wmaraci reklam
lidertakipci

Bu site adam olur mu?

10 Mesajlar 871 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ozcansatir ozcansatir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 8 / 4
  • Ticaret 3, (%100)
Yaklaşık 4 ay önce decobaz.com 'u aldım ancak siteye yeni yeni ağırlık vermeye başladım.

Site sizce aynı formatta devam etmeli miyim yoksa böyle gitmez mi? Ne tür değişiklikler yapmalıyım?

Ustalarımdan bilgi alabilirsem çok sevinirim. Hayırlı günler.

wmaraci
reklam

anilkaraduman anilkaraduman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 52 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam emek verirseniz karşılığını alırsınız
ozcansatir redfire38

kişi bu mesajı beğendi.

SefaCanDemir SefaCanDemir Front-End Developer Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Front-End Developer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 234 / 472
  • Ticaret 12, (%100)
Hocam fikir güzel güzel olmasına da. Dekorasyon sitesi için sizce de kötü bir tema değil mi .?
ozcansatir

kişi bu mesajı beğendi.

sefacandemir.com.tr

redfire38 redfire38 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web Tasarım / Mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 376 / 23
  • Ticaret 1, (%100)
HOCAM emek verince emeğinin karşılığını alırsın Sözünüze katılmıyorum nedenmi işte cevabı: https://wmaraci.com/forum/webmaster-genel/abazalardan-korkarak-makale-yaziyorum-354552.html

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 22.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 8 / 4
  • Ticaret 3, (%100)

ironsoft adlı üyeden alıntı

Hocam fikir güzel güzel olmasına da. Dekorasyon sitesi için sizce de kötü bir tema değil mi .?

Temanın çok içime sindiği söylenemez hocam. Yalnız uygun bir temada bulamadım bir türlü

Sercecik Sercecik Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Üniversite öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 27 / 45
  • Ticaret 2, (%100)
adam olmayan site diye olay yok. gerekli çalışmalar yapılınca her site başarılı oluyor.

Furkan Furkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 206 / 113
  • Ticaret 7, (%100)
Arkadaşlarımızında bahsettiği gibi her site adam olur fakat adam olana kadar emek ne kadar harcanacak?

Elbette bu sitede düzelir fakat yeni bir tema dahi gerekebilir. Yani farklı bir siteye harcanmasından daha çok emek ve para harcamanız gerekebilir. Demek istediğim sitenizin alan adı jenerik değil marka olabilir fakat çok ileride ve temanız bana güven vermedi şahsen şu temadan dekorasyon önerisi almam.

Ayrıca site 4 ay yatmış bu hanenize büyük bir -. Yeni bir site açılsa sağlam konu ve tema ile daha iyi yerlere gelebilir diye düşünüyorum.

Bu alanda uzman arkadaşlarımızında dediği gibi alan adına göre proje değil projede göre alan adı seçmelisin. Bu sözü size uyarlayacak olursak elinizdeki siteye göre değil sizin en iyi anladığınız alana yönelmek en iyisidir. Bence siz dekorasyon uzmanı değilsiniz :)
ozcansatir

kişi bu mesajı beğendi.

-

• Üyelik 22.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 8 / 4
  • Ticaret 3, (%100)
Dekorasyon uzmanı demeyelim de hocam, website uzmanı değilim. Aklımdakini tam olarak nasıl şemaya dökme konusunda sıkıntı yaşıyorum. O yüzden siz ustalardan yardım alıyorum zaten:)

redfire38 redfire38 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web Tasarım / Mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 376 / 23
  • Ticaret 1, (%100)

Furkan Furkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 206 / 113
  • Ticaret 7, (%100)
Hocam ben 7 sene önce crack, hile sitesi ile işe başladım baya da getirisi oldu 7700 TL sonra daha fazla geliyordu fakat illegal olduğu için yani haksız kazanç olduğu için siteyi kapattım ve blogger gibi ücretsiz bir siteydi. Arada ki başarısız işlerimi geçecek olursak şuan flash oyun sitesi yapıyorum ve süper ilerliyor diyebilirim ama harcamalar çok oldu ve tabi ki emek. Misal günde 6 saat sadece oyun göndermek ile oğraşıyorum.

Artık denecek pek bir şey kalmadı neler yaptığımı söyledim belki sana fikir verir. Fakat illegal siteden uzak durup teknoloji veya haber sitesi yapabilirsin. Tutması kolay alandır bu.

Ayrıca kesinlikle kişisel blog açmanı önermiyorum zor tutan bir sektör seni hayal kırıklığına uğratır. Şahsen güzel oyun kaldıran bilgisayarım olsa oyun inceleme sitesi açar video çeker yorum yazardım. Halende aklımda bu proje var muhtemelen ileriki yıllarda yapıcam. Çünkü küçümsemek gibi olmasın 10 yaşındaki çocukları bu işi başarıyor ve ilgi çok fazla oyun sektörüne.

Temel alanın olmadığını farz ederek bu sektöre yönelmeni öneriyorum. Fakat oyun siteleri en büyük sabır gerektiren sitelerdendir. Nedeni ise ilk oyunlarını kimse seğertmez yüzlerce oyun inceledikten sonra tanınmaya başlarsın bu da aylar süren bir süreç .

Kaldı ki her sitenin yükselmesi aylar sürüyor tabi ki özel projeler hariç.

-
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al