wmaraci reklam
lidertakipci

Sitemin sosyal medyalarda kullanılacak kapak fotoğrafları

13 Mesajlar 1.817 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

erdemm98 erdemm98 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 230
  • Beğeniler 104 / 66
  • Ticaret 1, (%100)
merkezdeki pembe noktayı kaldırıp logonuzu merkeze yerleştirseniz daha güzel olur bence. kadınları ilgilendiren konuların merkezinde platin kadın imajı verir ;)
DesignTr

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Ben teknik olarak değilde bir tüketici olarak görselleri yorumluyorum. Artık ciddi manada insnaları sıkan bir şey var. Kapaklarda, dergilerde, afişlerde, ürünlerde, sayfalarda, reklamlarda vb. yerlerde kullanılan görsellerdeki yüzlerin birbirine çok benzemesi ve sürekli aşırı derecede gülümsüyor(sırıtıyor) olması.

Ayrıca bir ülkenin kadın/erkek yüz benzerlikleri hemen hemen yakın olabiliyor birbirine. Mesela bu görselde en baştaki ve en sondaki kadın yüzü ülkemize mi ait bilmiyorum ama çok sahte bir his veriyor insana.

Mesela dershane afişlerinin, kitaplarının üzerinde genelde 3 kız 5 erkek(sayı farketmez) ellerinde ders kitapları olur ve yüzlerinde acayip anlamsız bir gülümseme var. Ha bizde "tamam bunlar gülümsüyor hatta 32 dişleri gözüküyor kesin burada mutluluk var iyi dershane" diyoruz sanki.
Mesela sizin görselinizde 2. sıradaki kadın spor yapıyor sanırım ama gülümsüyor ? Ne kadar saçma.

Bilmiyorum benim gibi düşünen var mı başka ama çok sahte, kandırmaca ve dolandırma hissi veriyor bana. Bence böyle düşünen epeyce fazla kişi vardır sadece ifade etmiyorlardır.
hopdi bydncr DesignTr

kişi bu mesajı beğendi.

DesignTr DesignTr HODL ! Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yatırımcı, Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1217
  • Beğeniler 99 / 373
  • Ticaret 6, (%100)
Değerli yorumlarınız için teşekkürler hepsi dikkate alınacaktır.

Yazdıklarım kendi düşüncelerimdir, yatırım tavsiyesi değildir.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al