wmaraci reklam
lidertakipci

Adsense Problemi Yaşıyorum Yardım Lütfen!

3 Mesajlar 729 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

tyesil tyesil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelance yazılımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 9 / 1
  • Ticaret 4, (%100)
Öncelikle herkese merhaba,

Yaklaşık bir kaç sene önce kendi sitem için adsense başvurusunda bulunmuştum. Red yedim tabi kopyala - yapıştır ile yapınca normal. Sonra o mail adresim ile adsense'e giriş sayfam haliyle açıldı.

Şuan bir projem için sitemi gönderip onay süreçlerine geçmek istiyorum ancak

https://www.google.com/adsense/signup?sourceid=asos&subid=ww-ww-et-HC_entry&medium=link

gönderim yapacağım form ekranını her açtığımda mail ile giriş yapmamı istiyor.

Ben giriş yapınca da

"Şu anda, hâlihazırda bir AdSense hesabı bulunan ......@..... adresiyle oturum açmış durumdasınız. Birey veya işletme başına yalnızca tek bir AdSense hesabını destekliyoruz."

uyarısını veriyor ve "mevcut hesapla giriş yap" dediğimde son 4 saattir proje sitem için nereden o formu doldurup onay süreçlerine gireceğimi bir türlü bulamıyorum.

Sahiplenen sitelerim kısmında proje için sitem var. Analytic vs. her şeyimde bağlı ama internette ve google ın başvuru için yönlendirdiği ne kadar link varsa hep yukarıdaki döngüyü yaşıyorum ve site için vs. form doldurup onay gönderemiyorum.

Lütfen yardımlarınızı esirgemeyin kafayı yemek üzereyim.

wmaraci
reklam

abdlkrm abdlkrm HABER SİTESİ KURULUMU YAP Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Haber Sitesi Kurulum
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 282
  • Beğeniler 87 / 62
  • Ticaret 5, (%100)
ip nizi değiştirin. girdiğiniz adresi değiştirin. tel doğrulama yapacağınız numarayı değiştirin. mümkünse ismide değiştirin

tyesil tyesil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelance yazılımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 9 / 1
  • Ticaret 4, (%100)
Bunları değiştirmemin bir yararı olacağını sanmıyorum bir başkasının adı veya telefon numarası ile değil kendi bilgilerim ile başvurmak istiyorum. Ancak reklam birimi şuan oluşturabilirken hangi siteye koyabileceğim konusunda boşlukta olmam çok saçma bir durum ve illa ki bir çözümü vardır diye düşünüyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al