wmaraci reklam

2016 sigara ( Zamlı Ve Kazıklı) fiyat listesi

44 Mesajlar 8.861 Okunma
wmaraci reklam

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
LikeSend sağol hocam. Çok uyarıyorum ama dinletemedim bugüne kadar. En fazla 1 ay bıraktı sonra en ufak bir sıkıntıya girdiğinde hemen sigaraya sarıldı. Bu zamların bir işe yaradığı yok. Evet annem bıraktı ama sağolsun önerilerimi dikkate aldı. Nikotin sakızı felan derken bir baktık bırakmış. Keşke devlet fiyatları düşürüp insanları tekele yönlendirseydi. Zamlara yeterli tepki gelmiyor çünkü insanlar benim gibi aile bireylerinin tüketmesini istemediğinden belki bırakırlar diyerek ses çıkarmıyor. Pkk ve diğer kaçakçılara da gün doğuyor.
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

İsa adlı üyeden alıntı

LikeSend sağol hocam. Çok uyarıyorum ama dinletemedim bugüne kadar. En fazla 1 ay bıraktı sonra en ufak bir sıkıntıya girdiğinde hemen sigaraya sarıldı. Bu zamların bir işe yaradığı yok. Evet annem bıraktı ama sağolsun önerilerimi dikkate aldı. Nikotin sakızı felan derken bir baktık bırakmış. Keşke devlet fiyatları düşürüp insanları tekele yönlendirseydi. Zamlara yeterli tepki gelmiyor çünkü insanlar benim gibi aile bireylerinin tüketmesini istemediğinden belki bırakırlar diyerek ses çıkarmıyor. Pkk ve diğer kaçakçılara da gün doğuyor.

Bende 13 yaşından beri içiyorum, ortaokulda başladım gizli saklı derken bağımlı olduk. Öyle he dedinmi bırakılacak bir şey değil, hele stres varsa huzur yoksa zaten bırakmak imkansız. E geçim sıkıntısı iş stresi yoğun baskı altında çalışma falan hepsi bahane oluyor bırakılamıyor.

Babam koah hastası yine bırakamıyor :)
contentwriter

kişi bu mesajı beğendi.

Kingjames Kingjames WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Satış temsilcisi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 900
  • Beğeniler 235 / 265
  • Ticaret 9, (%100)
3.5 ay önce sigarayı bıraktım :) inanın çok güzel birşey. Günde 2 paket camel içen birisiydim 25 senedir içiyorum

reload58 reload58 Çaylak Mühendis E-Mail Onaysız
  • Üyelik 10.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 530 / 286
  • Ticaret 0, (%0)
Sigaraya zam geldi nasıl para yetiştireceğiz diyeceğinize, bunu kendi sağlığınız için fırsat bilip içmemeyi deneyin. 4 sene önce ilk sigaramı içtim ve çok büyük bişeymiş gibi zevk alıyordum resmen. Sonralarda sigaranın zararlarını farketmeye başlayınca kendime şart koştum içmedim. Elimde para varsa sigara almamak için karnımı doyurmaya harcadım.( Döneri çok severim. ) Fakat buraya yorum yapan arkadaşlar halen içmeye devam edecektir. Sizin bırakmanızda çok zordur. Fiyatı devlet 100 lira da yapsa eminim alacaksınız ama şuan burada yaptığınız gibi isyan ede ede.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al