wmaraci reklam
lidertakipci

Bir Faturaya Kaç Soygun Sığar?

37 Mesajlar 4.975 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

erdemm98 erdemm98 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 230
  • Beğeniler 104 / 66
  • Ticaret 1, (%100)
şimdi ben burda AK Partinin icraatlerini yazarsam banlanır mıyım? Siyaset yaptı mı olurum? Eleştirmek serbest, iyi yanlarını yazmak yasak mı?

wmaraci
reklam

darkthepro darkthepro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
bir şey yazamayacağınız için ban yemezsiniz merak etmeyin

TRomantik TRomantik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek EmpowerSP
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 392
  • Beğeniler 119 / 188
  • Ticaret 21, (%100)

ntka adlı üyeden alıntı

Gidişat iyi değil bakalım sonumuz ne olacak 4 yılda devrilmesek daha devrilmeyiz :)

Aynı lafları 2002'den beri söylemekten bıkmadınız :cool:

Ek Olarak:

erdemm98 adlı üyeden alıntı

şimdi ben burda AK Partinin icraatlerini yazarsam banlanır mıyım? Siyaset yaptı mı olurum? Eleştirmek serbest, iyi yanlarını yazmak yasak mı?

Eleştiride söz konusu Ak parti ve yandaşları ise sadece negatif yönlü eleştiriler kabul ediliyor. Eğer başka bir zihniyet söz konusu ise pozitif ve negatif yönlerine izin veriliyor.
Aksi halde yorumunuz silinebilir ya da "Şüpheli üyelik", "Üyeliğiniz kabul edilmedi" gibisinden sebepler ile uzaklaştırma alabilirsiniz.
erdemm98

kişi bu mesajı beğendi.

EmpowerSP.Com | Ahrefs & SemRush & Moz & Majestic ve daha fazla araç TEK FİYATA: 120TL

ntka ntka https://ntka.org Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Agent
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 2761
  • Beğeniler 811 / 810
  • Ticaret 262, (%100)
TRomantik BEN DAHA YENİ SÖYLEDİM İLK ZAMANLAR BİŞEY DEMİYORDUM ÇÜNKÜ GERÇEKDEN İŞİNİ YAPIYORDU AMA SON BİRKAÇ YILDIR RAYDAN ÇIKTI EĞER BUNU GÖRMÜYORSANIZ KÖRSÜNÜZ DEMEKTİR BANA GÖRE BAKIN SİZE ŞÖYLE BİŞEY DESEM NASIL OLUR ANLARMISINIZ BENİ ACABA BİR MAHALLEDE 5 CAMİİ GEREKSİZ HER SOKAĞA CAMİİ YAPMANIN BİR ANLAMI YOK ÇÜNKÜ YETERİNCE İNSAN YOK AYNI MAHALLEDE 1 OKUL BİLE YOK ÇOCUKLAR BAŞKA YERLERE OKULA GİDİYOR EĞİTİM ŞART İSLAMI ÖĞRENMESİDE ŞART HER İKİSİ BİR ARADA GAYET İYİ YÜRÜTÜLEBİLİR AMA YÖNETİCİLER BUNU BÖYLE DÜŞÜNMÜYOR HER MAHALLEYE 5 CAMİİ YERİNE 2 CAMİ 2 OKUL YAPSALAR NE KAYBEDERLER EŞİTLİK OLMADIĞI BURADAN BELLİ BİR SÜRÜ ŞEY YAZARIZ AMA FAYDASI YOK ÇÜNKÜ SENİ DİNLEYEN VE ANLAYAN OLMAZ KAFALAR DEĞİŞMEDİĞİ SÜRECE BU BÖYLE GİDİCEKTİR.

SAYGILARIMLA.

dijitalsite.com.tr ister al / ister sat / yeni üyelere 20 tl bakiye hediye
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 05.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 230
  • Beğeniler 104 / 66
  • Ticaret 1, (%100)
darkthepro tek tek yazacak kadar vaktim yok. iyisi mi sende isteyende buradan baksın. Yol yaptı diye güya espri yapmaya çalışanlarda baksın.

http://www.akparti.org.tr/site/icraatlar
suskun009 ufukozdemir

kişi bu mesajı beğendi.

