wmaraci reklam
lidertakipci

Kazanamıyorum Diyenler buyursun

5 Mesajlar 792 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ahmetce33 ahmetce33 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek turizm
  • Konum -
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 1155
  • Beğeniler 257 / 262
  • Ticaret 150, (%100)
Merhaba seo paketleri vs değil anlatmak istediğim sadece kendi başınıza yapabileceğiniz ve alt yapının tamamen size ait olduğu bir sistem ben bu yolla devam ediyorum ve resim paylaştım sonuçlar sizi ne kadar tatmin eder biilemem ama paylaştım hatırı sayılır rakamlar elbette kazanılır...
1. 10 adet ip 10x5 =50 tl
2.10 adet xyz domain 2x10= 20 tl
3. 100 kelimelik 100 adet tanıtım yazısı 10 paravana dağıtacağız 100x1,5= 150 tl
4.reseller 25 tl aylık
toplamda 250 gibi desek 250 liraya kendi alt yapınız oluştu ve ilk referansıda kendi sitenize çıkacaksınız kendi seo networkünüz oldu :)
bu ne ya okadar param olsa diyen zaten konuyu okumak zahmetinde bulunmasın :)
ben 2 ay gibi bir sürede bu aşamaya ulaştım sektör sormayın varsayın ki pamuk prenses yedi cüceler sitesi :)
evet yeni sayaç ekranı paylaştım biraz pahalı gelebilir seo alt yapısı ama en azından size ait bir sistem oluşturmuş olursunuz linkleri takip etmek zorunda kalmazsınız

yazılarımızı düzenli olarak girdik 1 hafta sonra yavaş yavaş ana siteye seo yapmaya başladık başladık ve sonuç varsayalım 500 harcadım kazanç +750 google abinin eline sağlık primi hepinize kolay gelsin
Balmorhea

kişi bu mesajı beğendi.

Bir yalana inanmak sizi aptal yapmaz Saf olmak Şerefsiz olmaktan iyidir...
wmaraci
reklam

BCanKARA BCanKARA Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum -
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 621
  • Beğeniler 168 / 255
  • Ticaret 2, (%100)
İlginç :)

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)
Stratejiniz güzel ve olumlu, Lakin artık o devirde değiliz sadece minimum 40₺ vererek https://wmaraci.com/forum/backlink-paketleri/blogmark-backlink-sistemi-hizmetinizde-300-farkli-ip-siteden-backlink-332998.html konusunda yer alan bireysel bronz paketi ile buradaki anlatmak istedikleriniz arasındaki farkı söyler misin :) burada 500 adet link'i 300 adet kategorisine göre gönderim yapan bir sistemden bahsediyorum. Bence zahmetli bir seçenek sunmuşsunuz :) Ama yinede tebrik ederim

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.

cmddmc cmddmc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 39 / 33
  • Ticaret 18, (%100)
Emek verildiği sürece, uğraş sağlandığı sürece siteler hak edilen noktalara ulaşıyor hocam. Yaptığınız bunlarla sınırlı ise gerçekten çok güzel başarılarınızın devamını dilerim :)

wmaraci
wmaraci

hopdi hopdi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Televizyon ve Yayıncılık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 718
  • Beğeniler 269 / 132
  • Ticaret 2, (%100)
Bak bu sistemi seo için de kullanırsın ayrı mesele ama hepsine yararlı bi şeyler yapsam bu hızla yine bi şeyler kazandırır.

Ek Olarak:

SerkanALAZ adlı üyeden alıntı

Stratejiniz güzel ve olumlu, Lakin artık o devirde değiliz sadece minimum 40₺ vererek https://wmaraci.com/forum/backlink-paketleri/blogmark-backlink-sistemi-hizmetinizde-300-farkli-ip-siteden-backlink-332998.html konusunda yer alan bireysel bronz paketi ile buradaki anlatmak istedikleriniz arasındaki farkı söyler misin :) burada 500 adet link'i 300 adet kategorisine göre gönderim yapan bir sistemden bahsediyorum. Bence zahmetli bir seçenek sunmuşsunuz :) Ama yinede tebrik ederim

Bunu ilerisi için düşüneyim :) Kişisel blogda da faydası olur mu acaba? Biraz okunmalarım artsa fena olmazdı. Şu an benden başka adresini bilen olmadığı için sadece googleden ziyaretçi geliyor.

✂------------------------
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al