wmaraci reklam
lidertakipci

Yandex Reklamında Farkettiğim Bir Durum !

46 Mesajlar 7.751 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

bonafide bonafide WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 604
  • Beğeniler 8 / 116
  • Ticaret 22, (%100)
Reklamcılık okuyan varsa aramızda bu durumu gayet iyi anlarlar, reklamların asıl amacı dillere dolanan akılda kolayca kalabilecek ve saçma sapan resim veya sözler ile dikkat çekmeyi amaçlamaktır.

wmaraci
reklam

BozkurtReis BozkurtReis Hello Bro Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Para Yer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 1007
  • Beğeniler 176 / 201
  • Ticaret 25, (%96)
reklam dediğinde böyle şeyler olacakki güzel olacak şenlenecek herşeyde bir anlam olması gerekmiyor

Modern ve Gelişmiş İddaa Tahmin Uygulaması Satışta !!!!

Untouchable Untouchable Kendimim Kendim Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Mesajlar 240
  • Beğeniler 18 / 84
  • Ticaret 0, (%0)
yandex zaten Türkiyeye espirileriyle girmeye çalışıyor. geçenlerde bir konuda yandexin sayfa bulunamadı hatalarındaki yazılarını göstermişlerdi o konudada bir arkadaş bu linki söylemişti ör: http://yandex.com.tr/inex bu linki incelediğimizde zaten nasıl bir tavır içersinde olduğunu anlayabiliyoruz onun için pekte takmamak gerekir reklamlardaki durumları
uzun lafın kısası: Yandex sempati kazanma peşinde bu şekilde insanları alıştırmaya çalışıyor.

m2oyna m2oyna turkiyesifa.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 232
  • Beğeniler 28 / 59
  • Ticaret 0, (%0)
Böyle bir yazı yazmasaydın bu kadar cevap gelmeyecekti . Reklam da böyle oluyor :) Konuşulacak bişey yap , gerisi geliyor zaten

wmaraci
wmaraci

CiLeKeSs CiLeKeSs Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 16 / 35
  • Ticaret 0, (%0)
bir arkadaşımız derdimvar.net ilede derdi olduğunu söylemiş kendi kişisel görüşü budur saygı duyarım biz eleştirilere daima açığız ama bizim yaptığımız eleştirilerede açık olacaklar, tek taraflı olmaz bu işler değil mi. Can bonomo hakkında bir yazı yazmıştım biraz mizahi duygular katarak yazdım eklemeler falan yaptım can bonomo çıkıpta benim hakkımda derdimvar.net'te böyle bir yazı yayınlanmış aslı yoktur veya şikayet vb. gibi şeylerde bulunsa ben yine saygı duyarım çünkü bu kişileri rahatsız edebilir fakat biz rahatsızlık vermemeye oldukça özen gösteriyoruz. Hiç kimseyi aşağılamamaya dikkat ediyoruz. Yandex içinde şuan belirttiğim yazıda onlarca yorum var reklamın iyisi kötüsü olmaz farkındaysanız şuanda yandexin reklamını yapmış oluyoruz. Biz eleştirirken kişileri kurumları aşağılamaya çalışmıyoruz sadece gördüğümüz ufak tefek aksaklıkları söylüyoruz. Eminim bu konu bobiler.org gibi sitelerde olsa şuan burada yorum yapan arkadaşların çoğu bobiler haklı bobiler ilginç konuya değinmiş gibi vs. sözcükler söyleyecekti. neden mi çünkü bobiler gelişmiş bir mizah sitesi orada yapılanların çoğuda kişileri kurumları vs. aşağılayarak yapılıyor. Tek avantajı adını duyurmuş ve geniş ziyaretçi kitlesine sahip biz daha bu aşamaya gelemedik az bir kesime hitap ettiğimiz içinde şuan için fazla eleştiri almaktayız. Ama eleştiriler bizi yıldırmaz aksine güçlendirir. Herkese yorumlarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum bu forumuda gerçekten çok seviyorum çünkü aktif kullanıcılara sahip yani böyle sıcak temaslar oluşuyor şuanki durumdan rahatsız olmadım beni yanlış anlamayın ben bir konu açtım herkes fikrini belirtti bazı arkadaşlar işin boyutunu hakaret derecesine getirsede sorun değil üslupla alakalı birşey

BurakDemir BurakDemir Mechanical Eng. Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 7 / 64
  • Ticaret 6, (%100)
Derdimvar.net olarak espri anlayışınız yok demekki :)

• Üyelik 27.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 16 / 35
  • Ticaret 0, (%0)

BurakDemir adlı üyeden alıntı

Derdimvar.net olarak espri anlayışınız yok demekki :)

ne alaka ?

BurakDemir BurakDemir Mechanical Eng. Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 7 / 64
  • Ticaret 6, (%100)
ilk mesaja cevap yazmıştım. tartışmayı sonradan okudum.

• Üyelik 27.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 16 / 35
  • Ticaret 0, (%0)

BurakDemir adlı üyeden alıntı

ilk mesaja cevap yazmıştım. tartışmayı sonradan okudum.

anladım hocam, belirttiğim gibi sloganımızdanda anlaşılacağı üzere HERKESLE SORUNU OLAN BLOG yani kişilerin, kurumların, ünlülerin gördüğümüz ufak tefek aksaklıklarını, verdiği açıkları yakalayarak yazılar yazıyoruz.

blogesinti blogesinti WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Google Ads.
  • Konum İsveç
  • Ad Soyad Ş** A**
  • Mesajlar 472
  • Beğeniler 82 / 71
  • Ticaret 31, (%97)
Biz Türkler herşey ' in en ince ayrıntısına kadar araştırma yapmadan duramayız. İş başka konulara gelince hoşaftan da anlamıyoruz işte...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al