Merhabalar arkadaşlar wmaraci.com'da boykA adlı arkadaşımız güzel bir temayı html+css döktürmüş ve ücretsiz dağıtıyor . Ee bize de kullanmak düşer ama kullanılması için bir altyapısı olması gerek bende wordpress'e döktürmeyi düşünüyorum.Ama şöyle Tek başıma döktürürsem 60 TL gibi bir rakam ediyor. Ama sitede temayı isteyen birçok arkadaşımız var bende ortak döktürmek istiyorum yani tek başıma döktürürsem bana göre biraz maaliyetli geliyor ve tek kullanacağım bende dedim ki isteyen arkadaşlarla para toplayalım ortak tema döküldüğünde beraber kullanalım Örnek ; a , b, c , d ,e kişileri ortak olmak istedi tek yaparsam düşen para 60 ama a , b, c , d ,e kişileri ile ortak yaparsam 60/5'ten kişi başı 12 tl düşüyor ve hem az maaliyetli oluyor hemde çok kişi kullanıyor . Şimdi diyeceksiniz wp'ye döktür sat kesinlikle böyle bir şeyi html+css döktüren arkadaş kabul etmiyor. O yüzden bu konu altında olan kişilerle tema paylaşılacaktır.yani temayı kendi aramızda kullanacağız ( Ortaklar ) tema ile ilgili sınırsız destek tarafımca verilecektir.

Ortaklar ;
1. Daftpunk

Kişi başına düşen para [B]60 tl[/B]

Kurallar ;

Kesinlikle tema çoğaltılarak satılmamalı ( yapımcı izin vermiyor )
Tema ücreti 1.Haziran günü toplanacaktır.

Dipnot : Ortak arttıkça parada bölünecektir. Tema linki