wmaraci reklam
lidertakipci

Visual Composer Sorunu ? Yardım

7 Mesajlar 1.942 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

MehmetAk12 MehmetAk12 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Webmaster, Web Design
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 6 / 12
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar Newspaper temasını kullanıyorum, haliyle beraberinde Visual Composer'da lisanslı olarak geliyor yalnız, sayfada düzenleme yapmak istediğimde Visual Composer açılmıyor, eklentiyi güncellemede gözükmüyor, baktığımda sürüm 4.9 gözüküyor, yalnız resmi codecanyon satış sitesinde sürüm en son 4.12 bu sürüm olayında da bi gariplik var zaten, bazı kişiler wordpress 4.4 sürümüne düşürün çözülür diyorlar ama 4.5.3 den wp yi düşürmekte güvenlik açığı vs yaratacak ve hep 4.4 sürümündemi kalmak zorunda kalacam.

Visual Composer SÜRÜMÜ

Düzenleme yaparken böle kalıyor işlem yapamıyorum

wmaraci
reklam

BCanKARA BCanKARA Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum -
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 621
  • Beğeniler 168 / 255
  • Ticaret 2, (%100)
Temanızın son sürümünü themeforest üzerinden indirin.
Daha sonra sitenizden visual composer eklentisini tamamen silin( korkmayın tasarımlarınız gitmeyecek)
Sonra indirdiğiniz son tema dosyalarının içerisinde bulunan vb composeri eklenti ekle kısmindan kurun.
Temanızında güncellenmesi gerekiyorsa eğer indirdiğiniz tema dosyalarını, ftpniz üzerinden themes klasörüne atın ve üzerine yazdırın.

İşlem bu kadar.

Olması gereken sürümler

Wordpress: 4.5.3
Newspaper: 7.1.1
Visual Composer: 4.11
muhendiss MehmetAk12

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 6 / 12
  • Ticaret 1, (%100)
@BCanKARA Eyw Kardeşim Çok Saol, Dedikleri Yaptım oldu, v4.11.2 sürümüne güncellendi, en son v4.12 sürümü var gözüküyor ama güncellemeyi uygulayamıyorum otomatik güncellemeler için lisans bağlayın diyor, envato hesabı ile bağlamaya çalışıyorum ama lisans bulunamadı satın alın diyor, ek olarak lisans mı satın almak gerekiyor acaba bilgin varmı kardeşim, orjinal tema ile birlikte lisanslı kullanamıyormuyum

• Üyelik 02.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum -
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 621
  • Beğeniler 168 / 255
  • Ticaret 2, (%100)
MehmetAk12 Temaların içerisinde gelen eklentilerin güncellemeleri tema yapımcıları tarafından tema uyumluluğu sağlandıktan sonra güncellenir. Siz direk olarak güncelleyemezsiniz. 4.12 güncellemesi şuan için tagdiv(newspaper yapımcısı) tarafından gerekli bulunmadığı için yayınlanmıyor. Gerekli olduğu taktirde onlar temaya uygun hale getirip size güncelleme olduğuna dair mail atacaklardır. Şuan için ekstra bir işlem yapmanıza gerek yok.
MehmetAk12

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 19.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 6 / 12
  • Ticaret 1, (%100)
[QUOTE=BCanKARA]Temaların içerisinde gelen eklentilerin güncellemeleri tema yapımcıları tarafından tema uyumluluğu sağlandıktan sonra güncellenir. Siz direk olarak güncelleyemezsiniz. 4.12 güncellemesi şuan için tagdiv(newspaper yapımcısı) tarafından gerekli bulunmadığı için yayınlanmıyor. Gerekli olduğu taktirde onlar temaya uygun hale getirip size güncelleme olduğuna dair mail atacaklardır. Şuan için ekstra bir işlem yapmanıza gerek yok.[/QUOTE]

Çok saol kardeşim aydınlattığın ve yardımcı olduğun için, Allah Razı olsun

• Üyelik 02.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum -
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 621
  • Beğeniler 168 / 255
  • Ticaret 2, (%100)
Eyvallah. Sıkışıklığını giderebildiğim için mutlu oldum. İyi çalışmalar dilerim.
dargman69 MehmetAk12

kişi bu mesajı beğendi.

onurozer34 onurozer34 www.onurozer.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Fotoğrafçı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 8 / 1
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar, siteyi dün düzenleyebiliyordum, fakat bu gün giriş yaptığımda visual composer in arkaplan düzenleyicisinin görünmediği ile karşılaştım, ekranda kodlar gözüküyor, fakat visual composer in arkaplan düzenleyicisi gözükmüyor.

Böyle gözüküyor.

Onur ÖZER Profesyonel Fotoğrafçı Düğün Fotoğrafçısı
www.onurozer.com.tr
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al