)

Uygun bir fiyat belirleyin. Domaini alayım. :D

miyondemli miyondemli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 129 / 137
  • Ticaret 30, (%100)
SLOGAN Dünyanın görünmeyen kısmına hoş geldiniz
video blog fazlasıyla bilinmeyen deniz canlıları hakkında bilgiler basit değerlendirilebilir

wmaraci
wmaraci

hopdi hopdi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Televizyon ve Yayıncılık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 718
  • Beğeniler 269 / 132
  • Ticaret 2, (%100)
Teşekkürler arkadaşlar, çok fazla vaktim olmadığı için sanırım uğraşamayacağım. Güzel projeleriniz var. Eğer satın almak isteyen varsa fiyat teklifi ile bana ulaşabilirse sevinirim.

✂------------------------
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al