wmaraci reklam
lidertakipci

Yardim edermisiniz? site hakkında.

7 Mesajlar 752 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

sixbrotherr sixbrotherr Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 4 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar,ben bu site kurma işine yeni başladım ve ne denesem olmadı,anime blogu olsun,lol hakkında siteler olsun çoğu tamamiyle özgün ve seoya uyumlu olamasına rağmen tutmadı.

Siteye daha dün kayıt oldum link vermek yasakmı bilmiyorum ama; örnek olarak şu siteye yeni başladım: http://warezinndir.com fakat siteye devam etmeyi düşünmüyorum.Bu arada ccleaner yazısı özgün ama diğeri değil öylesine attım.Sitenin tutmicağını düşünüyorum vede yeni kategorilere yönelmek istiyorum.

Yemek tarifi sitesi açmayı düşündüm fakat onca site varken kararsızım,bana gerçekten uğraşılarak bir şekilde bir yerlere getirebileceğim bir site-blog fikri önerirmisiniz?

wmaraci
reklam

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam şimdi şöyle söyliyeyim w@rez indir sitesi bi zahmet tutmasın googlede kara listede anime ve lol bloglarındada rakipleriniz çok güçlü kendi kitlenizi oluşturmanız lazım bu alanlarda sadece yazmak yetmeyebiliyor mesela facebook sayfasıyla başlasaydınız ilk önce güzel bir kitle kazansaydınız sonra internet sitesi ama şuan bu işlemi tersine döndüre bilirsiniz yani bir facebook sayfası ve 50-100 tl lik güzel bir facebook reklamı ile bence güzel yerlere gelebilir çünkü konularınız devamlı takipçi isteyen konular ve köklü ziyaretçiler kazanmayı başardığınız zaman çok güzel işler çıkarabilirsiniz.

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/

• Üyelik 15.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 4 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Teşekkürler bu yorumun için,bende facede reklam almaya çalışıtm ama kart bilgilerini yazdığımda nedense hiçbir işlem yapmıyordu.Anime blog'una tekrar devam etmeyi düşünüyorum bu hafta içerisinde teşekkürler yorumun için.

Sancak16 Sancak16 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Domain Alım Satım
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 1 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam W@rez paylaşım yapıyorsan tutar kara listeye girer ama googlede en iyisi sen bu işten vaz geç senin paylaştığın W@rez temayı sahibi yapmak için 1-2 haftasını bilgisayara ayrıyor veya daha fazla sende emek hırsızliği yapıp bedavaya dağıtıyorsun.
Oluyormu sence ?
bence olmuyor bir işe giriyorsan hakkınla gir ki o işten helal para kazan alın terinlede sitenin iyice hit kazanıcağını sana emin bir şekilde diyebilirim.
sixbrotherr

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 15.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 4 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Doğru söylüyorsunda,sanırım sıkıntı bende :D o anime siteleri tutmuyor dediğim tahminen 4 günde 5 k hit aldım fakat bu da facebook sayesinde oldu :D bide sabırsız olduğum için biraz googleden hit gelmiyince siteyle ilgilenmeyi bıraktım

DesignTr DesignTr HODL ! Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yatırımcı, Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1217
  • Beğeniler 99 / 373
  • Ticaret 6, (%100)
Projeme bilgi sahibi ortak arıyorum isterseniz detay için iletişim kurabilirsiniz.

Yazdıklarım kendi düşüncelerimdir, yatırım tavsiyesi değildir.

TolgaYilmaz TolgaYilmaz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Wordpress Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 909
  • Beğeniler 394 / 399
  • Ticaret 3, (%100)
Tutmasını istediğin sitenin tamamen senin en bilgili olduğun konularda olmasına dikkat etmelisin. Bilginin yanı sıra sevmen ve sabretmen de gerekir...
sixbrotherr

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al