wmaraci reklam

Projemi Geliştirmek İçin Önerileriniz

3 Mesajlar 573 Okunma
wmaraci reklam

serkandinc serkandinc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 30 / 55
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar,

SAÜ Girişim Atölyesine gönderdiğim bir projem var. Buradakilerin yardımıyla BİGG'e başvuru yapacağız. Fakat yol haritası hazırlamam gerekiyor. Başvuru yapacağım sektör tekstil sektörü üzerine olacak.

Benim bu sektör ile alakalı pek bilgim yok ama fikrim var. Aklımdaki ürünün prototipini yaptırmak için bir kaç tekstil fabrikasını aradım. Fakat aradığım fabrikaların santralindeki kadınlar ya Türkçe konuşmaktan aciz yada yaptığı iş bilgisi yeterli değil. Düşünebiliyor musunuz bana AR-GE nedir diye soran santral görevlisi oldu.

Şimdi benim fikrim var olan bir ürünü geliştirmek üzerine. Bu geliştirme işini ben yapamam yeteneklerim ve bilgim yetmiyor.

Yapılması gereken şeyde; Ürün fikrim doğrultusunda AR-GE çalışması yapılıp yeniden çizilecek ve prototipi yapılacak.

Bunları nasıl yapabilirim bir fikriniz var mı?

wmaraci
reklam

Nogitsun Nogitsun Nogitsun.com Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek .NET Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 232
  • Beğeniler 32 / 75
  • Ticaret 0, (%0)
Görsel olarak mı istiyorsunuz sadece? Makine ressamlığı okuyan arkadaşlarım mevcut.

Nogitsun.com | Yazılım Çözümleri Üretir.

serkandinc serkandinc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 30 / 55
  • Ticaret 0, (%0)
Sadece görsel olarak değil, prototipininde yapılması gerek. Ayrıca basit bir çizimden öte birazda araştırılma yapılması gereken bir konu. En doğru kullanımı bulmak için. Bu yüzden AR-GE çalışması yapabilecek kurumsal bir firma ile çalışmak istiyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al