wmaraci reklam

Ttnet Abonelik İptali?

4 Mesajlar 1.112 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

hopdi hopdi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Televizyon ve Yayıncılık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 718
  • Beğeniler 269 / 132
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba, benim sözleşmem ayın 25i itibariyle son buluyor. Tivibu ve İnternet hizmetimi tamamen kapatacağım. TTnet abonelik sayfasında kapatabilmem için Türk ******* Grup Magazalarına gidebilirsiniz diyor. Pazar günü Türk ******* Grup Magazaları açık oluyor mu? Türk ******* Grup Magazası Türk ******* tabelalı, içerisinde abonelik v.s olan yer mi?

Bir de cihazları teslim etmem gerekiyor mu? Bu konuda bilgisi olanlar?

Ek Olarak: Aradım konuştum. Benden 6 gün kalmış sözleşmelik iptali için 400 tl ek para istediler. son fatura da eklenince bu rakam neredeyse 600tl yi bulacak. lanet olsun bunlara. abonelik sözleşmesi 26sında bitiyor. sabah ******* açılır açılmaz gidip sözde tivibu ödünç kutumu iade edersem 400 tl ödemeyecek mişim :) kutuyu ödünç vermişler ama haberim yok.

✂------------------------
wmaraci
reklam

atakartal atakartal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 13, (%92)
Bende ***** aboneliğimi yeni bitirdim direk süperonline geçtim, aynı altyapıyı kullanıyorlar burda ama en azından daha uyguna geldi birde adamların artık tekel olmadığını anlamaları lazım. Gidiyorsun oraya sana birkaç imza attırıyorlar sözleşmeyi sonlandırmak için bitiyor tivibu kullanmadığımdan kutu olayını bilmiyorum.
hopdi

kişi bu mesajı beğendi.

hopdi hopdi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Televizyon ve Yayıncılık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 718
  • Beğeniler 269 / 132
  • Ticaret 2, (%100)

atakartal adlı üyeden alıntı

Bende ***** aboneliğimi yeni bitirdim direk süperonline geçtim, aynı altyapıyı kullanıyorlar burda ama en azından daha uyguna geldi birde adamların artık tekel olmadığını anlamaları lazım. Gidiyorsun oraya sana birkaç imza attırıyorlar sözleşmeyi sonlandırmak için bitiyor tivibu kullanmadığımdan kutu olayını bilmiyorum.

Ben *****/tivibu kullanıyorum. Biraz evvel yaşadıklarımı da üstte mesajda belirttim. 26 haziran sabahı bi bayiye gidip tamamen işlemi sonlandıracağım. Sanırım bundan sonra hiçbir sözleşme altına girmem :) Artık gerçekten illallah diyorum. Hepsi aynı bunların, alırken iyisiniz, ama geri verirken ya da iptal durumunda o sarı kağıtta okumadığınız sözleşme yüzünden başınız ağrıyor. Her ay 100 lira verdiğim internet/tivibu inanın beş para etmez. Yakında bir yerden elime para geçerse Avea'dan aldığım cep telefonunu da ödeyip tamamen tahahüt olayından kurtulacağım. Evde internetin keyfini sürecek yaşı da geçtim galiba. çok ihtiyacım olursa halka açık alanlarda hem kahve içer hem de interneti kullanırım.

bu arada sizden modem v.s istemediler değil mi? ben istanbuldan antalyaya gideceğim için yanıma ne var ne yok alıyorum. modemlerin kutuları v.s yok. umarım kazasız belasız atlatırım yoksa delirmemek elde değil.

müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede karşıma çıkan sözde müşteri hizmetlisinin 16-18 yaş aralığında bir çocuk olduğundan şüphe ediyorum. ne dediğini bilmiyor, korkak ve bilgisizdi. açıkcası çocuk işinden olmasın diye başka bir müşteri hizmetlesini istedim. onlar da beni takım liderine bağladılar.

bir modem nasıl 400 tl oluyor ona da anlam verebilmiş değilim. ben 2 yıldır onca parayı nereye harcadım. böyle giderse benim kafada hiçkimse hiçbir suretle tahaaüt olayına girmeyecektir. adamlar tahaütün bitmesine 5 gün kala bana 400 tl para çıkarıyorlar. yazık günah...

imzamı herhangi bir ***** bayiisine atıp o an modemi ya da benden ne istiyorlarsa verdikten sonra mümkünse bu illetten kurtulmak istiyorum.

yemin ediyorum artık bu tarz şeyler beni ürkütüyor. korkuyorum başıma bi şeyler açıcaklar diye.

✂------------------------

atakartal atakartal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 13, (%92)
Benden öyle bir şey istemediler direk bitirdik. Süperonline sadece açıkladı vericeğimiz modemi iptal söz konusu olduğunda iadesini istiyicez yoksa parasını alırız diye uyardı bizde kabul ettik. Belki biz tivibu kullanmadığımızdan kaynaklıdır emin değilim.
hopdi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al