wmaraci reklam

Yeni sitem hakkında fikirlerinizi bekliyorum.

5 Mesajlar 766 Okunma
smmexpress

JimmyJoker JimmyJoker Web Developer Kullanıcı
  • Üyelik 23.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek WordPress Uzmanı
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 590
  • Beğeniler 80 / 196
  • Ticaret 17, (%100)
Merhaba arkadaşlar, yeni bir site açtım.. Ne yapayım ne yapayım derken torrent işine girmeye karar verdim.. Bu torrentde ilk işim çok yeniyim sizden ricam sitem hakkında analiz yapıp yorumlarınızı bana iletmeniz olacaktır :) Olumlu olumsuz her yoruma açığım.. Domain hakkında ki fikirlerinizi de bekliyorum.

Dipnot: Site halen düzenlenme aşamasındadır ondan bir kaç hata olabilir.

Site adresi: http://fulltorrentindir.gen.tr

Bu işte yapmam veya yapmamam gereken husularıda bana anlatabilirseniz minnettar olurum.

wmaraci
reklam

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)

Alan adını iyi denk getirmişsin hocam güzel bir alan adı. Paylaştığınız torrentlere sürekli sağlam tracker bulmanız tercih edilmenizi artıracaktır. Trackerler hızlı olmadıkdan sonra torrent in pek bir olayı kalmıyor o nedenle önemli, ayrıca ek olarak forum kurmanızıda tavsiye ederim bu konularda bilgi alışverişi en önemli şeylerden.
JimmyJoker

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 23.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 590
  • Beğeniler 80 / 196
  • Ticaret 17, (%100)

cihaneken adlı üyeden alıntı

Alan adını iyi denk getirmişsin hocam güzel bir alan adı. Paylaştığınız torrentlere sürekli sağlam tracker bulmanız tercih edilmenizi artıracaktır. Trackerler hızlı olmadıkdan sonra torrent in pek bir olayı kalmıyor o nedenle önemli, ayrıca ek olarak forum kurmanızıda tavsiye ederim bu konularda bilgi alışverişi en önemli şeylerden.

Teşekkür ederim hocam forum için çok sağlam bir ekip gerek ondan pek bulasmiyorum yoksa aklıma geldi. Yukarıda ki resimlerin gözükmemesi dns ayarlarinizin yapılı olmamasından :) İlginizden dolayı teşekkür ederim
söylediklerinizi dikkate alacağım :)

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
linklere bakmamıştım. neden imgur kullanıyorsun? o platformun halen açık olduğundan bile haberim yoktu. :) çok fazla kalmıyor içerikler farklı bir yer kullanmanı tavsiye ederim. Örnek olarak bir blogger açıp sadece resimler için kullanabilirsin.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 23.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 590
  • Beğeniler 80 / 196
  • Ticaret 17, (%100)

cihaneken adlı üyeden alıntı

linklere bakmamıştım. neden imgur kullanıyorsun? o platformun halen açık olduğundan bile haberim yoktu. :) çok fazla kalmıyor içerikler farklı bir yer kullanmanı tavsiye ederim. Örnek olarak bir blogger açıp sadece resimler için kullanabilirsin.

Daha duzenlemedim hocam ondan hazır afiş vardı hemen ekledim bende blogger kullanmayı düşünüyorum resimler için :)

Ek Olarak: Güncel++
cihaneken

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al