wmaraci reklam
smmexpress

Muca Muca WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 31 / 29
  • Ticaret 0, (%0)
Selamın Aleyküm.
Merhabalar arkadaşlar her gün bu site yeni bir şeyler öğrenmek çok hoşuma gidiyor.
Bugün sizden oyun sitesi hakkında bilgi alışverişi yapmak istiyorum.
Öncelikle 1 oyun sitem var oyun sitemin adresi oyunlarim.ist - ayrı olarakta çevremdeki insanlara ve reklam amacıyla akılda kalıcı olması gereği ile yan.ist diye bir uzantıyıda ona yönlendirdim kısacası 2 domain adı 1 sitemiz var :)

Bu arada sitem 9 günlüktür. 27,05,16 tarihinde açtım.

Şimdi açtığım bu oyun sitesinde 2 adet botum var bunlardan birisi peri kızı bot ve cin bot bunları kullanmaktayım. Sitemde şuan 45 adet oyun bulunmakta.

Günlük en az 2 adet yada 3 adet oyun yüklüyorum.

Siteme yüklediğim oyunların hepsini bottan çekiyorum ama çektiğim şekil ise oyunun resmini bilgisayara kaydediyorum örnek araba-makas-hız-polis oyunun türüne göre oyunun adını böyle kaydediyorum. Daha sonra bottun bana gönderdiği özel açıklamayı silip, kendim özgün olarak yazıyorum. Örnek yazımda bir hikaye misali anlatıp oyuna bağlıyorum neler yapılması gerektiğini; yada oyunu oynamak için açan kullanıcının yakın bir arkadaşımı gibi konuşarak anlatıyorum. Tamamıyla kendim düşünerek özgün bir şekilde destan gibi yazıyorum :rolleyes:

Sonra oyunumuzun nasıl kontrolü edildiğine dahil bir bölüme örnek:

Oyunumuzun kontrolü klavyeden ''YÖN'' tuşları ile oynanılır
Oyunumuzun kontrolü ''MOUSE'' sol tuşu ile oynanılır

Gibi yazıları yazıyorum. Buda yetmezmiş gibi oyunumuzun nasıl açıldığına kadar yazılarda yazıyorum. Örnek:

Oyunumuzun yüklenmesini bekledikten sonra karşımıza çıkan ''PLAY'' yazılı butona tıklayarak oyunumuza başlıyor.

Geldik etiket yani (tag) tagları ise 10 adetten fazla yazmıyorum kesinlikle.
Oyunun türüne göre kategori seçimi yapıyorum.

Blog sitemde bir kaç defa oyun sitemin adresini konu içinde paylaştım sıkıntı olur mu ?

Bir kaç arkadaş ile de link takası yaptık. Birbirimizin sitene banner koyduk.

Bu internet ortamında yani web master olarak prof bir insan değilim amatörce işler yapmaya çalışıyorum; ve bir emek veriyorum bu emeğinde yanlış bir bilgi ile zedelenmesini istemiyorum. Benim bilgilerim yada yaptıklarım yanlış mı? yada nelerde eksiklerim var ? nasıl çalışmam gerekiyor ? kendimi nasıl geliştiricem ?

Yani kısacası ben bu işe bir bel bağladık emeklerimin karşılığı almak istiyorum.

Siz değerli arkadaşlarım, abilerim ve ablalarım bana bir yol gösterin yapmam gerekenleri ve yapmamam gerekenleri söylerseniz beni çok mutlu edersiniz. :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

www.oyunlarim.ist
www.yan.ist
www.zamanarasi.blogspot.com
www.nobetcieczaneler.ist
wmaraci
reklam

Barun Barun 1910 Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Radyasyon
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 1639
  • Beğeniler 157 / 233
  • Ticaret 8, (%100)
Link vermenin bir zarari olmaz eger zarari olsaydi paylaşım siteleri bu işten zararlı çıkarlardı. Bol bol araştırma yapman gerekli birde geçenlerde bir makale okumuştum arayıcılarda flash oyunlar çalışmayacak diye istersen bi araştır emeklerin boşa çıkmasın :)

ozgurgezen ozgurgezen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Bilgisayar Muhendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** H**
  • Mesajlar 702
  • Beğeniler 224 / 225
  • Ticaret 16, (%100)
Merhaba,
Sanirim ben de yazmistim flash oyunlar calismayacak diye.
Isiniz cok zor kolay gelsin.

Muca Muca WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 31 / 29
  • Ticaret 0, (%0)
Barun ozgurgezen
Böyle bir şeyin olabilme ihtimalide var olmama ihtimalide var. Sizden ricam benim yazım hakkında bilgi verme durumunuz var mı ?

www.oyunlarim.ist
www.yan.ist
www.zamanarasi.blogspot.com
www.nobetcieczaneler.ist
wmaraci
wmaraci

Barun Barun 1910 Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Radyasyon
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 1639
  • Beğeniler 157 / 233
  • Ticaret 8, (%100)
Yorumu tam anlamiyla okursan cevap var zaten hocam

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al