wmaraci reklam
lidertakipci

Yeni açtığım site hakkında yardımınız lazım.

16 Mesajlar 1.532 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

fikiryamaci fikiryamaci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 119
  • Beğeniler 25 / 30
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam ben facebook ve instagram üzerine yoğunlaşmanızı öneririm. E-ticarette başarılı olan bir arkadaşım facebook üzerinden bunu başardı. Özellikle bayanlar alacakları bir ürünü facebook ve instagram üzerinden takip ediyor ve alıyorlar. Google'dan aratma ihtiyacı hissetmiyorlar. Ben de bir ürün alacağım zaman bildiğim sitelere girip direkt ürünü oradan alıyorum yani googledan aratma ihtiyacı hissetmiyorum. Kısacası sosyal medyadaki takipçi kitleniz çok önemli. Başarılı olacağınıza inanın ve sabredin. Aceleci davranarak birden vazgeçmeyin derim. Kolay gelsin.
1SMHMedya DemirciUgur

kişi bu mesajı beğendi.

Yeni projeler peşinde
wmaraci
reklam

DemirciUgur DemirciUgur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Denetmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** D**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 4 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Sitenin adresini özel mesaj olarak gönderdim.
Merak etmeyin.Acele etmeyeceğim.En kötü ihtimal ile sırf bağkur için 6 ay boyunca açık kalacak.En azından ev kredisi çekmek için işime yaramış olur.

WPD WPD Wordpress Geliştiricisi Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 226
  • Beğeniler 38 / 57
  • Ticaret 2, (%100)
DemirciUgur siteyi pm alabilir miyim bende?

ssimsek.net

btu29 btu29 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Portal Manager
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Z**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 1, (%100)
Öncelikle yaptığın bu girişim için seni tebrik ederim. Sonrasında bir kaç düşüncem var aklıma takılan,

Diyorsunki aracı sitede nerdeyse 2 katı fiyata satıyorum ama benim siteden alan yok bu konu büyük ihtimal kullanıcı onu almak için değil gezinme amaçlı siteye giriyordur ve görüp beğenince bunu alıyor olabilir.

Örneğin yazdığın "şeffaf kadın kol saati" aramalar kısmında hiç aranmamış görünüyor adwords key planner a göre. Demek istediğim şey belki şeffaf kol saati değilde adwords key planner kullanarak daha çok aranan kelimelere uygun bir anahtar kelime belirlemen senin yararına olabilir.

İkinci olarak önerim instagram ve pinterest hesabı açman ve tabiki takipçi sağlamak için biraz uğraşman gerekecek yoksa orda da sadece resim paylaşıp durursun.

Ayrıca site adresinide atarsan inceleyip sana yardımcı olmaya çalışırım herşey para değil...

wmaraci
wmaraci

hmttatar46 hmttatar46 Cümleten S.a Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Halı Yıkama
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 792
  • Beğeniler 212 / 220
  • Ticaret 6, (%100)
hocam bu tür girişimler için reklam çok önemli.
adwords ateş pahası olmuş bunun yerine facebook/twitter/instagram daha iyi olacaktır(zaten diğer arkadaşlar detaylıca bahsetmiş,
kullanıcı sitenize girdikten sonra daha yeni bir site olduğu için müşteriye güvenilirliğinizi kanıtlamanız gerek.
hocam piyasada 35 tl ye verilen ürünü 20 liraya vermeniz ve 20 liraya verilen sitenin de daha yeni olması ve hakkında hiç bir yorum bulunmaması insanları korkutuyor olabilir."hem ucuz hem yeni site kesin göndermeyecek" diyenler oluyordur illaki.

bence siteniz hakkında olumlu makaleler oluşturun ve tanıtım yazısı alın hatta blog sahipleri kendileri alışveriş yapmış gibi anlatırlarsa google de abc.com güvenilir mi diye aratanlar için daha iyi olacaktır.

biraz karışık ve parça parça yazdım ne demek istediğimi anlarsınız herhalde :)

NK1864 NK1864 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)
Okuduklarımdan atladığım varsa kusura bakma.

Sitede eğer yoksa mutlaka SSL al. Merdivenaltı çok fazla e-ticaret sitesi var. İnsanlar 10 lira fazla verip en azından bildiği yerden almak istiyor.

Facebook tarzı sosyal ağlarda 2 farklı reklam türü var. Birisi tanıtım, diğeri tıklama. Belirli dönemlerde en çok satma potansiyeli olan ürünün neyse mesela o ürün üzerine yap reklamını .Tümü için değil.

Gittigidiyor gibi sitelerde genelde birşey almadan önce ben atıcıyla iletişim kuruyorum. Müşterilerini özel mesajla sana dönecek şekilde ayarlarsan, mesajda ürün ü kendi siten üzerinden aldıklarında daha uyguna geleceğini söyle. Aracı siteyi aradan çıkartmış olursun.

Kadın üyesi olan forumlara reklam vereceksin ve tanıtım yazısı alacaksın. Hatta kadınlarkulübü ya da kızlarsoruyor gibi yerlerde fake hesaplar açıp ürünlerin hakkında troll başlıklar açabilirsin. X ürünü aldım çok havalı değil mi yaa falan gibi.

Böyle tonla pazarlama taktiği var. Zamanla bir yerlere gelirsin mutlaka.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al