Bu siteye nasıl bir seo yapılır

7 Mesajlar 844 Okunma
smmexpress

HeroTurk HeroTurk Ne Mutlu Türküm Diyene!!! Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Cnc programcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 3962
  • Beğeniler 315 / 705
  • Ticaret 47, (%100)
http://atvmotor.web.tr/ diye bir sitem var bu sitenin en büyük ve tek rakibi donanımhaber den bir konu ve bu kişi konuyu silmesi ve siteye yönlendirmek adına 1000tl istedi bu konuyu nasıl geçebilirim teşekkürler

https://www.ozgurblog.net/
wmaraci
reklam

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
ben geçenlerde ekşi sözlük ve uludağ sözlükten sonra 3. sıradaydım sabah 1 haftadır falan kendiliğinden 1. sıraya yükseldim o bahsedilen konuya yorum yaparak backlink almayı deneyin

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/

AZRaeLeM AZRaeLeM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** Ü**
  • Mesajlar 516
  • Beğeniler 124 / 120
  • Ticaret 11, (%100)
Konu linkini ve kelimeyi özelden atabilirmisiniz?

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
DH'de olan bir yazıyı kişi nasıl siliyormuş ki? O yazıyı silmesi için, konuyu kendisi açması gerekir. Ve/ya DH ile arasında özel bir diyalog olması gerekiyor ki Moderatör veya Yönetici dahilinde iş birliği yaparak konuyu silebilme yetkisine sahip olabilsin.

Ne düşünmeliyiz bu durum da biz, DH ile bu kişi iş birliği içerisinde ve mağduriyetliği direk ticarete döküyorlar. Farklı bir paravan/blog olsa amenna bir şekilde bu sorun gidebilebilir ki giderilir'de. Gel gelelim ki, yazıyı silmesi bir nevi haberi temizlemesi konusunda yetkili birisi olması gereklidir.

Anahtar kelimenizi iletirmisiniz? Bir kontrol ederek sektör analizi yapmak istiyorum. Alan adınızın yaşı, alınan backlink ve tanıtım yazıları gibi değerler dahilinde istatistlikleri de gözlemlemek gerekir. Direk hiç bir inceleme ve kontrol sağlamadan bu tür işlere girmek sıkıntılara sebebiyet göstermektedir.

wmaraci
wmaraci

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
Önce bu temayı değiştirerek işe başlayabilirsin.

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!

HeroTurk HeroTurk Ne Mutlu Türküm Diyene!!! Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Cnc programcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 3962
  • Beğeniler 315 / 705
  • Ticaret 47, (%100)

Heuristic adlı üyeden alıntı

DH'de olan bir yazıyı kişi nasıl siliyormuş ki? O yazıyı silmesi için, konuyu kendisi açması gerekir. Ve/ya DH ile arasında özel bir diyalog olması gerekiyor ki Moderatör veya Yönetici dahilinde iş birliği yaparak konuyu silebilme yetkisine sahip olabilsin.

Ne düşünmeliyiz bu durum da biz, DH ile bu kişi iş birliği içerisinde ve mağduriyetliği direk ticarete döküyorlar. Farklı bir paravan/blog olsa amenna bir şekilde bu sorun gidebilebilir ki giderilir'de. Gel gelelim ki, yazıyı silmesi bir nevi haberi temizlemesi konusunda yetkili birisi olması gereklidir.

Anahtar kelimenizi iletirmisiniz? Bir kontrol ederek sektör analizi yapmak istiyorum. Alan adınızın yaşı, alınan backlink ve tanıtım yazıları gibi değerler dahilinde istatistlikleri de gözlemlemek gerekir. Direk hiç bir inceleme ve kontrol sağlamadan bu tür işlere girmek sıkıntılara sebebiyet göstermektedir.

domain yaşı 2 haftalık. Konuyu silmesini istediğim kişi konunun sahibidir. Gerekli bilgiler öm ile iletmeye gerek yok sanırım (daha çok yeni olduğundan)

Ek Olarak:

Heuristic adlı üyeden alıntı

eski sitem bana rakip olmaya başladı bunu nasıl geçeceğim :)

https://www.ozgurblog.net/

ekin0011 ekin0011 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 45 / 17
  • Ticaret 8, (%88)
Konunun altından tartışma açıcı şeyler yazıp tartışma başlatabilirsin(2 farklı hesapta olur)
Sonra şikayette bulunursun o mesajı . Adminler genelde mesajı silmek yerine komple konuyu siliyor . dh konu dışında böyle en azından
Sadece mesaj silinirse aynen devam et tartışmaya uğrasmayıp konuyu kapatırlar

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al