wmaraci reklam
lidertakipci

Sitemi değerlendirirmisiniz sizce iyi gidiyor mu?

3 Mesajlar 510 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ogzhnbaygul ogzhnbaygul WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 31 / 71
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar yaklaşık 9 ay önce vhekim.com domainli sitemi satın aldım ve wordpress yönetim panelini seçerek işe başladım. Kendime tema tasarladım ve html5, css3 uyumlu olarak kodladım. Altı gün öncede yazılarımı yazmaya başladım.

Sitem adında anlaşılacağı gibi veteriner hekimlik üzerine kurulu olan bir site. Şimdilik yazılarım köpek ırkları ve özellikleri hakkında bilgi verme şeklinde bu konular bitince diğer hayvan türlerine geçeceğim ve konuları çeşitlendireceğim.

Sizden ricam sitemi hem seo hemde tasarım olarak bir değerlendirmeniz. Birkaç konuyu okuyup yazdığım makaleler hakkında da görüş bildirirseniz sevinirim umarım yazıları okurken sıkılmazsınız makalelerde gerçekten bilmediğiniz sizi şaşırtacak bilgiler olduğuna inanıyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

wmaraci
reklam

hasanayt hasanayt Ogreniyor.php Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Makine T.
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 126 / 125
  • Ticaret 6, (%100)
Baktım ; Hocam site aşırı bir şekilde basit kalmış, bu tarz cins hayvan ve bu hayvanlara özel yazılar girecek iseniz sağlam bir tema olsa; Ana hayvanların ki kategori şeklin de olsa iyi olur, logonuz da biraz eksik kalmış hekim olarak bir kedi yerine hayvanlar topluluğu gibi gölgede olabilir, bu tarz logo olsa iyi olur diye düşünmekteyim.
ogzhnbaygul

kişi bu mesajı beğendi.

ogzhnbaygul ogzhnbaygul WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 31 / 71
  • Ticaret 0, (%0)
Link koymuştum sistem tarafından linkler silindi anlamadım neden olduğu belki forum kurallarından dolayı admin silmiş olabilir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al