wmaraci reklam

Superonline Vdsl Bıktırdı Artık

27 Mesajlar 6.140 Okunma
smmexpress

portal portal https://portalciyiz.com Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 689
  • Beğeniler 101 / 288
  • Ticaret 14, (%100)
Hocam siz işi bilmiyorsunuz ben ***** kullanıyorum bir ara sürekli kopuyordu *****'i aramak yerine direk şikayet vara yazdım

"Kullanmadığım netin parasını niye ödiyim. En azından önceden hem netim yoktu en azından para da ödemiyodum"

Falan yazdım diğer sabah yetkili biri sabahın 8inde kapıya dayandı sorunu düzeltmek için :D O günden beri birdahada kopmadı
birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ErdemDnmz ErdemDnmz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 479
  • Beğeniler 105 / 145
  • Ticaret 0, (%0)
Siz sanıyorsunuz ki Turkcell Vodafone ve diğer hatlar kendi alt yapısı var. :D

Türk *******'un alt yapısını kullanıyorlar sıkıntısı olan arkadaşlar size tek tavsiyem *****'e geçin çünkü ***** destek ekibi var ve evinize kadar gelip analiz yapıyorlar.

Turkcell ve diğer hatların yeterli destek ekibi yok çünkü bunu biliyorum.

***** kullanıyorum 10 yıl'dan daha fazla her hangi bir sorun görmedim DSL bağlantınız kötüyse DSL bağlantı kablosunu değiştirin çünkü Modeminizle uyumlu olmayan kabloyu kullanmak ta biraz saçmalık.

60 TL Ödüyorum net 75 MBPS evime gelen hız bölünmese 60'ı görüyorum..

***** Yalın ADSL telefonsuz.
birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

Onur Onur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 0 / 297
  • Ticaret 65, (%98)
***** 100AKK 16Mbps Sınırsız internet 55 TL ödüyorum. ***** tavsiye ederim. Zaten tüm firmalar Turk ******* altyapısını kullanığı için kendi hizmetlerinden yararlanmanız daha faydalı olacaktır. Umarım yakın zamanda sorununuz düzelir hocam. Bir şeylere kalkışmadan onlardan fayda gelmeyeceği kesin, taaddüt'ünüz yok ise direkt kapattırıp *****'e geçebilirsiniz, hatta kapatacağım deseniz ayakları tutuşur Turkcell Superonline'cıların. :)
birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

Golsime Golsime Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Takılıyo
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 506
  • Beğeniler 206 / 195
  • Ticaret 26, (%96)
TTnet kulan diyen arkadaşlara inanıp sakın TTnet almayın arkadaşlar sanırım onların çalışanı falan. 16 mbit hız ve 50 gb akk li yalın paket benimkisi ve şimdiye dek gördüğüm en büyük hız 11mbit (8 aydır kullanıyorum yanlış anlaşılmasın rekor bu yoksa normalde en yüksek 6mbit falan) ve kullandığım internet verisinde üçü beş yaptığı için akk hemen geliyor ayın büyük bölümü 3mbit hızla geçiriyorum bazen internet kopuyor ve dakikalarca bekliyorum, yağmur yağdığında internette gezinecek hızı bile bulamıyorum SAKIN ***** E BULAŞMAYIN
birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 01.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 479
  • Beğeniler 105 / 145
  • Ticaret 0, (%0)
*****'in çalışanı derken ?
*****'in çalışanı felan değilim fakat mbps konusun da bulunduğunuz bölgenin alt yapısı yetersiz olabilir.

+ 16 Mbps net kullanıyorsun 11 mbps net görüyorsun heral de 100 mbps net görmeyimi bekliyorsun.

***** Almayın falan diyorsunuz ama bütün firmaların alt yapısı ***** o ne olacak ?

Bu ara da hangi firmayı seçerseniz seçin alt yapı desteği olmadığı sürece istediğiniz kadar bağırın çığırın *****'e mahkumuz.

Bende *****'e çok meraklı değilim ama ronaldonun reklamına ödenecek reklamı Türkiyenin alt yapısına ödeseler bugün en azından her evde 100 mbps'yi geçen hız görürdük..

AKK ne ya harbi den hangi ülke de var bu sınırlama olsa bile 100 gb aşağısı değil.

Golsime Golsime Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Takılıyo
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 506
  • Beğeniler 206 / 195
  • Ticaret 26, (%96)
ErdemDnmz Alt yapı işi beni ilgilendirmez! Ben parayı ödüyormuyum? Ödüyorum madem altyapı yetersiz ve bana sana verdikleri hizmeti vermeyecekler ben neden senle aynı parayı ödüyorum? Bu kadar küfür yiyen milyonlarca insanın ahını alan bir firmayı savunmayın burda...
birsevda ErdemDnmz

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 479
  • Beğeniler 105 / 145
  • Ticaret 0, (%0)
Savunmadım hocam hepsinin alt yapısı *****'ten geçiyor dedim sadece destek alamıycaksınız Turkcell vb firmalardan.
birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

SosyalAbi SosyalAbi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 571
  • Beğeniler 193 / 143
  • Ticaret 46, (%100)
4.5G geldi fakat ne yazık ki ev internetleri hızlanmadı. Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Fiber paketlerini deneyeceğiz bakalım
birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Download 5, Upload 0.97

Bu ülkede ciddi derecede internet sorunu var. Yıl olacak 2017... Gerçekten ilginç. Diğer ülkelerdeki durumu gözüyle görenler var mı acaba nasıldır durum?

Mesela ben kıbrıs-kktc için söyliyeyim, Türkiye'dekinden bin kat daha berbat bir halde.

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1012
  • Ticaret 3, (%100)

ErdemDnmz adlı üyeden alıntı

Siz sanıyorsunuz ki Turkcell Vodafone ve diğer hatlar kendi alt yapısı var. :D

Türk *******'un alt yapısını kullanıyorlar sıkıntısı olan arkadaşlar size tek tavsiyem *****'e geçin çünkü ***** destek ekibi var ve evinize kadar gelip analiz yapıyorlar.

Turkcell ve diğer hatların yeterli destek ekibi yok çünkü bunu biliyorum.

***** kullanıyorum 10 yıl'dan daha fazla her hangi bir sorun görmedim DSL bağlantınız kötüyse DSL bağlantı kablosunu değiştirin çünkü Modeminizle uyumlu olmayan kabloyu kullanmak ta biraz saçmalık.

60 TL Ödüyorum net 75 MBPS evime gelen hız bölünmese 60'ı görüyorum..

***** Yalın ADSL telefonsuz.

hocam hangi paket bu acaba link atabilirmisiniz ben 8megabite kadar 50 yada 75 gb kotalı paketi kullanıyorum aylık 78,75 TL ödüyorum.
birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al