wmaraci reklam
lidertakipci

Cashpig.gy (Adf.ly güvencesi ile)

2 Mesajlar 802 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

oziko87 oziko87 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Serbest Meslek Erbabı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad I** S**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar, eminim hepiniz adf.ly ile bir şekilde tanışmışsınızdır, kendi alanında dünyanın en güvenilir firması olması nedeniyle bu yazıyı yazmak istedim. Son zamanlarda PTC işlerine ilgi duymamla beraber, tam bir paidverts delisi olmuş durumdayım :) dolayısıyla yerli ve yabancı forumlarda gezerek konu ile ilgili bilgi toplamak hoşuma gidiyor...

Uzun uzun siteden bahsedip sizi sıkmak istemiyorum, kullanımı diğer kalbur üstü PTC siteleriyle tamamen aynı olup, daha yeni yeni ayağa kalkmakta. O yüzden elinizi çabuk tutun ve sizde bu kervana katılın. Nasıl ki mytrafficvalue ve Paidverts birlikte çalışıyorsa, aynı durum adf.ly ve cashpig.gy için de durum aynı...
Hepinize bol kazançlar...

Refli Link

Refsiz Link

inceleyekmi (Blogspot Dükkanım)
siyasetizle (Ülke Geneli)
wmaraci
reklam

calgici calgici WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Selam oziko87 siteden daha önce haberim vardı fakat genede bir araştırma yapmak istedim yolum buraya düştü senin refinle üye oldum kardeşim, sonuçta reflide refsizde üye olsak kazanç bakımından bizim için bir şey değişmeyecek hatta refsiz üye oldukmu sitenin kendisi ref ücreti ödemekten kurtuluyor niye bizden birileri kazanmasın ki :)
o yüzden refinle üye oldum kardeşim hadi kal sağlıcakla bu arada bende adfly refimi paylaşayım
Link kısalt forumlarda facebook'ta vs.. yerlerde paylaş para kazan üye olmak için buraya tıkla

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al