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

15 Temmuz sonrasında bu konudaki görüşüm değiştiği için editliyorum.
contentwriter ontedi

kişi bu mesajı beğendi.

kadikoy34php kadikoy34php Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web programcılıği
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 327
  • Beğeniler 31 / 43
  • Ticaret 2, (%100)
Dünya'nın en uçuk vergileri, verginin de vergisi ödenen bir ülkede halkın %50'si memnun olduğunu söylüyor. Beyinler yıkanmış gerçekten başka söyleyecek bir şey yok burada. Neden gerçekleri görmek bu kadar korkutucu geliyor halkımıza? Cidden boş bir vaktinizde internetten onu bunu araştırıp yol yaptı zam yaptı diye konuşacağınıza, bir ara halkın içine girin. Görün halkın halini. Orta kesim diye bir şey kalmadı ortalıkta. Cidden yapın bunu..
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 230
  • Beğeniler 104 / 66
  • Ticaret 1, (%100)
LikeSend her işi 4 4 lük yapan dünya üzerinde kimse yok maalesef. Hataları var, bunları bende kabul ediyorum. Çünkü daha iyisini istiyoruz. Daha iyisini isterken elimizdekinin kıymetini bilmek gerektiğini düşünüyorum. Bundan önceki hükümetler de görevleri oldukları halde yapmadılar. AKP görevi olanı yapıyor haklısın. Peki bunu yapması önemli değil mi? Sırf Erdoğan düşmanlığı ile yapılan iyiliklere çamur atan, oy verenleri sürekli küçümseyen aşağılayan hakaret edenlerden olmadığım için şükrediyorum.

darkthepro darkthepro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

darkthepro tek tek yazacak kadar vaktim yok. iyisi mi sende isteyende buradan baksın. Yol yaptı diye güya espri yapmaya çalışanlarda baksın.

http://www.akparti.org.tr/site/icraatlar

burada 17. Aralığı unutmuşlar ;) hani cebinden çıkan parayı çukkaladıkları olay varya sonuçta oda icraat

TRomantik TRomantik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek EmpowerSP
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 392
  • Beğeniler 119 / 188
  • Ticaret 21, (%100)

ntka adlı üyeden alıntı

TRomantik BEN DAHA YENİ SÖYLEDİM İLK ZAMANLAR BİŞEY DEMİYORDUM ÇÜNKÜ GERÇEKDEN İŞİNİ YAPIYORDU AMA SON BİRKAÇ YILDIR RAYDAN ÇIKT.........

SAYGILARIMLA.

Hocam zaten sorunda bu değil mi?
İlk yıllarda işlerini yaptılar sonrasında artık milletin algısını değiştirmek üzere bir takım çalışmalara başladılar.
Nedeni ise apaçık belli, Türk-İslam birliğini kurabilmek için gerekli olan şartları yerine getiriyorlar. Yıllar öncesinden bu ülke yakılan yıkılan camileri gördü, yıllar öncesinde kapatılan camileri gördü. Millet ya da özellikle Anadolu halkı bu olaylardan nefret etti gına geldi hepsine. Şimdi bir siyasetçi olarak düşündüğünüz zaman rey toplamak için ne yapmak gerekir? Millet daha önce zulüm ile beraber camilere ve dine yapılan sömürüden bıkmıştı yeni hükümette bu zaafı kullandı.
Eşitlik hiçbir zaman hiçbir yerde yoktur. Olmayacaktırda.
En ufak işletmelerden tutun en büyüklerine kadar...
Eşitlik dediğimiz şey, sisteme karşı gelmek ve isyan yaratmak için ortaya atılmış bir palavradan ibarettir. Tıpkı günümüzde ki "Kardeşlik, Barış" kelimeleri gibi anlamını ifade etmemektedir.

EmpowerSP.Com | Ahrefs & SemRush & Moz & Majestic ve daha fazla araç TEK FİYATA: 120TL
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al