wmaraci reklam
lidertakipci

3000 TL ile 29 günde 18 Şehir 10 Ülke Gezdim Artık Asosyal Değilim

24 Mesajlar 3.111 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

HeadCMoon HeadCMoon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 364
  • Beğeniler 155 / 154
  • Ticaret 12, (%100)

OzanP adlı üyeden alıntı

HeadCMoon yöntemleri öğrenme şansım var mıdır? :D 15 günde kaç şehir gezilebilir mesela?

Ben Avrupa Gönüllülük Hizmeti ile alakalı çalışmalar yapıyorum. Devlet memuru olduğum için vize sıkıntısı çekmiyorum. Zaten tüm harcamalar Avurpa Komisyonu tarafından karşılanıyor. Mesela Ağustos ayında Portekiz, Belçika, İtalya seyahatim var. Tahminen 20 gün sürecek.

Profilinizde yaşınız yazmıyor ama eğer 30 yaş altındaysanız bir projeye başvuru yapar ve kabul edilirseniz 1 yıla kadar tüm ihtiyaçlarınız (tüm derken TÜM diyorum hatta TÜÜÜÜMMM!) Avrupa birliği tarafından karşılanarak yurt dışına gidebilirsiniz. Amaç bir projede çalışmak ve gittiğiniz ülkeye katkı sağlamak ancak kimse size gezme demiyor ve ekstra cep harçlığı veriyorlar. O para ile ne yaptığınızı soran yok. Ben 30 yaşımı geçtiğim için eğitmen veya grup lideri olarak gidiyorum.

Ayrıntıları yaşadığınız şehirdeki Akridite olan herhangi bir sivil toplum kuruluşundan alabilirsiniz. Google'dan kısa bir araştırma yapmanız yeterli.
OzanP

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

KingReis KingReis Seo UZMANI Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek ..
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 12 / 60
  • Ticaret 10, (%100)
Makalelerini okudum. Güzel anı kardeşim helal olsun.
mustiefsan

kişi bu mesajı beğendi.

OzanP OzanP WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek WM
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** P**
  • Mesajlar 310
  • Beğeniler 215 / 100
  • Ticaret 9, (%100)

HeadCMoon adlı üyeden alıntı

Ben Avrupa Gönüllülük Hizmeti ile alakalı çalışmalar yapıyorum. Devlet memuru olduğum için vize sıkıntısı çekmiyorum. Zaten tüm harcamalar Avurpa Komisyonu tarafından karşılanıyor. Mesela Ağustos ayında Portekiz, Belçika, İtalya seyahatim var. Tahminen 20 gün sürecek.

Profilinizde yaşınız yazmıyor ama eğer 30 yaş altındaysanız bir projeye başvuru yapar ve kabul edilirseniz 1 yıla kadar tüm ihtiyaçlarınız (tüm derken TÜM diyorum hatta TÜÜÜÜMMM!) Avrupa birliği tarafından karşılanarak yurt dışına gidebilirsiniz. Amaç bir projede çalışmak ve gittiğiniz ülkeye katkı sağlamak ancak kimse size gezme demiyor ve ekstra cep harçlığı veriyorlar. O para ile ne yaptığınızı soran yok. Ben 30 yaşımı geçtiğim için eğitmen veya grup lideri olarak gidiyorum.

Ayrıntıları yaşadığınız şehirdeki Akridite olan herhangi bir sivil toplum kuruluşundan alabilirsiniz. Google'dan kısa bir araştırma yapmanız yeterli.

Yaş tutuyor, o konuda bir sıkıntı yok. Dediklerinizi araştıracağım. https://en.wikipedia.org/wiki/Oskar_Schindler%27s_Enamel_Factory sırf burayı görmek için istiyorum. Para işini bir şekilde halledebilirim ama iş yerimden izin almak neredeyse imkansız. Bahsettiğiniz gönüllülük esaslarını öğrenebilirsem, işi gücü bırakıp gidebilirim. Hiç de tereddüt etmem. Şu anda acayip heyecanlanmış durumdayım. Konuyla alakalı bir gelişme olursa, aşama kaydedebilirsem; izniniz dahilinde, sizi rahatsız etmek isterim :) Verdiğiniz kıymetli bilgiler için teşekkürler!
mustiefsan HeadCMoon

kişi bu mesajı beğendi.

ingilizceogrenmeliyim.com

MustafaOzturk MustafaOzturk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 207
  • Beğeniler 60 / 35
  • Ticaret 10, (%100)
Ne zamandır aklımda olan bir olay ve bir türlü başlangıcını yapamadım. Yanıma bir kişi bulsam ve beni biraz gazlasa hemen başlayacağım ama olmadı. Benim de tek dert ettiğim dil sorunu. Az parayla da güzel bir tur yapabileceğimi biliyorum ama kısmet olmadı bir türlü. Bloğu takipteyim.
mustiefsan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

HeadCMoon HeadCMoon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 364
  • Beğeniler 155 / 154
  • Ticaret 12, (%100)
Tabiki dilediğiniz zaman mesaj gönderebilirsiniz.

Şöyle bir eklenti yapayım: Yurt dışına giden ve orada yaşayan kişiler ülkemizde çok değerli. Başarılı olmuşlar mı olmamışlar mı, dağıtmışlar mı hiç önemli değil. Gitmiş olmaları yeter.

Eğer işinizden memnun değilseniz değerlendirin dedim.
mustiefsan OzanP

kişi bu mesajı beğendi.

mustiefsan mustiefsan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 82 / 51
  • Ticaret 4, (%100)
@MustafaÖztürk TekÇık tek daha güzel :)
MustafaOzturk

kişi bu mesajı beğendi.

MustafaOzturk MustafaOzturk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 207
  • Beğeniler 60 / 35
  • Ticaret 10, (%100)
Az dil bilsem tek de çıkarım, ama ingilizce sıfır.
mustiefsan

kişi bu mesajı beğendi.

mustiefsan mustiefsan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 82 / 51
  • Ticaret 4, (%100)

hopdi adlı üyeden alıntı

Blog takibime ekledim. Ben de böyle bir şey düşünüyorum ama ne vize gördüm ömrümde ne de interrail duydum. 30 günde İngilizcemi geliştirir, yeni insanlar tanır, birkaç sene Türkiye'de yabancılarla tanıştıktan sonra da yurtdışınıa kaçmayı planlıyorum :)

Teşekkürler hocam :) Bu arada gerçekten biraz başlangıç seviyesi öğrenseniz bile yeter :) ve kesinlikle bu deneyimi yaşayın inşallah :D

asilbarlas asilbarlas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 8 / 29
  • Ticaret 2, (%100)

HeadCMoon adlı üyeden alıntı

Bir projeyi açar mısınız hocam nedir bu projeler ve nasıl başvurabiliriz ?
mustiefsan

kişi bu mesajı beğendi.

Tanrı'ya sınırsız yaklaşabilirsin ama asla Tanrı olamazsın.

yucemertcan yucemertcan animelerindir.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 72 / 17
  • Ticaret 1, (%100)
Mükemmel hocam mükemmel, sahiden çok kıskandım.Daha çok yazı bekliyorum
mustiefsan

kişi bu mesajı beğendi.

www.animeindirmeyeri.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al