Webmaster Forumum Tutar mı?

13 Mesajlar 1.465 Okunma
smmexpress

AsosyalAdam AsosyalAdam Makale-SEO-Tanıtım Yazısı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek SEO - Tanıtım - Backlink
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 658
  • Beğeniler 40 / 114
  • Ticaret 39, (%100)
Bir forum açmak istiyorum android,webmaster,teknoloji agırlıklı içerik ekleyecegim bir forum olacak günde 25-100 arasında konu açsam 2-3 ay sonra günde 1k tekil ziyaretçiye ulaşılır mı?

wmaraci
reklam

SafakT SafakT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci, Yazar
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** T**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 1, (%100)
Bence foruma emek harcama. Eskisi kadar popüler değil forumlar. Blog aç daha iyi.

Makale yazarlığı, editörlük yapılır. Bunlar dışında elimden gelen her türlü işi yapmaktayım.

TolgaYilmaz TolgaYilmaz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Wordpress Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 909
  • Beğeniler 394 / 399
  • Ticaret 3, (%100)
Forum eskiye oranla çok az tercih edildiğinden blog açman daha mantıklı olacaktır ki kategorisi webmaster olan bir forumun bu saatten sonra sadece kendine hayrı olur:)

Rastena Rastena WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad F** O**
  • Mesajlar 3776
  • Beğeniler 836 / 1380
  • Ticaret 190, (%100)
Gelişim evresi:

>>>>>Haftada 1 kez forumdan birinin aklına gelir ( hiç kimse düşünmemiş gibi ) bir anda parlar. Açtıktan sonra söner.
EmreGuven TolgaYilmaz

kişi bu mesajı beğendi.

prestij
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 10.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 658
  • Beğeniler 40 / 114
  • Ticaret 39, (%100)

ponpei adlı üyeden alıntı

Forum eskiye oranla çok az tercih edildiğinden blog açman daha mantıklı olacaktır ki kategorisi webmaster forumun bu saatten sonra sadece kendine hayrı olur:)

FurkanOYMAK adlı üyeden alıntı

Gelişim evresi:

>>>>>Haftada 1 kez forumdan birinin aklına gelir ( hiç kimse düşünmemiş gibi ) bir anda parlar. Açtıktan sonra söner.

Kimsenin aklina gelmemis gibi degil ben ayda 2000 tl kazanacagimim bir forum demiyorum kopyala yapıştır forumlar bile hatrı sayılır hit alırken dedigim şekilde bir forum iyi hit alır diye düşünüyorum ki öylede 2 aylik kopyala kapıştır bir forum 200 tekil ziyaretçi aliyor eger genel kategoride degilse.Forumlar tutmaz deniyor fakat dedigim sekilde günluk konu açıldıgında o kadar zaman ayıracağin bir blogdan daha iyidir.

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)
Açan nasıl açıyor başta bende böyle düşünüyordum. Ön yargılardan kurtulmak lazım. Mesela adam youtubeyi açmış ben video izleme sitesi açsam tutmayacakmı bak izlesene var dailymotion var. Msn vardı diye mail sitesimmi açmayalım gmail var o var bu var. *** var wm sitesimi açmayalım wmaracı var iyinet var ws var. Yani bu işler lafla olmuyor. Açtınızmı emek harcayacaksınız tanıtım seo osu busu herşeyi sonra bakacaksınız. Acayip domainlerlede girilmez bu işlere webmastercilarinyeri.com diye domain alırsanız tutmaz.
AsosyalAdam KubraGS

kişi bu mesajı beğendi.

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
Zamanında Yahoo çok çok popülerken Google kurucuları "yav gardaş yahoo varken biz birşey yapamayık" dememişler ve yapmışlar Google olmuş :)
AsosyalAdam

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 10.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 658
  • Beğeniler 40 / 114
  • Ticaret 39, (%100)

Ozi adlı üyeden alıntı

Açan nasıl açıyor başta bende böyle düşünüyordum. Ön yargılardan kurtulmak lazım adam youtubeyi açmış ben video izleme sitesi açsam tutmayacakmı bak izlesene var dailymotion var. Msn vardı diye mail sitesimmi açmayalım gmail var o var bu var. *** var wm sitesimi açmayalım wmaracı var iyinet var ws var. Yani bu işler lafla olmuyor. Açtınızmı emek harcayacaksınız tanıtım seo osu busu herşeyi sonra bakacaksınız. Acayip domainlerlede girilmez bu işlere webmastercilarinyeri.com diye domain alırsanız tutmaz.

Aynen dediğimde bu forum tutmaz diyenler 1 hafta gaza gelip icerik ekliyolar sonra sıkılıp bırakıyolar.*** vardı forum tutmaz diyolardi wm aracı cikti digerleri çıktı.Ha be wm araci kadar iyi bir forumda istemiyorum egitim veya oyun webmaster agirlikli ilk yıl 300 400 tl kazanabilecegim forum istiyorum buda gunde 100 konu açıp açtırılarak olmayacak bir şey degil.

ZenginAnil ZenginAnil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Z**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 185 / 274
  • Ticaret 20, (%95)
Tutmaz.

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)

AsosyalAdam adlı üyeden alıntı

Aynen dediğimde bu forum tutmaz diyenler 1 hafta gaza gelip icerik ekliyolar sonra sıkılıp bırakıyolar.*** vardı forum tutmaz diyolardi wm aracı cikti digerleri çıktı.Ha be wm araci kadar iyi bir forumda istemiyorum egitim veya oyun webmaster agirlikli ilk yıl 300 400 tl kazanabilecegim forum istiyorum buda gunde 100 konu açıp açtırılarak olmayacak bir şey degil.

Kazanmayı ilk önce unutcaksın. Erken kazanmak için başka sektörlere yönelmelisin. + Warez vbulletinler yürümez + mybb vs ile hiç yürümez.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al