lostyazilim

Günlük tekilde 1k Rekorumu kırdım

33 Mesajlar 3.464 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

hopdi hopdi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Televizyon ve Yayıncılık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 718
  • Beğeniler 269 / 132
  • Ticaret 2, (%100)
Biliyorum benim yanımda o okul. Ben okumadan da televizyonda çalıştığım için özel yetenekle akademi kazandım. Görüntü yönetmenliği okudum. Bu arada radyoda çalıştım. Anakumandasını çok iyi biliyorum. Televizyonda da anakumandadayım zaten. Bizden geçti artık. çünkü gelen yeni nesille uğraşamıyorum. sana kolay gelsin. 10 yıl önceki bensin. önünde güzel seneler var.
3525 EranKucuk

kişi bu mesajı beğendi.

✂------------------------
wmaraci
reklam

KralFx KralFx WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)
hayırlı olsun hocam, hitin kaynağı nedir acaba ? google mı

EranKucuk EranKucuk Oyun Medyası Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 923
  • Beğeniler 356 / 355
  • Ticaret 35, (%100)
KralFx bu güne kadar bakarsak %95 google hocam :)

hopdi Eğer öyleyse ne mutlu bana hocam, tanışmak ve takdirinizi almak güzel oldu benim için. Sağ olun :)

NK1864 NK1864 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)
artizfm sana bluecity yanlış birşey söylememiş. Adam tekil hit değil bahsettiğin alan diyor. Verdiğin diğer Adsense görseli de tekil hit değil. Üzülme falan yazmışsın. Bu kadar insanlardan iyi geri dönüş almışken gerek yok böyle şeylere. 100 eksik 100 fazla ne farkeder?

Ben de radyo - tv - gazete ve dergilerde çalıştım. Umarım piyasada uzun soluklu güzel bir kariyerin olur. En güzeli televizyondu benim için. Ana kumandadaydım. Herkesle asgari düzeyde iyi geçinmeye çalışırsan, bu işlerde eleman sirkülasyonu çok olur. Bugün yanındaki adam yarın bambaşka bir medya kuruluşunda farklı bir noktaya gelip sana başka kapılar açabilir o yüzden en sevmediğinle bile bir yakınlık bırak.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 26.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 923
  • Beğeniler 356 / 355
  • Ticaret 35, (%100)
NK1864 Çok sağolun hocam, umarım gün gelir beraber çalışma fırsatları yakalarız.

Bu arada arkadaşa gerçekten sinirli olduğumdan verdiğim bir tepki değildi kesinlikle birisine bir şey öğretmek yeterli benim için, günlük tekil hit'i günlük kullanıcı olarak biliyorum, yanlışım varsa birisi banada öğretebilir tabiki :) Memnun olurum hatta.

Analytics verilerim düne dair :)

burakeo burakeo Hareket Sonucun Yarısıdır Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek web
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 918
  • Beğeniler 218 / 114
  • Ticaret 19, (%95)
bol şans başarılarının devamı gelir umarım

Ek Olarak: bol şans başarılarının devamı gelir umarım

1 Ayda İnternetten 4 Bin Lira Kazanmak : https://www.youtube.com/watch?v=V5ktweu_39o

• Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)
artizfm hem site olarak hem kariyer olarak daha iyi yerlere gelirsin umarım. bak baştan bu görseli paylaşsan sıkıntı olmayacaktı. users akanı tekil ziyaretçidir. bazen bazı sitelerde mesela eğitim gibi bir kullanıcı üç dört defa daha girdiği için 800 hitte atıyorum 1K gösterim de alınabiliyor. Arkadaş ondan bahsetmiş sanırım.

Ben de üstteki arkadaş gibi sektörden uzaklaştım :) Maalesef sektörden gelen adamlar işin başında olmadığı için çalışma koşulları zor. Saçma sapan birileri, başka birilerinin bir şeyi diye sana iş öğretmeye kalkıyor.

İlk işimde 6 ay kanalda yatmıştım :) meslek olarak gerçekten çok güzel. keyfini sürmeni dilerim.

confused confused ¿ Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** E**
  • Mesajlar 278
  • Beğeniler 68 / 67
  • Ticaret 4, (%100)
Şahsen ben 3 ayda sitemi hitlendirdim 3 ay sonra sitem 5k hit almaya başladı...

• Üyelik 26.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 923
  • Beğeniler 356 / 355
  • Ticaret 35, (%100)
confused Helal olsun sana büyük adam :) (y)

burakeo bende isizin için aynı şeyleri temenni ediyorum hocam, sağ olun :)

NK1864 İşimiz olsun, ekmeğimizi kazanabilelim, kötüsü denk gelmesin... Yıllarımız geçebilir kanallarda yatarak hocam, emeğin kimseye zararı yok. Fakat dediğiniz gibi kötüsü denk gelmesin yeterli. Dediğiniz şeyleri maalesef bende bir öğrenci olarak çok duyuyorum okulda maalesef, bakalım artık :)
NK1864

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)
artizfm NTV ve benzer kanallarda da çalıştım ufak bazı kanallarda da. İlk başladığım iş yerinde gece genel yayın yönetmeni kafası bir dünya, hatun kaldırmış büyük ihtimalle televizyoncuyum ayağına. Adam aradı rejiyi. Ben de nöbetteyim. Yayında ne var dedi, belgesel dedim. Tamam kaldır onu şimdi şarkı koy dedi. Akış dizmişim imanım gevremiş reklamlara denk getirmek için. Yok adam kaldır onu şarkı koy diyor :) Kaldırdım falan ayar mayar gene denk getirdim. Düşün yani bu da yönetici. Hatuna gerçekten o televizyon da işler benden sorulur olayını göstermeye çalışıyor. Büyük ihtimal kıza bak ben şimdi şarkı çal diyeceğim şarkı çalacak falan gibi bir şeyler zırvaladıya. Artık ilerleyen saatlerde beklentiyi yükseltesi var ki.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al