wmaraci reklam

Film Sitesi İçin Önerileriniz

18 Mesajlar 1.308 Okunma
smmexpress

ResitCicek ResitCicek chilicodes.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 139 / 307
  • Ticaret 18, (%100)
1.5 aydır facebooktaki grup ve sayfamızdan gelen destekle bir film sitesini yürütmeye çalışıyoruz. Reklamlarla boğmayan güzel bir site yapmaya çalıştık. Sizin önerileriniz nedir site için?

Genel görünüm: www.kacakstudyo.com
Film sayfası (player): http://www.kacakstudyo.com/kucuk-esnaf//

wmaraci
reklam

Neoyun Neoyun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İnternet girişimcisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 126 / 350
  • Ticaret 30, (%100)

• Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 139 / 307
  • Ticaret 18, (%100)
Neoyun hocam sitede zaten 2 reklam var, ona da adblock ile girip tüm geliri altüst ediyorlar, sunucu parasını zor çıkarıyoruz şuanda.

• Üyelik 12.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 126 / 350
  • Ticaret 30, (%100)
Sunucu parasını çıkaramayacak kadar bütçeniz yoksa, girmeyeceksiniz bu sektöre hocam. Kaliteli bir film sitesinin altında alt yazı elemanları, upload yapacak kişiler, upload sunucuları, rip cihazları vs vs olmalı. Sizin yaptığınız al başka yerden koy, öyle film sitesi olmuyor maalesef.

Reklamlarıda başka firmalarla anlaşıp, normal şekilde siteye koyarsanız adblock engellemez. Yani javascript ile gömerseniz siteye adblock direk engeller zaten.
BerkayYerbasan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 139 / 307
  • Ticaret 18, (%100)
Neoyun filmleri zaten biz yüklüyoruz, render yapan bir sunucumuz var, eski filmleri arşivi tamamlamak için bot ile çekiyoruz. Sunucu parasını ödeyecek paramız da var fakat neden yükümüzü azaltmayalım? Bir webmaster olarak adblock ile gezmeniz de şaşırtıcı geldi bana.

• Üyelik 12.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 126 / 350
  • Ticaret 30, (%100)
Benim gelirim e-ticaret ve ben adblock'a karşı değilim. Eğer gerçekten webmastersa bir kişi, o ünvandaki "master" kelimesine uygun olarak, bu reklam krizine çözüm bulabilmesi lazım. Fakat siz direk gidip fişi çekiyorsunuz, siteyi adblock kullananlara kapatıyorsunuz. Plak şirketleri gibisiniz, çağa ayak uydurun.

• Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 139 / 307
  • Ticaret 18, (%100)
Neoyun "bu alan adındaki sayfalarda çalışma" yazısına tıklamak çok zor olmasa gerek :) ben adblock a karşıyım, sağdan soldan pop-up reklam fışkırmayan siteler haricinde. Bunun için de sitemi adblock kullananlara kapattım. Şuanda playerı geliştirmeye ve tasarımda birkaç iyileştirme yapmakla uğraştırıyoruz. İşimiz bitince adblock konusuna tabi ki çözüm bulacağız fakat şimdilik adblock kullananlar siteye girmese de olur.

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
Siteyi göremediğimiz için öneri yapamıyoruz site hakkında, fakat alan adı güzel düşünülmüş.

• Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 139 / 307
  • Ticaret 18, (%100)
hocam bu alan adındaki sayfalarda çalışma'ya tıklamak çok mu zor geliyor size anlamıyorum, sabahtan beri adblocktan başka yorum yapmadınız, sizler de reklamdan kazanmıyor musunuz anlamıyorum

osmsmr osmsmr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek teknisyen
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad O** S**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 19 / 25
  • Ticaret 0, (%0)

ReşitÇiçek adlı üyeden alıntı

Neoyun "bu alan adındaki sayfalarda çalışma" yazısına tıklamak çok zor olmasa gerek :) ben adblock a karşıyım, sağdan soldan pop-up reklam fışkırmayan siteler haricinde. Bunun için de sitemi adblock kullananlara kapattım. Şuanda playerı geliştirmeye ve tasarımda birkaç iyileştirme yapmakla uğraştırıyoruz. İşimiz bitince adblock konusuna tabi ki çözüm bulacağız fakat şimdilik adblock kullananlar siteye girmese de olur.

Ben de adblock a karşıyım fakat sizin bu yaptığınız kendi sitenize zarar hemen çıkma oranını yükseltip trafiğinizi engelliyorsunuz neticede tek film sitesi siz değilsiniz A sitesi olmazsa B, C, D, X, Y, Z siteleri var. bunu bence bir düşünün tüm iyi niyetimle söylüyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al