wmaraci reklam
lidertakipci

BuHaftaNeOldu.com Proje Önerisi !

11 Mesajlar 1.430 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

AslanMusab AslanMusab WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hollanda
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 23 / 29
  • Ticaret 9, (%100)
Herkese merhaba arkadaslar BuHaftaNeOldu.com Domaini İle Saglam bir projeye girmek istiyorum. Ek olarak BuHaftaNeOldu.net / BuHaftaNeOldu.org'da var.

- Benim aklımdaki fikir , Örnegin Bu hafta xxx dizisinde ne oldu ?
- Bu hafta sosyal medyada en cok tutan akımlar vs. vs. gibi haberler girmek.

Siz degerli arkadaslarında (tema) önerisini almak isterim. Gerek proje hakkında gerekse domain hakkında :)

Ek Olarak: Önerisi Olan Yok mu ?

wmaraci
reklam

Holiqan Holiqan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 211 / 116
  • Ticaret 10, (%100)
Merhaba domain öncelikle güzel. Bence eğer imkanın varsa bunu video olarakta desteklemelisin. Mesela ben artık teknoloji sitelerinin abuk subuk reklamlı yazılarından bıktığım için eskisi kadar takip etmiyorum yada haber sitelerinin magazine boğulmasından rahatsızım. Bu yüzden her hafta pazar günü atıyorum Teknolojik alanda ki önemli gelişmelerini bir yazı altında toplayarak paylaşabilirsin. Bunu hemen hemen aklına gelebilecek her şey için yapabilir. Bu Hafta Hangi Filimler vizyon da ? gibi gibi birde bunları videolar ile desteklersen tutmaması için hiçbir engel yok ama bir ekipte şart hocam. Kolay gelsin. Durum hakkında bilgilendirirsiniz :)

Creatasarim Creatasarim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 41 / 40
  • Ticaret 3, (%100)
Öncelikle domain bence çok iyi, buzzy scriptini satın alarak kurabilir ve projeni uygulayabilirsin diye düşünüyorum ilk aklıma gelen script oldu bence hoş duracaktır biraz onedio gibi olacak fakat konsept in farklı olduğundan iş görecektir diye tahmin ediyorum, wordpress içinde çok güzel magazine temaları var fakat wordpres sistemine (güvenlik) güvenmediğimden buzzy'i önerebilirim

ekomer ekomer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 107
  • Beğeniler 69 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Onediodaki gibi "twitterdaki vs haftanın en komik paylaşımları" şeklinde içerik girebilirsin. Domaini görünce aklıma direk onedio daki o içerikler geldi. Tabi farklı konseptler de çok rahat uygulanabilir.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 21.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hollanda
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 23 / 29
  • Ticaret 9, (%100)

Holiqan adlı üyeden alıntı

Merhaba domain öncelikle güzel. Bence eğer imkanın varsa bunu video olarakta desteklemelisin. Mesela ben artık teknoloji sitelerinin abuk subuk reklamlı yazılarından bıktığım için eskisi kadar takip etmiyorum yada haber sitelerinin magazine boğulmasından rahatsızım. Bu yüzden her hafta pazar günü atıyorum Teknolojik alanda ki önemli gelişmelerini bir yazı altında toplayarak paylaşabilirsin. Bunu hemen hemen aklına gelebilecek her şey için yapabilir. Bu Hafta Hangi Filimler vizyon da ? gibi gibi birde bunları videolar ile desteklersen tutmaması için hiçbir engel yok ama bir ekipte şart hocam. Kolay gelsin. Durum hakkında bilgilendirirsiniz :)

haklısınız hocam artık insanlar yazı okumaktan sıkılıyor , en azından yazı yazılacaksa onedio tarzı liste seklinde eglenceli olarak yazılabilir.Video fikrinizi degerledirecegim hocam tesekkurler.
Holiqan

kişi bu mesajı beğendi.

ColdShadow ColdShadow WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Android Developer
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 49 / 29
  • Ticaret 2, (%100)
Çok geniş kapsamlı bi domain. bu hafta kim öldü kim kaldı tarzı şeyler de olabilir. haftalık dergi gibi bir hafta boyunca makalelerini yazar haftanın sonunda yayımlarsın.

confused confused ¿ Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** E**
  • Mesajlar 278
  • Beğeniler 68 / 67
  • Ticaret 4, (%100)
sosyal medya sitesi olabilir onedio gibi

Nogitsun Nogitsun Nogitsun.com Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek .NET Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 232
  • Beğeniler 32 / 75
  • Ticaret 0, (%0)
Haber / Magazin alanı da olabilir. Dizi ile o alan adını sınırlama bence. Onedio - Ofpof gibi bir sistem çıkartabilirsin. Boş şans.

Nogitsun.com | Yazılım Çözümleri Üretir.

• Üyelik 21.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hollanda
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 23 / 29
  • Ticaret 9, (%100)
hocam zaten dizi kısmını örnek verdim , her konu olacak diziden sosyal medyaya , filmlerden , yasama kadar

Ek Olarak:

Nogitsun adlı üyeden alıntı

Haber / Magazin alanı da olabilir. Dizi ile o alan adını sınırlama bence. Onedio - Ofpof gibi bir sistem çıkartabilirsin. Boş şans.

ofpof scriptide güzelmis ona benzer bisey bulabileydik :D

wmprx wmprx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 190
  • Beğeniler 60 / 37
  • Ticaret 4, (%100)
Bence hafta ici yasanmis butun olaylari degerlendirmek olabilir. Magazin, siyaset, spor v.b. her kategori uzerinde haber paylasim tarzi olabilir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al