wmaraci reklam
lidertakipci

Change.org imza kampanyası

5 Mesajlar 908 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

raggiro raggiro Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar change.org da başlattığım imza kampanyası için desteklerinizi bekliyorum. Kampanyamın amacı Kıbrıs'ta ki ev kiralarının aşırı yüksek olması ve öğrencileri bankamatik olarak görmeleri. Sizlerde Kıbrıs'ta okuyan öğrencilere bu konuda yardımcı olmak istiyorsanız aşağıda ki linkten bir tane oy vermeniz yeterli olur. Şimdiden katılan beni destekleyen herkese teşekkür ederim. :)

https://www.change.org/p/%C3%B6%C4%9Frenciler-i%C3%A7in-evlerde-ya%C5%9Famak-daha-kolay-olsun
JoyBil

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Sirius Sirius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)
3+1 dairenin 400-450 sterlin demiş sanırım 1600 tl yapıyor ? Eğer 1600 civarı ise bedavadan biraz pahalı gibi bir durum yani o fiyatada isyan ediyorsan diyecek bir şey yok yada ev fiyatlarından haberin yok bulundugun yerde ist. de 3+1 ler aylık 5 bin civarından burdaki öğrenciler ne yapsın o zaman. Ha bu arada imza verince ne oluyor ev sahibi indirim mi yapıyor :)))) Hayırr.
AzX66

kişi bu mesajı beğendi.

raggiro raggiro Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
İstanbul ile Kıbrıs'ı bir tutman çok saçma. İstanbul buranın 10 katı belki 20 katı büyüklüğünde bir il ve Kıbrıs Türkiye'ye bağlı olmasına rağmen İngilizlerin para birimi ile bizlerden para istiyor. Kur ne zaman artsa kiralar ve diğer masraflar otomatik olarak artış gösteriyor. Burada sadece kiralar değil Türkiye'ye göre bir çok şeyde fiyatlar yüksek. Hani bir laf vardır davulun sesi uzaktan hoş gelir diye, insana gelip yaşamadığı görmediği yerler uzaktan hoş gelirmiş.
Eğer sesimizi çıkartmaz isek halk olarak burada ve orada ezilmeye devam edeceğiz. Bir şeyleri değiştirmek bizlerin ellerinde, bazı şeylerin değişmesi için mücadele vermemiz lazım. Evimiz de oturarak sistemin değişmesi beklenmez.

Not: Herkesin görüşüne saygım vardır, amacım bu görüşleri eleştirmek ve ya yargılamak değildir.

Roycolt Roycolt Let's begin! Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 252 / 380
  • Ticaret 28, (%100)
Umarım dilediğinize ulaşırsınız. İmzamı attım.
raggiro

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

TUTANKHAMUN TUTANKHAMUN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek .....
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 7 / 81
  • Ticaret 0, (%0)
Para birimi bana biraz ilginç geldi.
Neden sterlin e göre ev kirası belirleniyor orada?
Türk parası geçmiyor mu?
Hadi onu geçtim orada ki insanlar artık dolar ı veya euro yu da mı umursamıyor?
Ben bu imza kampanyasının bir işe yarayacağını sanmıyorum, çünkü liberal ekonomiye göre herkes kendi fiyatını belirleme hakkına sahiptir. Buna milyon tane imza da toplasanız ev sahiplerinin gönlü razı olmadan kimse bu fiyatları düşüremez.
Boşa uğraşıyorsunuz.
Yeni de size bol şans dilerim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al