freelance iş ilanları

PayPal Türkiye'de Kapandı - Troy Devri Başlıyor! (VİDEO)

45 Mesajlar 7.937 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

HbY HbY | hepSi Bir yaLan | Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilisim Sektoru
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad D** B**
  • Mesajlar 296
  • Beğeniler 6 / 55
  • Ticaret 11, (%100)
paypal ücretsiz degildi ki;
ben paypal kart başvurusu yaptim yanlış olmazsam TEB alt yapısı ile kart elime ulaştı; ilk para yatırılışında beş tl ve her işlem başına 2 tl ücret alındığını elime gelen kartın kılavuzunu okuyunca anladim ve hiç kullanmadım;

bilginize..

https://kadinveaile.net
wmaraci
reklam

Sezgi17 Sezgi17 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 8 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
HbY Paypal ile paypal kartı karıstııyorsun. Paypal ücretsizdi.

ismeter ismeter ismeteroglu.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad I** E**
  • Mesajlar 324
  • Beğeniler 203 / 202
  • Ticaret 2, (%100)

Crewx adlı üyeden alıntı

Webmasterlar için büyük bir darbe oldu :(

Hiç sorma hocam tam bir kaos.

reload58 reload58 Çaylak Mühendis E-Mail Onaysız
  • Üyelik 10.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 530 / 286
  • Ticaret 0, (%0)
Yorumların tamamını okudum ve tahmin ettiğim gibi eleştirilerle karşılaştım. Ben ne paypal kullanıyorum ne de farklı bir kart. Ödememi bankadan alırım, o yüzden ne denli ihtiyacınız var sadece tahmin ederek yazacağım bu sözleri.

Paypalın kapatılmasına elbette bende üzüldüm. Devletin paypalı ülkeden silmek olduğu son yaptığı bildiri ile kesinleşmişti zaten. Yerine kendi sistemlerinin geleceğini tahmin edebiliyordum. Vatandaşlarına yaptığı bu girişim oldukça zararlı ve can sıkıcı oldu muhakkak. Bir çok arkadaşımız ödemelerinin çoğunluğunu paypal ile yapıyor ki şahsımca rastlamış olduğum bazı firmalar da sadece paypal ile ödeme kabul edebiliyor. Bu konuda hepinize desteğimi sonuna kadar veriyorum. Paypal dünya çapında güvenilir ve kaliteli bir firma olmayı başarmış ve kullanıcı sayısı oldukça yüksek olan bir ticaret sistemini geliştirmiş. Arkasında ne tarz planlar var belki tahmin bile edemeyiz. Burada bu yazıyı okuyanlara anlatmak istediğim bir şey var. Bir kaç yorum önce sömürmek vb durumlar için yapıldıysa kullanmam, troy kullananlarla asla alışveriş yapmam gibi sözler yazan arkadaşları gördükçe üzülüyorum. İlk yorumlarımda bahsettiğim üzre aldığınız darbede oldukça zararlı olduğunuzu ve bunun doğru olmadığını savunarak belirttim. Fakat Türkiye olarak hiç beklemediğimiz yerlerden değişiklikler gelmekte. Kurumlara atanan kayyumlar, kapatılan kanallar, paypalın bitirilmesi ve daha bir çok değişiklik olmakta. Troy kart sistemi hakkında hiçbir bilgim yok, bu yazıda ismini duydum sadece. Bu kartın ücreti, kullanımı, ücret kesimi vb gibi durumları var mı, kullanışlı mı yoksa sürekli para kesen sömürgelik bir kart mı bunu henüz bilmeden ve sadece paypal kapatıldığı için kullanmayı bırak kullananlar ile bile alışveriş yapmayacak arkadaşlar varmış. Yapar yapmaz, orası ona ait. Kimse o arkadaşlara muhtaç değil. Eğer ki kullanışlı ve kesim ücreti gibi konularda sıkıntı yaşatmayacak bir kart ise şahsen destek vermek amaçlı kullanmayı düşünüyorum. İnternet aleminde Türk girişimleri hep dikkatimi çekmiştir. Bu girişimlerin çoğunun tutmamasının sebebi çoğunluğun anında girip çıkması ve verimli bir proje oluşturamamasıdır. Sağlam bir proje olsa bile destek veren firma maalesef olmamaktadır. Geçen haftalarda 18 yaşında bir arkadaşımız yaptığı uygulama sayesinde Microsoft firmasından destek aldı ve ücretsiz kullanabileceği bir çok program hizmetine sunuldu. Türk firmaların destek vermemesi aç gözlülüğü ve bencilliği yüzündendir. Yabancı firmalara bağlı kalıp her yerde Türkçe dil desteği veya Türkçe Destek Hattı beklemekten ise Türk firmalarının girişimlerini değerlendirip çoğunluk olarak taleplerde bulunarak kullanışlı hale getirilebilir düşüncesindeyim.

Lütfen biraz ileri görüşlü ve mantıksal düşünerek hareket edelim. Ayrıca konuyu da siyasete bağlamayalım, bağlayan arkadaşlara cevap vermeyeceğim. Birde bu ülkenin topraklarında yaşayıp siyasetin s 'sinde üst makamdan her birini suçlayan biri var ise, Dünya'da şuan da 190-195 ülke var. Kendi mantığına uygun olan ülkenin vatandaşı olsun ve orada yaşasın lütfen. Bu ülkenin vatandaşlarından böyle yorumlar görmek oldukça üzüyor beni ve bir çok insanı. Eleştirilecek konular hakkında yorum ve destekte bulunmayıp en ufak bir çıtırdı da vesvese veren arkadaşlarımıza söylüyorum bu sözlerin bir çoğunu.
ResitCicek ismeter

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

ismeter ismeter ismeteroglu.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad I** E**
  • Mesajlar 324
  • Beğeniler 203 / 202
  • Ticaret 2, (%100)
reload58 Hocam erinmedim okudum hepsini harbiden ağzına sağlık.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al